2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ayy yerim ben onu canimm yaa sagligi yerindeya kilosunu alirr annesi insallah sakin kafana takmaa ayy hadi hayirlisi son zamanlardasin yaa bizede nasib olurr insallah hayirlisiyla canim bir bucuk litre icebiliorum anca daha fazlasini almio midem bide ayaklarimi yukarda tutuorumm dok. Dedi bol bol su ic dedi her seyi gúzel anneliginn yaaa bizde sizi öptûk o kocaman göbúsúndekini hemde cok öptüm

Kızlar merhaba fırsat buldukça girmeye çalışıyorum kuzumun akşam ağlamaları azaldı çok şükür inş kısa sürede bitecek onun dışındaherşey yolunda rabbim gerçekten her kadına bu duyguyu yaşatsın çok güzel bir duygu
R ravza54 canım ayağın şişmiş şuan ne durumdasın bilmiyorum ama tek çözümü var bol su bol tuvalete çıkmak ayakla havaya başka bir şey deneme bile işe yaramıyor ayaklar kalp hizasından yukarda olacak inş hayırlısı ile alın kucağınıza kuzucuklarınızı yazacak çok şey var daha ama Deren uyuyor bende o uyuyorken gidip yatayım gündüz uygun zaamanda yazarım size
bu arada doğuma gidecekler bir avazda inş alın kucağınıza sezeryan olursa hastane de mutlaka kahve için gazınızı alsın çok ağrı kesici yaptırmayın vucüdunuz uyuşmasın kalkın sık yürüyün bol tuvalete çıkın mutlaka bol su ve komposto tüketin süt olsun size şimdilik bu aklıma geldikçe paylaşırım size

Sağol canım gerçekten bu bilgiler altin değerinde bizim için tecrübeleri dinlemek de çok güzel. Ben de pisik kremini ve losyonu ne sıklıkla kullanıyorsunuz onu öğrenmek isterim sizlerden.
Bebisini huzur ve mutluluk sağlık içinde büyüt inşallah

Ayy yesinler o dereni yaa cimcimiye bakk senn annesini nasil oynatioo ohh zamanla insallah hayirlisiyla dahada biter aglamalari canimm cok tesekkúr ederimm tavsiyelerin icin sizler sayenizde herseyi ögreniorumm tecrubeli annelerr amin ecmain gûzel dualarin icinn

Evett kizlar bir oglumuz daha oldu.. Adi omer :) yesilinci . Canim.arkadasim bebegini.saglikli sihhtli buyut insallh.. Yawrularimz doguyr teker teker.. Rabbim geride kalan dostlarimiza nasip.etain bu duyguyu..
yesilinci de anne oldu ömer ne gúzel isim adi gibi adaletli mert olur insallah gözú aydin arkadasimizin bi gulsennnn bi ben mi kaldim takip eden hamile herkes aldi ne gúzel darisi biz bekleyenlere insallah hayirlisi ile

Canlarimm kadir geceniz mubarek olsun dualariniz kabul olsun birdaha nice ramazani serifler kadir geceleri görmek nasib olsun hep beraber yavrularimizla

Amin canim Allah razi olsun Kadir gecemiz mubarek olsun cumlemizin

KADİR SURESİ
Kadir Suresi

Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
1- İnna enzelnahü fiy leyletilkadr
2- Ve ma edrake ma leyletülkadr
3- Leyletülkadri hayrüm min elfi şehr
4- Tenezzelülmelaiketü verruhu fiyha biizni rabbihim min külli emr
5- Selamün hiye hatta matle'ılfecr

Anlamı
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- Biz o (Kur'ân)nu Kadir gecesinde indirdik.
2- Kadir gecesinin ne olduğunu sen nereden bileceksin?
3- Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır.
4- Melekler ve Ruh (Cebrail veya Ruh adındaki melek) o gece Rablerinin izniyle, her iş için inerler.
5- O gece, tanyeri ağarıncaya kadar süren bir selâmettir.

3 kisi kaldik canim sen ben Madam Butterfly
Rabbim geride kalan annelik sevincini tatmak isteyen herkese nasip eylesin insallah amin

canlarımmm çok şükür evladımı kucağıma aldım.... Rabbim isteyen herkese nasip etsin... Ama şunu söylemeliyim hamileylen hep bi endişe içindeyiz ya sağlıklı doğsun diye; doğduktan sonra bu endişe kat be kat arıyor valla:) gözlerini ayıramıyor insan sanki kafamı çevirsem bişey olcakmış gibi.. Paronayak oldum:)))) rabbim herkesin yavrusunu bağışlasın...

Ayy canim Allah im òmerine bereketli hayirli bir hayat nasib etsin gözún aydinn olsunn anneliginn baskinligi artmiss Allah im korusun meleginii darisi bizlere insallah

amin canim tekrar gozun aydin Rabbim hayirli saglikli bir sekilde buyutmeni nasip etsin insallah. evinde sevinc kahkahalari eksik olmasin.amiiin

Canım hayırlı uğurlu, bol şanslı, hep sağlıklı ve mutlu olsun evladın en önemlisi hep birlikte olun. Rabbim ayırmasın sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…