2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

Uygulama hatasının düzeltilmesini bekliyordum kızçeler yoktum bekleyemedim siteden giriyorum rahat olmasada napalım herkes terketmis buraları :))

Evet agustosu kacirdik ama olsun bekliyoruz biz elbet bebisimiz eylul ekim gelecektir...

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

selam kızlar beni de alın aranıza.. benim de umutlarım eylüle aktarıldı.. bir yıldır yani tam 12 aydır aynı devretme işlemiyle eylüle kadar geldim Allah'ım bu ay nasip eder inşallah beklemek , umut etmek ,adet yaklaşırken hamilelikten belirtiler bulmaya çalışmak, hayal kurmak vs vs.. yani özetle hepsinden yoruldum. :KK43:

Canim tamamen stres 2.5 yil kalamadim biraz gevse isin zevk mismina bak olacaksa olur ki ALLAH OL DER VE OLUR...SEN SABREDIP.ISTEMEYI BIL VE UNUTMA RABBIM VERMEYECEGI SEYI KULUNU GONLUNE DUA DIYE KONDURMAZMIS

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

''RABBIM VERMEYECEGI SEYI KULUNU GONLUNE DUA DIYE KONDURMAZMIS'' nekadar güzel bir sözmüş ilk defa duydum ve çok hoşuma gitti rabbim gönlümüzdeki duaları bu ay kabul eder inşalllaaahhh

Bende eylule terfi ettim klomen tedavisine başladım yarın bitiyor perşembe kontrol var yumurta takibi inşallah olur allahım isteyen herkeze çok bekletmeden ver Yarabbim ßanada ♡♡

Valla dr un bana verdigi ilacta 8 tane var.p.tesi ve persembe yarim yarim kullaniyorum.duzelene kadar kullancaz heralde. Benimde ilaclar bitince bakcak bakalim
Merhaba bende kullandım o ilaçtan prolaktin düştü zaten çok hafif yüksek çıkmıştı ama yinede yükselmeye devam etmesin diye kullandım şimdi bekliyoruz bakalım

X