2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım bende çok korkuyorum hatta olumsuzu düşününce yapmak istemiyorum en azından şimdi az da olsa o duyguyu yaşıyorum. Ya yoksa çok üzülürüm.:KK12::KK76:Allahım yardım et.

evet ben de öyleyim... o yüzden 3gün 3 gündür deyip beklesem mi diyorum....ama çok da merak ediyorum. çoğu gitti azı kaldı ama geçmiyor işte günler. birazdan hastaneye gitcem puregon iğne yaptırmaya. pazar günü yapılmaz test heralde de mi :)

evet ben de öyleyim... o yüzden 3gün 3 gündür deyip beklesem mi diyorum....ama çok da merak ediyorum. çoğu gitti azı kaldı ama geçmiyor işte günler. birazdan hastaneye gitcem puregon iğne yaptırmaya. pazar günü yapılmaz test heralde de mi :)
Boşver canım biz bekleyelim. Sen bir belirti hissedebiliyormusun. Progestan iğnemi yapıyorsun. Ben hem onu hem de clexane iğne göbekten yaptırıyorum. Bide bant verdiler bana hepsi sinir bozucu

Canım sen gidersen bende duramam herhalde senden güç alıyorum benimde 8 agustos

Ya canım benim çok ağrım var ya sağ taraftaki ağrım diğer günlerden biraz daha şiddetli gidersem akşama doğru iyi olursam gidicem daha fazla bekleyemicem ama hissediyorum sen hamilesin kuzum ya benim çok ağrım var korkuyorum ya belime nasıl vuruyo bi bilsen canım sen şey yap Zeytinburnu'nda ki özel sağlık ocakları diye netten bak bulduklarını ara bakalım sor niye bu kdr ağrım oldu anlamadım kaygılanıyorum

Boşver canım biz bekleyelim. Sen bir belirti hissedebiliyormusun. Progestan iğnemi yapıyorsun. Ben hem onu hem de clexane iğne göbekten yaptırıyorum. Bide bant verdiler bana hepsi sinir bozucu

ben günde iki kez crinone jel kullanıyorum ayrıca progestan yumuşak kapsül kullanıyorum her gece 1 tane vajinadan. bi de puregon iğne ye başladık transferin 5. günü. ayrıca günde 4 tane estrofem kullanıyorum... aynen ben de çok sıkıldım bunlardan..... ama tutarsa 3ay kullancakmışız. inşallah tutar da biz de kullanırız 3 ay boyunca :)

Sanırım biz zaman yaklaştıkça gerildik kızlar ya beklesek mi acaba oof ya :KK51:

Sanırım biz zaman yaklaştıkça gerildik kızlar ya beklesek mi acaba oof ya :KK51:

evet cnm kesinlikle öyle... bi de burada okuyoruz ya sürekli herkes 10. gün değerini paylaşıyor.... biz de daha çok merak ediyoruz. aslında 9gün bekleyen 3 gün de bekler ama bu merak insanı yiyip bitiriyor.... inşallah hepimiz pozitif sonuçları paylaşırız.... beklemek en iyisi ama bence de

Arkadaşlar bana verdikleri ilaçlar sizinkilerle
o kadar uzun kı topige bugun döndüm kısaca kopyalayayım yazdıklarımı bende fostimon,merional igne kullanmısştım ampulu kırıp bır tüpe sonra diğerine karıştırıp göbüse yapıyordum aynısını diğer ignedede yaptım sonra cetrotide eklendı o daha kolaydı hazırlaması en kolayı ovitrelle çatlatma iğnesi herşeyi hazırdı 01 eylülde lucrin başlıycam şırınga hazır sıvı çekip bu igneler inan en kolayı 4 ay içinde 2 ameliyat yasadım rahim filmi neler neler anlatayım kısaca;

aralikta ilk deneme için basladik tupler tikali ve endometriozis var.4 ay kist yüzünden ertelendi martta basladik opu da 5yumurta toplandı ama tüpte sivi olduğundan 2embryo donduruldu rahim filmi çekildi laparoskopi ile tüp cikarildi 5saat suren bir ameliyatta iki sene öncede kist ameliyatı olmuştum simdi eylülde donmus embriyo larim transfer edilecek adet yeni bitti muhtemelen 10eylulde gelir 1eylulde lucrin iğne ile baskilancak.topikte yer almak ve bu uğurda uğraşan herkese kolaylıklar diliyorum konusalim paylasalim hayirli olsun arkadaşlar
hiç
hayırlı olsun kızlar transfer oldu sanırım rabbim güzel haberlerinizi nasip etsinnn

