2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

He ya soyle olun :))
Ben bu ay kessiin tutturucam.
Allahin izniyle yuzum gulecek bu ay :))
Snnde eylulde :KK66:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Suan mesajlari okurken birden heycanlandim :) tesekkur ederim icimi actiniz valla kizlar.
Bi an once su klomen bitsede gitsem kontrole yaa.

Suan mesajlari okurken birden heycanlandim :) tesekkur ederim icimi actiniz valla kizlar.
Bi an once su klomen bitsede gitsem kontrole yaa.

Kızlar herşey hikaye Rabbim hayırlı evlat versin yıllarca evlat arayip illallah eden insanlar var evladı tarafından öldürülen bile var Rabbim evlat diye inletsin hayirsiz evlat vermesin bnm net bitti esimin telin den giriyorum sizi seviyorum

Kızlar herşey hikaye Rabbim hayırlı evlat versin yıllarca evlat arayip illallah eden insanlar var evladı tarafından öldürülen bile var Rabbim evlat diye inletsin hayirsiz evlat vermesin bnm net bitti esimin telin den giriyorum sizi seviyorum

Aminnnn. Kesinlikle dogru diyosun.bende oyle dua ediyorum hep. Eli ayagi duzgun, akli fikri yerinde, saglikli hayirli evlatlar nasip etsin Rabbim isteyen herkese

Kızçeler günaydın 💃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen canim hayirli evlat olsun, eli yuzu duzgun olsun. Allah gonlumuzde olani hakkimizda hayirli, hakkimda hayirli olana da gonlumuzu razi eylesin. Ins bu sinavi hepimiz gecerizde evlatlarimiza kavusuruz kizlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam kızlar benide aranıza alırmısınız yalnız beklemek gerçekten zor benim bat 14 ağustos zaman geçmek bilmiyor...bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin hepimizin gönlüne göre versin inşallah tez zamanda...

selam kızlar benide aranıza alırmısınız yalnız beklemek gerçekten zor benim bat 14 ağustos zaman geçmek bilmiyor...bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin hepimizin gönlüne göre versin inşallah tez zamanda...

hoşgeldin canım:KK16::KK16: ama senin bat daha geçmemiş eylül topiğine ben gibi erken geçmişsin:KK52::KK52: inş. 14 ağustosta hamiş haberini yazarsın burdan

inşallah heveslenmek istemiyorum beklemedeyim her ay stres bu ay böyle geniş geniş olsun istedim ..

rahat ol canım boşver bu ay olmazsa önümüzdeki ay o da olmadı bi sonraki ay napalım hakkımızda hayırlısı benimde 6-7 ağustosta adet olmam gerekiyodu henüz gelmedi kırmızılar (inş. hiç gelmezler) ama test yaptım malesef kocaman bi negatif

rahat ol canım boşver bu ay olmazsa önümüzdeki ay o da olmadı bi sonraki ay napalım hakkımızda hayırlısı benimde 6-7 ağustosta adet olmam gerekiyodu henüz gelmedi kırmızılar (inş. hiç gelmezler) ama test yaptım malesef kocaman bi negatif

inşallah gelmez belki hemen çıkmaz ben daha önce bir gebelik geçirdim ama gelişmedi sonlandı o zaman testte çıkmamıştı hemen belki seninde çıkmamıştr inşallah gelmez o kırmızılar ...hayat ne garip ilk evlendiğim sene adet olmıcam bebek olacak diye çok korkuyodum gelsin diye bekliyodum şimdide gelmesin diye dua ediyorum zamanı vardır elbet ama o kadar sıkıntı yaşadım ki artık sabır diye bir şey kalmadı bende etrafımda herkes hamile nerdeyse kıskançlık yapıcam:KK43:(((((( bugun Meryem süresine de başlacıcam bakalım Allahım kabul etsin

hoşbulduk canım ah ah bi yapabilsem onu :) sen yazında takip demişsin bende regl olursam yumurta takibi yaptırmak istiyorum bilgin varmı acaba ne zaman gitmem gerekir

dr. a göre değişiyor canım kimi adetin 2, gününde görmek istermiş benimki 12, gün gel dedi adet olmazsın inş. ama olursan ikinci günü git sen garanti olsun

inşallah gelmez belki hemen çıkmaz ben daha önce bir gebelik geçirdim ama gelişmedi sonlandı o zaman testte çıkmamıştı hemen belki seninde çıkmamıştr inşallah gelmez o kırmızılar ...hayat ne garip ilk evlendiğim sene adet olmıcam bebek olacak diye çok korkuyodum gelsin diye bekliyodum şimdide gelmesin diye dua ediyorum zamanı vardır elbet ama o kadar sıkıntı yaşadım ki artık sabır diye bir şey kalmadı bende etrafımda herkes hamile nerdeyse kıskançlık yapıcam:KK43:(((((( bugun Meryem süresine de başlacıcam bakalım Allahım kabul etsin

hadi bakalım inş. hayırlısı olur dualarına benide eklemeyi unutma:KK34::KK34:

X