2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

ne zamandır istiyosun canım inşallah büyümüştür bebişin de hemencecik geliverir :)

9 aydır tatlım inşallah bakalım yarın buyumuslermi? Hemencecik gelsin bebisim annesine. Iste yen herkeze rabbim en kisa zamanda fazla bekletmeden versin çok zor beklemek

Kızlar bugün gittik eşimle 1 tane büyümüş ama çatliycak kadar değil dedi cumartesi tekrar gel bakalım ona göre müdahale ederiz çatlama için solda tek yumurtam var inşallah tutar pek ümitli değilim ama :KK61:

Kizlar yaa.adetim pazar olmasi gerekiyodu hala gelmedi.sali test yaptim tek cizgi cikti.internetten biraz arastirdim progestan adet geciktirebiliyormus. Yaa kafam cok karisik :KK43:

Kizlar yaa.adetim pazar olmasi gerekiyodu hala gelmedi.sali test yaptim tek cizgi cikti.internetten biraz arastirdim progestan adet geciktirebiliyormus. Yaa kafam cok karisik :KK43:

Kan testi yaptir canım en garantisi güzel haberlerini bekliyoruz neden progestan kullanıyorsun

Kan testi yaptir canım en garantisi güzel haberlerini bekliyoruz neden progestan kullanıyorsun
Olsa idrarda cikardi heralde ya.biraz daha bekliyim diyorum kan icin. Dr verdi. İlk once klomen kullandim.yumurtalarim buyuyup catlayinca adetimin 16.gunu progestana basladim.bebek olursa yerlessin tutunsun diye yardimci oluyormus.bazi hamileler dusuk riskine karsida kullaniyor. Ama adeti geciktiriyormus sanirim.benimde ondan gecikti galiba

canım bende varım batım 20 eylul beklıyorum bu ay agnucaston kullanıyorm cok hamıle kalan var bu hapla 3 ay kullancam bnde

Kızlar günaydın...Cumartesi günü doktor kontrolüm vardı.Ben rahim filmimim sonucunu göstermek için gitmiştim.Çok şükür filmde herşey yolunda.Ultrasonya yurmurtama baktı 17mm çok iyi dedi biz henüz yumurtlama takibine başlamamıştık.bizim için en uygunu 18 mm olması dedi.Estradiol diye bir test yaptı.Sonucuma göre ovitrelle iyne vurulmaı istedi pazar günü.PazartesideProgestana başlamamı söyledi.Bakalım pır pır yüreğim Cumartesi kntrol var hepimiz için güzel haberler inşallah :)

X