Ilaçlara başladık canım yani tedavinin ilk günü ve hatta ilk tedavimiz bakalım nasıl olacak çünkü kendi adıma tedirginim..hayırlısı olsunn

evet cnm kesinlikle öyle... bi de burada okuyoruz ya sürekli herkes 10. gün değerini paylaşıyor.... biz de daha çok merak ediyoruz. aslında 9gün bekleyen 3 gün de bekler ama bu merak insanı yiyip bitiriyor.... inşallah hepimiz pozitif sonuçları paylaşırız.... beklemek en iyisi ama bence de
bencdde beklemek en iyisi en azindan 9.erken 10.gun yaptrrsaniz bilmm ama m erak duygusu icinzi yer biliorum bende 9.gun yapmstm ama 5.gun embriyosydu benmkisi test gunumden 1 gun once yapmstim.

Kızlar günaydın yeni güne hep beraber bu zorlu yolun sonuna gelmek üzereyiz bazı arkadaşcıklarımız merakına yenik düşüp erkenden üzdüler kendini bazıları ise gerçekten üzüldü Allah olmayanların yardımcı olsun en kısa zamanda olmayanlarımıza birer evlat nasip etsin inşallah :KK68: Üzülmeyin sizin yanınızdayız yalnız değilsiniz zamanı varmış demek ki diyen kalbin tesellisi sizinle olsun ben bugün sağ kasığımda kalktığımdan beri fazlasıyla zorlanma hissediyorum kızlar zaman yaklaştıkça daha bi zor geliyor merakına yenik düşenlerin arasına katılabilirim her an gidip test yaptırmayı düşünüyorum ama kendine hakim ol diyorum sonra yani kendi kendimle cebelleşiyorum ama psikolojik değil bu ağrım baya baya bi hissediyorum kasığımdaki zorlamayı sanki biri itiştiriyo zorluyo o kısmı kızlar ben artık dayanamıyorum yaa 8 Ağustos cuma gününden beri daha 20 Ağustos'a kadar beklemem lazım asıl sonuç için :KK51:

az kalmis canim bekle biraz daha 3 gunn kalmis en kesin soncu kanda ogrenioruz biliosunki :) biraz daha bekle canm.

benim de 8 ağustos kızlar. yarın 10. gün açıkçası ben de test yaptırmayı düşünüyorum ama olumsuz bi sonuç almaktan da çok korkuyorum....
Canım siz günü nasıl geçiriyorsunuz ben evde ağır iş yapmamaya çalışıyorum. Evde çok sıkıldım bugün dışarı çıkmayı düşünüyorum. Sizce çıkayımmı.

ben günde iki kez crinone jel kullanıyorum ayrıca progestan yumuşak kapsül kullanıyorum her gece 1 tane vajinadan. bi de puregon iğne ye başladık transferin 5. günü. ayrıca günde 4 tane estrofem kullanıyorum... aynen ben de çok sıkıldım bunlardan..... ama tutarsa 3ay kullancakmışız. inşallah tutar da biz de kullanırız 3 ay boyunca :)
İnş canım tutsunda 3 ay daha dayanırız.

Ya canım benim çok ağrım var ya sağ taraftaki ağrım diğer günlerden biraz daha şiddetli gidersem akşama doğru iyi olursam gidicem daha fazla bekleyemicem ama hissediyorum sen hamilesin kuzum ya benim çok ağrım var korkuyorum ya belime nasıl vuruyo bi bilsen canım sen şey yap Zeytinburnu'nda ki özel sağlık ocakları diye netten bak bulduklarını ara bakalım sor niye bu kdr ağrım oldu anlamadım kaygılanıyorum
Canım benim bugün hiç ağrım yok hiçbirşey hissetmiyorum:KK76::KK76:

Amin inşallah canım inşallah sabır sabır... Ben sanki alıştırmak istiyorum kendimi birden öğrenmek istemiyorum o yüzden bugün öğrensem mi diye kıvranıp duruyorum ahahah delirdik valla hepimiz de aynı çelişki yapsak mı yapmasak mı acaba kötü çıkar mı kafamızda deli sorular birimiz şu deli soruları durdursun lütfen :KK47:

Canım siz günü nasıl geçiriyorsunuz ben evde ağır iş yapmamaya çalışıyorum. Evde çok sıkıldım bugün dışarı çıkmayı düşünüyorum. Sizce çıkayımmı.

ben 3. günden itibaren normalde ne yapıyorsam onu yapmaya başladım dışarı çıktım gezdim tozdum. dün düğüne bile gittim mesela. biraz oynadım hatta çok zıplamadan. kendimi çok kısıtlamıyorum açıkçası... bence sen de çıkabilirsin hiç bi şey olmaz inşallah....

X