2014 Aralık Anneleri

Kız-erkek farketmez benim için ama kız isimlerinden "Ayça" çok hoşuma gidiyor, kızım olursa koymayı düşünüyorum

Cnm anlamı o değil. Nİhat Hatipoğlu açıklamış: BUĞLEM,internette yazan anlamı,cenneti müjdeleyen melek.gerçek anlamı,eski bir kızıldereli dilinde bereket yüklü buluttur.

olsun yine de güzel bence. göreceli bir durum..

emreye uyan bulmak zor hakikaten. eren olmaz canım yaa.

sen erkek olursa ne düşünüyorsun. tuna ya arda uyar. o da suynan alakalı sonuçta diyeyim ben de :))

emrenin yanına da Efe nasıl olur? ya da kafiye aramıyorsan Utku ismini de çok severim ben. eray, eralp ... belki bunlar da seçenek olabilir :)

Cnm anlamı o değil. Nİhat Hatipoğlu açıklamış: BUĞLEM,internette yazan anlamı,cenneti müjdeleyen melek.gerçek anlamı,eski bir kızıldereli dilinde bereket yüklü buluttur.

Hmm bu arada eşime yemek hazirlatken acele ile yazdım sidelya cennette açan cicek ben Buglemle onun anlamini birlestirip yazmisim

Ay canım benim de hic belirtim yok hep çok tedirginim göğüs agriniz varmı bende o vardi o da geçti huzursuz oluyorum sürekli

Bende de mide bulantisi vardi arada sjmdi gecti ama gogus agrisi benide tedirgin etmisti aarada kayboluo sonra geri gelio bide bende acayipide kazinmasi var ya ckk kotuu insaallah sağlıkla aliriz kucagimiza

emrenin yanına da Efe nasıl olur? ya da kafiye aramıyorsan Utku ismini de çok severim ben. eray, eralp ... belki bunlar da seçenek olabilir :)

Efe, Ege, Eray, Enes, Erdem başka da beğenmedim:)

efe bana böyle kabadayı gibi külhan beyi gibi geliyor:) içinde ay geçen isimlerden hoşlanmıyorum kız erkek fark etmiyor. U harfi ile de pek aram yok ..

ben bu gidişle Ahmet Mehmet vs koycam galiba:))

efe bana böyle kabadayı gibi külhan beyi gibi geliyor:) içinde ay geçen isimlerden hoşlanmıyorum kız erkek fark etmiyor. U harfi ile de pek aram yok ..

ben bu gidişle Ahmet Mehmet vs koycam galiba:))

hmm anladım ben seni :) o zaman Ömer'i de düşün :)

ya benim aklım sende kaldı ama. Bir kez aynı benim de başıma gelmişti de. Insan değişik hissediyor Yazmak istersen, sormak istediğin olursa eğer ben mümkün olduğunca cevaplarım

oyyyy kıyamammmmm canım çok sağolll... çok düşüncelisin Tşk ederimm..

kızlar bişey sorcam ıkılı testte gidicem cuma gunu randevum ogleden sonra 2.40 da ac mı gıdılıyor
:44:

bende cuma sabah 9da gidicem bende merak ediyordum bu konuyu sormak aklıma gelmedi sayende öğrenicez

aç tok fark etmiyor. ben saat 15de tok gittim, beklerken de çikolata yedim bebek oynasın diye.

hmm anladım ben seni :) o zaman Ömer'i de düşün :)

ömer de emrenin göbek adı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…