2014 Aralık Anneleri

Günlük ped kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey parfümsüz olmasi hem allerji hem de mantar yapma riski var

Galiba parfümsüz canım kullandığım..dışarda, işte fln iyi oluyor işte ha deyince çamaşır değiştiremiyorum böyle başetmeye başladım artık...

Kızlaaaaar buarada daha çok erken ama bir arkadaşım epidural normal doğum yaptı dün...çok rahattı adet sancısı kadar çektim diyor...siz ne düşünüyorsunuz doğum için? Benim kendi canımı düşünüp epidural sezeryan fikrim vardı ama bu epidural normal de fena fikir değilmiş hani :what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol cnmcm.burda watsons var kendi ürünleri mi dediğin Ped cnm??

Tam hatirlayamadim canim kendi urunleride olabilir kutuda degil posette ama ayri ayri ambalajli dedigim gibi ince olanini alma sanirim 40 li paketti.ben ondan cok memnun kalmistim markalardan daha guzeldi

cnm ben de sıcak bakıyorum ama ben igne vurduruyorum.ve netten okuduğum kadariyla kan sulandirici iğne vurduranlar sezeryan oluyormuş. bu defa doktoruma sorcam..

çift isim düşünürseniz birini eşin birini sen koy orta yolu bulun. ya bana niyeyse isim koyma hakkı öncelikle annenin gibi geliyo ortak karar almak en güzeli tabi :) biz isim bulup eşleri ikna etcez artık :)

cnm ben de sıcak bakıyorum ama ben igne vurduruyorum.ve netten okuduğum kadariyla kan sulandirici iğne vurduranlar sezeryan oluyormuş. bu defa doktoruma sorcam..

O konuda hiç bir bilgim yok canım dr.a danış mutlaka tabi. .İnşallah gönlünden geçen nasip olur :)

Ben kızımda normal doğum yaptım epidural falan olmadan eğer kısmet olursa bi sorun çıkmazsa inşallah bunu da normal doğurmak istiyorum bulursam su da doğumu tercih ederim ama :) sıcak su gerçekten doğuma çok yardımcı ben biraz daha küvet de beklesem evde doğum yapacakdim

ben de kotexi tercih ediyorum. normal ped olarak da onu kullanırdım. daha pamusksu. üstelik her ped ayrı pakette. ama hergün kullanamıyorum. sevmiyorum. akıntının fazla olduğunu hissettiğim günlerde kullanıyorum

Vayyy be anne işte maşallah :) tabi hemşireymişsin galiba onun verdiği rahatlık da vardır sen de de mi...ya ben çok korkuyorum alttan atılan dikişten de acısından da yok 40 kemik aynı anda kırılır gibi ağrı oluyor fln fln fln...tırsıyorum..su da doğum nasıl olur acabaa??

ya ben öyle cok farklı hiç duyulmamış bişe olsun istemiyorum güzel olsun yeter çok farklı isimleri yadırgıyorum bende. erva var bide kızlar peygamber s.a.v efendimizin halasının ismi

hmmm erva da değişik geliyor kulağa, ama bu da duyulmamış bir isim benim için. aslında konuyu şimdiden konuşmaya başlamamız iyi oldu belki de, böyle yavaş yavaş bir isme ısınacak içimiz işte :)

Benim akrabalarimdan edindigim tecrubelerle %80 kiz canim.bende lekelenme yok aksine esmerim normalde ama rengim acildi sanki.gozumun altindaki morluklar bile azaldi diyebilirim bunu etraftakilerde fark ediyo erkekmi olacak acaba benimkide
Canım benim göz altlarım morardı malesef bildiğin çirkin oldum kız bebek güzelliğini alırmış derler erkek bebek te anneye güzellik verir diye biliyorum

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…