2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Amin inşallah canım inşallah sabır sabır... Ben sanki alıştırmak istiyorum kendimi birden öğrenmek istemiyorum o yüzden bugün öğrensem mi diye kıvranıp duruyorum ahahah delirdik valla hepimiz de aynı çelişki yapsak mı yapmasak mı acaba kötü çıkar mı kafamızda deli sorular birimiz şu deli soruları durdursun lütfen :KK47:

aynen öyle valla katılıyorum sana kafayı yiycez.... olumsuz haberden korkuyoruz aslında o yüzden beklemek en iyisi.... bekleyelim bence de

Canım
Amin inşallah canım inşallah sabır sabır... Ben sanki alıştırmak istiyorum kendimi birden öğrenmek istemiyorum o yüzden bugün öğrensem mi diye kıvranıp duruyorum ahahah delirdik valla hepimiz de aynı çelişki yapsak mı yapmasak mı acaba kötü çıkar mı kafamızda deli sorular birimiz şu deli soruları durdursun lütfen :KK47:
Canım istersen önce bi idrar testi yap belki orda az da olsa kendini gösterir. Ben bekleyecem şu

Canlar siz gebelik testinizi nerde yaptırıyorsunuz ben dün özel hastane de sordum 60 küsür dedi çok pahalı ya. Devlet hastanesindemi yaptırsam

Yaptr devlette canimm.. sana diyrlarkib2gun sinra sonucu gel al diyrlar ama bn netten bakiyrum cikmis okuyr.. sende nettwn bakarsin..

Canım siz günü nasıl geçiriyorsunuz ben evde ağır iş yapmamaya çalışıyorum. Evde çok sıkıldım bugün dışarı çıkmayı düşünüyorum. Sizce çıkayımmı.

canm 3 gunden sonra kendinzi yormamk sarti ile normk yasammza donuoruz.ben gezdm piknige falan gitmistm hem moral oluo aklinzdan cikarms oluosunz.cik dolan ama yorulma dikkat et kendine.

evet canim cok sukur 4.ayimda bitcek 2 gun sonra Allah bagislarsa bi oğlum olcak.9.gun kanda 59.6 cikmisti degerim .

ayyy çok sevindim Allah bizlere de nasip etsin inşallah... Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. tek embriyo mu transfer edilmişti. benim 2 tane edildi.... merakla bekliyoruz sonucu... ama ben de hiç belirti yok düşün ağrı bile olmuyor yani... bu da beni korkutuyor açıkçası.....

ayyy çok sevindim Allah bizlere de nasip etsin inşallah... Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. tek embriyo mu transfer edilmişti. benim 2 tane edildi.... merakla bekliyoruz sonucu... ama ben de hiç belirti yok düşün ağrı bile olmuyor yani... bu da beni korkutuyor açıkçası.....

saol canim benim darisi sana insallah ben tedvmde ohss riski sonucu iptal oldu dondurlmus embrio ile kaldm hamile ikitane transfer edildi canim ikisde 5.gun embriyosydu.
kendinde belirti arama herkeste belirti olmuoki.bunye meselesi bu canim benim.kalbni ferh tut korkma.

saol canim benim darisi sana insallah ben tedvmde ohss riski sonucu iptal oldu dondurlmus embrio ile kaldm hamile ikitane transfer edildi canim ikisde 5.gun embriyosydu.
kendinde belirti arama herkeste belirti olmuoki.bunye meselesi bu canim benim.kalbni ferh tut korkma.

bende de donmuşlarla oldu opudan 2ay sonra. inşallah hakkımızda hayırlısı olsun canım.....

sendedmi pko var yoksa genellikle pkolulrda fazla yumurfa olusuo tedaviyi erteliolar o yuzden insallah sennde yuzun guler tez vakitte.

aynen öyle canım bende de pko var 28 yumurta toplanmıştı benden. doktor bekleyelim dedi vücudu dinlendirmek için. 2 ay bekledim ama 3 gün gözümde büyüyor artık..... inşallah cnm rabbim hepimizin yüzüne gülsün...

ben günde iki kez crinone jel kullanıyorum ayrıca progestan yumuşak kapsül kullanıyorum her gece 1 tane vajinadan. bi de puregon iğne ye başladık transferin 5. günü. ayrıca günde 4 tane estrofem kullanıyorum... aynen ben de çok sıkıldım bunlardan..... ama tutarsa 3ay kullancakmışız. inşallah tutar da biz de kullanırız 3 ay boyunca :)
Crinone jel den sonra yürüyüş yapıyor musun canim, yap dediler mi yani? Bize 45 dk 1 saat yürüyün dediler.yoksa dagilmiyormus jel

Crinone jel den sonra yürüyüş yapıyor musun canim, yap dediler mi yani? Bize 45 dk 1 saat yürüyün dediler.yoksa dagilmiyormus jel

öyle mi bana öyle bi şey demediler. ben sadece evde dolaşıyorum o kadar. o kadar yürümem gerektiğini bilmiyordum. ben hatta hemen ayağa kalkmıyorum sanki hepsi akıp gidecekmiş gibi geliyor. ilk kez duydum bak. bundan sonra yürümeye çalışayım ozaman. benim de 9 günüm bu saatten sonra bi faydası olur mu bilmiyorum. bi de bu jeli hergün aynı saatte mi yapmak zorundayız. 1 - 2saat oynamalar olsa fark etmez de mi

X