2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

tebrik ederim çok güzel artmış değerleriniz ya inşallah bana da nasip olur, dün 11. gün 6.10 çıktı benimde :/

Malesef bu aksam testi tekrarladik değer 2 ye düşmüş bu da bitti artık uzun bir süre tedavi yok hayatımdan tedavileri çıkarıyorum
Canim bu kacinci tedavindi pes etmek olurmu burda ne hikayeler var burda ne acilar var bak benim kisaca hikayem iki kûrtaj bir kimyasal bis cikan 3 asilama ve cok sükür simdi kucagima alcam Allah im okadar búyúkki bak bebegin tutunmus birakmis kimyasal yasamissin sakin vazgecme lútfen ben bu tedavilerle ugrasirken ansizin babami kaybettim hayatimin en degerlisini hersey bizim icin biz bir sinavdayizz

Neler yaşamışsın ya Allah kucağına almayı nasip etsin bebişini sonunda gelmiş sana,
bende 2 bucuk yıldır uğraşıyorum 4 kez yumurtlama takibi 2 aşılama 2 tüp bebek.
1. tüp bebek de kimyasaldı, bu sanırım kimyasal oluyor önce değer 6 sonra 2 olduğuna göre
gücüm kalmadı canım ya maddi manevi uzun bir ara vermem gerekecek

Canimm karnimda 3 aylik bebegimi kaybettim normel yolla kalmistim tekrar hamile kaldim babami kaybettim túp bebek yaptirdim kesemin ici bos cikti bu ikinci sende cok sey yasamissin insallah Allah im sanada nasib etsinn aminn ecmainn varsa nasibi dogacak insallah evet maddi manevi cok zor hersey yeterki umutlarindan vazgecme ara ver tabiki ama bu ikincide kimyasal olduysa tutunmada sikinti var senin demekki rahmine cizik atma operosyonu denemedimi dok. Bunda

amin canım inşallah, denedi canım histeroskopi oldum o zaman rahime çizik attığını söyledi doktor, kısmet olmayınca olmuyor.

Lutfen uzmeyin kendinizi her seyde vardir bi hayir ben gecen yil bu zamanlar hamileydim ve 10 gunu burada doldurdum ve esime soylemeden burata yazdim simdi Allahıma sukutler olsun ikiz kizlarim var geçen yil çocuğum olsun diye agliyordum simdi ellerinden mahvildugum icin agliyorum ama allahima milyonlarca tsk cok guzel duygu.Allahım herkese nasip etsin evlatlariyle sinamasin. Herseyim basi sabir ve rahat olmak lazim

Allah im evlatlarini bagislasin canimm onlarin yaramazlikliklarina aglamak cok gúzel Allah im insallah isteyen herkese nasib eder cok haklisin Allah im benim gibi bekleyenlerede kucagina almayi nasib etsin

Merhaba burada ilk tedavimde sizlerle beraberdim negatifimi hep beraber almistik beni hatirlayanlar vardir simdi sizlere cok cok guzel haberlerle geldim BEN HAMİLEYİM ikinci tedavimi oldum ve cok sukur tutundu melegim bu haberi sizlerle paylasmak istedim cunku hepiniz en zor animda yanimdaydiniz bu haberi sizinle paylasmazsam ayip etmis olurdum :) sizleri seviyorum

Selam kizlar . 36.haftadan gun alirken suyum da azalma olunca sezeryan oldum. Bebegim bikac saat oksijen almak icin kuvezde kaldi.sonra yanima geldi. Emzirdim. Ama bu gece atesi 38.5 e cikinca hastaneye götürdüm. Sarilik olmus. Ben emziroyodum ama demek ki besleyememisim kuzumu. 2.gun bilurubin degeri 12 imis. Benden aldilar kizimi ve fototerapi uygulayacaklaeini soylediler. