2014 Aralık Anneleri

Kayra diyor çekiliyorum:)

o halde tüm önerilerim tükendi :) aklıma gelirse gene yazarım canımcım :)

teşekkürler arkadaşlar kayra güzel de en yakın arkadaşımın kızı:)

:KK9: böyle seyiriyor gibi mi bazen bana da oluyor o mu hareket ediyor yoksa kaslardan mı bilmiyorum ama onun olduğunu düşünmek bile heycanlandırıyor değil mi :)

bilimsel olarak baktığımızda henüz bebeğin hissedilmesi mümkün değil.

tabi siz hisseden benim sen nerden bileceksin de diyebilirsiniz:)))

Bitter sende eşinin hayr diyemycegi anlamlı isimler bularak kabullendireblrsin:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Sanırım buldum bi tane canım şimdi araştırdım lazca bi isim buldum Loya çok güzel dimi tatlı demekmiş ne yapıp edip buna ikna edicem erkek düşünmedim daha onada bi ara bakarım :KK52:
Kızlar asitli içeceklerden uzak duralım benim gibi canı cok ceken varsa maden suyu tavsıye ederm visne suyuyla karıstırncada meyveli soda olarak:) bu ara ekşi asit aşırı istyrm

İtiraf ediyorum ben kontrole gittiğimizde dominosta kola içtim 1 bardak :KK17:
silmeden emzirebiliyorsun canım en büyük rahatlığı o oluyo silerkende tahriş çok oluyo çünkü
Tamam canım sağol mutlaka alıcam ben o kremden
:KK9: böyle seyiriyor gibi mi bazen bana da oluyor o mu hareket ediyor yoksa kaslardan mı bilmiyorum ama onun olduğunu düşünmek bile heycanlandırıyor değil mi :)
Hareket etmesi için çok erken canım o seğirme bendede oluyo ama kesinlikle bebek değil henüz hissedemiyoruz malesef..

benimde oluyor karın ağrım arasıra ama genelde dikkat ediyorum çok koşturup ayakta kalıp yorulunca ağrım oluyor.

Benim agrım kasıkta hala sol tarafımda bebegım sol tarafta durdugundan oluyomus canım bi sorun yokmus cok şükür

kızlar merhaba .. cuma kontrole gittim , maşallah bebeğimiz 5 gün önden gidiyormuş dr boyu normalden daha uzun görünüyor dedi , ay sonu ikili test yaptırmamı söyledi ,var mı üsküdar yunus emre ye giden kızlar ya da yakını giden yorumlarınızı istiyorum , ikili testi ebe olan arkadaşım devlette yaptır dedi sait çiftçiye çok yakınım bir randevu alıp görüşeceğim doktorla bakalım ,siz nerelerde yaptırıyorsunuz paylaşalım lütfennnnn :KK31:

Sanırım buldum bi tane canım şimdi araştırdım lazca bi isim buldum Loya çok güzel dimi tatlı demekmiş ne yapıp edip buna ikna edicem erkek düşünmedim daha onada bi ara bakarım :KK52:

İtiraf ediyorum ben kontrole gittiğimizde dominosta kola içtim 1 bardak :KK17:

Tamam canım sağol mutlaka alıcam ben o kremden

Hareket etmesi için çok erken canım o seğirme bendede oluyo ama kesinlikle bebek değil henüz hissedemiyoruz malesef..

Canım anlamını iyi arastrmak lazm internet bazen şaşrtıyo ama kulaga hos gelıyo:KK66:
Bende sürekli gazoz içtim malesef:KK43:
O kremden hepimiz alalım cok fena oluyomus yoksa yara olursada ayva çekirdeği kullanılmalıymıs oda iyilesştrici etkiye sahipmis:KK70:
Evet bende bazen hissedyrm ama segirme gibi onlar sıkısma sanrm ama yinede etkileniyo insan onun hareketleri gibi❤️

Merhaba güzel anneler şöyle bir okudum da maşallah cinsiyetler yavaş yavaş gelmeye başlamış :KK9: bende haftaya perşembe gidicem biraz düşük tehlikemiz vardı iğne olup istirahat ediyorum inşallah bende güzel haberler alırım. Doktor da cinsiyeti hakkında bişey görür de söyler mi acaba :KK9: içime erkek doğuyo ve ismi burak ensar olacak kısmetse kız için bir karara varamadık :KK1:

X