2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

kızlar ben prolaktine baktırdım yetmişüç çıktı ilaç vermedi antidepresan ilaçlarını bırak trkrar baktır dedi yani kasıma kadar bende kazı çalışmaları durmuştur :rolleyes:

ben de bugün oldum umutlar eylüle kaldı bi kızım var adı ela ,eylül uğurlu gelirse adını eylül koyarım kız olursa tabi allahım ne olur bu defa olsun yarabbimmm

[QUOT, post: 36512048, member: 425917"]malesef canım geldi :mad::mad: bu ay bıraktım artık hiçbişey yaursa olur olmazsa olmaz napıyım ya yoruldum valla kknın yeni halinide pek kullanamıyorum o yüzden siteyede pek girmez oldum[/QUOTE]
Benimde adetime 10 gun felan var galiba bende bu ay hic hessplamadim ama oldu gibi sanki hic belirtimde yok bakalim nolcak :)

Kızlar bu gün yumurtalık takibi için dr.a gittim yumurtalıkların çalışmıyor dedi peki nasıl düzenli adet oluyorum bu mümkün mü :KK43:(

yok canim bisey demedi yarin ozel e gidecegim
Benimde adetim çok düzenli fakat hamile kalma durumum şu an için zayıf çünkü süt hormonum yüksek bu da yumurtalıkların çalışmasına engelmiş bitkisel olarak hayıt tohumunu kullanıp düzeltenler var. Inş iyi haberler alırsın

Bütün umutlarım boşa çıktıı ... :KK61:Adetim gecikeli 7 gün oldu bebek umuduyla doktora gittim, amaaa sonuç 2 cmlik kist hüsranla geri döndüm. Adet düzenimde kaçtı bakalım nekadar zamanda toparlarım :cry::mad:

X