2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

Bende burdayim kizlarrrr :)
Ama ben misafirim bu ayin 17sinde hamilelik haberini alacagim icin ins oylesine ugradim yaniniza :))

(Olumlu dusunursem olumlu olur die bende oyle dusunuyorum hihihi) bakarsiniz tutarrr :)) :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu düşünceyi sevdim. tut bırakma sakın. <3
Hayırlısı olsun.

selam kızlar benide aranıza alırmısınız yalnız beklemek gerçekten zor benim bat 14 ağustos zaman geçmek bilmiyor...bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin hepimizin gönlüne göre versin inşallah tez zamanda...

Benimde 17agustos canim.
Gel birlikte bekleyelim.
Agustos adet olanlarin hepsi kacti gitti eylul topigine, gel biz destek olalim birbirimize :)
Ins bu ay yuzumuz gulecek canim.
Ben cok inaniyrm...

Bu düşünceyi sevdim. tut bırakma sakın. <3
Hayırlısı olsun.

Bu dusunceyi esime bile asiladim. Bu ay benim tutucak allah izim verirse sen hazir misin falan diyorum. O da napsin sadece guluyo bana :) ins diyo.
Ama gorucek o ona hemen soylemiyim baba oldugunu da gorsun gununu :p

(Allahim ins dualarimi kabul et...)

Benimde 17agustos canim.
Gel birlikte bekleyelim.
Agustos adet olanlarin hepsi kacti gitti eylul topigine, gel biz destek olalim birbirimize :)
Ben cok inaniyrm...

Valla sekerler benimde bat 1 eylul ama surdan suraya kimildamam.totem yaptim. Burdayken ogrencem bebisimi.sizlerle paylasicam :KK66:

Benimde 17agustos canim.
Gel birlikte bekleyelim.
Ben cok inaniyrm...

ay inşallah ağzın bal yesin tamam bekleşelim cnm..:21::21: bende inşallah olmıcam 14 ağustosta aslında bazı belirtilerim var ama konduramıyorum hadi hayırlısı...

çocuk tedavisi görüyoruz bu meseleyi biraz araştırdık yaklaşık 8 yıldır bi arayış içindeyiz
dr larla çözemediğimiz bir çok problemleri bitkisel yöntemlerle çözdük.bu bitkisel tedavilerle uğraşırken tanıştığımız konusunda uzman çok da sevdiğim bir abim tedavi müddetince orkid kullanma dedi.......
Moralim bozuldu .gıda sektöründe çalışmam hasebiyle bu ürünü tanırım çok satılır bundan başka ürünler rafta toz tutar
neden dedim. Orkid israil malıdır rahimde kısırlık yapar rahime sen doğurma emri verir dedi beynimden kaynar sular boşaldı
ben bunu yazayım dedim şimdi güçlü bir firma başıma sıkıntı alırım dedim
sonra sohbet ettiğim herkeze bu konuyu anlattım.birgün namaz çıkışı sohbet ettiğim bizim camiinin müezzini idi anlattım.sana biri anlatmış bize fakültenin profösörü dediki tedavi müddetince orkid kullanmayın sizde alerji yapıyor dedi.hayyda o da doğrulayınca benim moralim daha çok bozuldu..........
Sonra başbakan çıktı televizyonda her eve 3 çocuk dedi
4 çocuğa prim dedi
çocuk yapana süt parası
çocuk yapana doğum izni
aha dedi babasına da izin verdim
çocuk başına maaş primi......
Dedimki olum bi yerlerde sıkıntı var

allah ü teala erkek le dişiyi yaratmış ve her cinsel ilişkide çocuk yapabilecek formatda yaratmış....
Eeeeeeee bizim kısırlık oranı % 23 e çıkmış...adamın biri kanala çıkmış 1500 aileye tüp bebek uygulaması yaptık
çevreme baktım sadece kendi tanıdığım 36 aile var kayıtlarımda

aldım kağıdı kalemi elime başbakanlığa yazdım başbakanın şahsına 1, mevzuu orkiddi ,,,bimer e not düşmüşler yardıma uygun değildir diye
tamam dedim orkidi kayıta girecek değiller ya dedim

yanılmıyorsam 1 ay kadar sonra sağlık bakanı recep akdağ görevi değişitirildi........

Yazdığım mektup 7 sayfaydı ve fotokopisi mevcuttu.
Başbakan samsuna geldiğinde gürbüz camiine gelince teravih namazı çıkışı fotokopisi olan mektubu zarfa koyarak kendisine takdim ettimmmmm.....

Israil malları da bu kadar boykot edilmişken şimdi rahat rahat yazıyorum
bunu araştırmak benim haddime düşmüyor.inan mayan araştırabilir...

şim di.bu abim bana bunu derken arieli de kullanmamamı söyledi .ben mevzuyu çömüştüm.
Doğal kiyasalı çok aza inmiş ürünler araştırmaya başladım .bir tavsiye üzerine seminere katıldım....
Anlattı anlattı anlattı ve sonra dediki
hanımlar domestosu hijyen olsun diye bolca tuvalete dökerler yıkarlar mis gibi kokar...sonra tuvalete gelip oturunca alttan kimyasal alır buda rahim kanserini tetikler....haydaaaa
bu neydi şimdi yaaa..orkid israil..ariel israil...domestos israil...
Başını yıkadığın şampuanı 1 ton su ile durularsan yine kimyasallardan kutulamazsın dedi eeee pantende israil....

şimdi bu benim tezimdir
13 yaşında bir kız çocuğu adet gördüğünde orkidle tanışırsa ve 20 yaşında evlenecek olsa eğer bu orkid işi de doğru ise bundan sonrada çocuk için ilaç kullanması lazım
zira tüp bebek ileçları bizim köyde üretilmiyo

mesela benim yakın çevremde prima bez kullanan genç henüz evlenmedi yakinen takip ediyorum inşaallah sorun yaşamaz...

Kısacası adamlar zaten müslümanların üremesini istemiyor
bir yandanda facede danone hakkında yazılar çıkıyor ....zira kolada masum değil...sizin anlayacağınız ben bu konuyu hem başbakanlığa yazdım hem başbakanın şahsına verdiğim mektupta zikrettim hemde burda yazıyorum...

Konuyu biraz dağıtıyorum başımdan duman çıkıyo sinirden

çocuğu olup 1 yıl yaşadıktan sonra ölen sonra dr ların hiçbir sorununuz yok dedikleri halde 5 seferde tüp bebekle çocuk sahibi olamayan aile tanıyorum....

şimdi peygamberimiz ümmetimin çoğunluğuyla öğünürüm diyecek

israilde müzlümanların ürememsi için zalimlik yapacak

sende bu yazıyı okuyacaksın ve bir kardeşimizin faidelenmesi için paylaşmayacaksın
bu saatten sonra benim içim rahat

çocuk problemi yaşayan varsa bigilerimi paylaşırım

Olleyy :) once ben mujdemi vericem allahin izniyle sonra senn. :))

benim de bat ım 1 eylül bende vercem müjde bende ( inş ) benim döngü biraz eğişti ama bakalım yumurtalıklar takipte kurtuluşu yok eylülde olsun kız olursa elif koycaktım elif eylül koyarım :KK1:

çocuk tedavisi görüyoruz bu meseleyi biraz araştırdık yaklaşık 8 yıldır bi arayış içindeyiz
dr larla çözemediğimiz bir çok problemleri bitkisel yöntemlerle çözdük.bu bitkisel tedavilerle uğraşırken tanıştığımız konusunda uzman çok da sevdiğim bir abim tedavi müddetince orkid kullanma dedi.......
Moralim bozuldu .gıda sektöründe çalışmam hasebiyle bu ürünü tanırım çok satılır bundan başka ürünler rafta toz tutar
neden dedim. Orkid israil malıdır rahimde kısırlık yapar rahime sen doğurma emri verir dedi beynimden kaynar sular boşaldı
ben bunu yazayım dedim şimdi güçlü bir firma başıma sıkıntı alırım dedim
sonra sohbet ettiğim herkeze bu konuyu anlattım.birgün namaz çıkışı sohbet ettiğim bizim camiinin müezzini idi anlattım.sana biri anlatmış bize fakültenin profösörü dediki tedavi müddetince orkid kullanmayın sizde alerji yapıyor dedi.hayyda o da doğrulayınca benim moralim daha çok bozuldu..........
Sonra başbakan çıktı televizyonda her eve 3 çocuk dedi
4 çocuğa prim dedi
çocuk yapana süt parası
çocuk yapana doğum izni
aha dedi babasına da izin verdim
çocuk başına maaş primi......
Dedimki olum bi yerlerde sıkıntı var

allah ü teala erkek le dişiyi yaratmış ve her cinsel ilişkide çocuk yapabilecek formatda yaratmış....
Eeeeeeee bizim kısırlık oranı % 23 e çıkmış...adamın biri kanala çıkmış 1500 aileye tüp bebek uygulaması yaptık
çevreme baktım sadece kendi tanıdığım 36 aile var kayıtlarımda

aldım kağıdı kalemi elime başbakanlığa yazdım başbakanın şahsına 1, mevzuu orkiddi ,,,bimer e not düşmüşler yardıma uygun değildir diye
tamam dedim orkidi kayıta girecek değiller ya dedim

yanılmıyorsam 1 ay kadar sonra sağlık bakanı recep akdağ görevi değişitirildi........

