2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bende daha alışamadığı dönem deyim hala diyorum ki azcik hissettiren kendini bana, hic biseyim yok sadece sol kasigimda iğne batması gibi birşeyler hissediyorum dünden beri o kadar, Allahım insaalh kucağınıza aldığımız günlerinde gösterir bize

onun varlgini mide bulantilarmdan agzmn tadnn gitmesnden midemn eksimesnden bide cok aciktrmasndan hissediodum 16.haftada bunlarda yok dendck kadr az oluo en rahat donemi hamilelgn ben hareket ettignde icim karincalanio onu hissediorm bi tek bide tekmelese artik sabirsizlaniorum.gecen hatta kendi kendme konusuodm iyimsn aceba hissettr bana kendini fakan dedim bi mide bulantisi yapti bana cok guldm hatta :) simdi benm sesmi duyuyms o en net benm sesmi anliomus.

Cnm yaa bişe diyimmi iğne kullanmaktan delik deşik oldum artık acısı değilde vurcak yer bulamıyodum göbek oldu mosmor korkma hızlıca yap gitsin seninki bide nasipse kısa sürcek ben haziranın 12 sinde bi başladım temmuzun 17 sinide kadar düşün yanii inşAllah hiç bi problem çıkmıcak korkma sen

Korkmuyrum canim yapicam allhin.izniyle.. insaallh....sagolsain muck

Bende daha alışamadığı dönem deyim hala diyorum ki azcik hissettiren kendini bana, hic biseyim yok sadece sol kasigimda iğne batması gibi birşeyler hissediyorum dünden beri o kadar, Allahım insaalh kucağınıza aldığımız günlerinde gösterir bize

Kizzzzzz bn sizi yerummmmmmm8 sabhruzgimm
Gyilmazimm
Cnlarum bnm masallh.. bebislerinize kurbsn... biz ozel annyiz yada ilacagim.. oyuzden hassasiz ..hepinizi cok sewiyrummmmmmm

Gunaydin herkese.uykusuz ve umutsuz bir sabah. Esime bile diyemedim.. 1.89 diye cok kötüyüm.

Canım ya kıyamam sana geçiçek bu günler biraz zamana ihtiyacın var Rabbim bizleri dermansız bırakmasın inşallah biliyorum ne söylesem teselli olmıcak ama inşallah Rabbimin sana evlat vermek için belirlediği zamana hemencecik kavuşman umuduyla

Kızlar günaydın yeni güne hep beraber bu zorlu yolun sonuna gelmek üzereyiz bazı arkadaşcıklarımız merakına yenik düşüp erkenden üzdüler kendini bazıları ise gerçekten üzüldü Allah olmayanların yardımcı olsun en kısa zamanda olmayanlarımıza birer evlat nasip etsin inşallah :KK68: Üzülmeyin sizin yanınızdayız yalnız değilsiniz zamanı varmış demek ki diyen kalbin tesellisi sizinle olsun ben bugün sağ kasığımda kalktığımdan beri fazlasıyla zorlanma hissediyorum kızlar zaman yaklaştıkça daha bi zor geliyor merakına yenik düşenlerin arasına katılabilirim her an gidip test yaptırmayı düşünüyorum ama kendine hakim ol diyorum sonra yani kendi kendimle cebelleşiyorum ama psikolojik değil bu ağrım baya baya bi hissediyorum kasığımdaki zorlamayı sanki biri itiştiriyo zorluyo o kısmı kızlar ben artık dayanamıyorum yaa 8 Ağustos cuma gününden beri daha 20 Ağustos'a kadar beklemem lazım asıl sonuç için :KK51:

Kızlar günaydın yeni güne hep beraber bu zorlu yolun sonuna gelmek üzereyiz bazı arkadaşcıklarımız merakına yenik düşüp erkenden üzdüler kendini bazıları ise gerçekten üzüldü Allah olmayanların yardımcı olsun en kısa zamanda olmayanlarımıza birer evlat nasip etsin inşallah :KK68: Üzülmeyin sizin yanınızdayız yalnız değilsiniz zamanı varmış demek ki diyen kalbin tesellisi sizinle olsun ben bugün sağ kasığımda kalktığımdan beri fazlasıyla zorlanma hissediyorum kızlar zaman yaklaştıkça daha bi zor geliyor merakına yenik düşenlerin arasına katılabilirim her an gidip test yaptırmayı düşünüyorum ama kendine hakim ol diyorum sonra yani kendi kendimle cebelleşiyorum ama psikolojik değil bu ağrım baya baya bi hissediyorum kasığımdaki zorlamayı sanki biri itiştiriyo zorluyo o kısmı kızlar ben artık dayanamıyorum yaa 8 Ağustos cuma gününden beri daha 20 Ağustos'a kadar beklemem lazım asıl sonuç için :KK51:
Canım sen gidersen bende duramam herhalde senden güç alıyorum benimde 8 agustos

benim de 8 ağustos kızlar. yarın 10. gün açıkçası ben de test yaptırmayı düşünüyorum ama olumsuz bi sonuç almaktan da çok korkuyorum....

benim de 8 ağustos kızlar. yarın 10. gün açıkçası ben de test yaptırmayı düşünüyorum ama olumsuz bi sonuç almaktan da çok korkuyorum....
Canım bende çok korkuyorum hatta olumsuzu düşününce yapmak istemiyorum en azından şimdi az da olsa o duyguyu yaşıyorum. Ya yoksa çok üzülürüm.:KK12::KK76:Allahım yardım et.

X