Yazdığım mektup 7 sayfaydı ve fotokopisi mevcuttu.
Başbakan samsuna geldiğinde gürbüz camiine gelince teravih namazı çıkışı fotokopisi olan mektubu zarfa koyarak kendisine takdim ettimmmmm.....

Israil malları da bu kadar boykot edilmişken şimdi rahat rahat yazıyorum
bunu araştırmak benim haddime düşmüyor.inan mayan araştırabilir...

şim di.bu abim bana bunu derken arieli de kullanmamamı söyledi .ben mevzuyu çömüştüm.
Doğal kiyasalı çok aza inmiş ürünler araştırmaya başladım .bir tavsiye üzerine seminere katıldım....
Anlattı anlattı anlattı ve sonra dediki
hanımlar domestosu hijyen olsun diye bolca tuvalete dökerler yıkarlar mis gibi kokar...sonra tuvalete gelip oturunca alttan kimyasal alır buda rahim kanserini tetikler....haydaaaa
bu neydi şimdi yaaa..orkid israil..ariel israil...domestos israil...
Başını yıkadığın şampuanı 1 ton su ile durularsan yine kimyasallardan kutulamazsın dedi eeee pantende israil....

şimdi bu benim tezimdir
13 yaşında bir kız çocuğu adet gördüğünde orkidle tanışırsa ve 20 yaşında evlenecek olsa eğer bu orkid işi de doğru ise bundan sonrada çocuk için ilaç kullanması lazım
zira tüp bebek ileçları bizim köyde üretilmiyo

mesela benim yakın çevremde prima bez kullanan genç henüz evlenmedi yakinen takip ediyorum inşaallah sorun yaşamaz...

Kısacası adamlar zaten müslümanların üremesini istemiyor
bir yandanda facede danone hakkında yazılar çıkıyor ....zira kolada masum değil...sizin anlayacağınız ben bu konuyu hem başbakanlığa yazdım hem başbakanın şahsına verdiğim mektupta zikrettim hemde burda yazıyorum...

Konuyu biraz dağıtıyorum başımdan duman çıkıyo sinirden

çocuğu olup 1 yıl yaşadıktan sonra ölen sonra dr ların hiçbir sorununuz yok dedikleri halde 5 seferde tüp bebekle çocuk sahibi olamayan aile tanıyorum....

şimdi peygamberimiz ümmetimin çoğunluğuyla öğünürüm diyecek

israilde müzlümanların ürememsi için zalimlik yapacak

sende bu yazıyı okuyacaksın ve bir kardeşimizin faidelenmesi için paylaşmayacaksın
bu saatten sonra benim içim rahat

çocuk problemi yaşayan varsa bigilerimi paylaşırım

Kiz bunu sen mi yazdin alinti mi bu! Her halukarda cok gusel anlamli bilinmesi paylasilmasi gereken bi yazi hatta bebek mamalari kullanilan ilac gida temizlik her sey

benim de bat ım 1 eylül bende vercem müjde bende ( inş ) benim döngü biraz eğişti ama bakalım yumurtalıklar takipte kurtuluşu yok eylülde olsun kız olursa elif koycaktım elif eylül koyarım :KK1:

Ne guzelll :) beraber mujdeleriz ins. Benimde sıkı takipte bu ay. Carsamba dr.da kontrole gitcem.bakalim buyuycekmi yeterince yumurtalarim :) gıd gıd gıdaakk modundayim su ara :)))

Ne guzelll :) beraber mujdeleriz ins. Benimde sıkı takipte bu ay. Carsamba dr.da kontrole gitcem.bakalim buyuycekmi yeterince yumurtalarim :) gıd gıd gıdaakk modundayim su ara :)))

Allah iyiligini versin guldum Rabbim muvaffak etsin hepimizi gazamiz mübarek olsun hehehe :)))

Bu dusunceyi esime bile asiladim. Bu ay benim tutucak allah izim verirse sen hazir misin falan diyorum. O da napsin sadece guluyo bana :) ins diyo.
Ama gorucek o ona hemen soylemiyim baba oldugunu da gorsun gununu :p

(Allahim ins dualarimi kabul et...)

Amin hayırlısı olsun. Bana da olsun :-D

kızlar cumartesi günü kırmızı kartı gördüm malesef artık umutlar eylüle (umut kaldıysa tabi)
gerçi abi arkadaşım adet gecikmesine rahim kendini hazırlıyo diyor inş öyledir

X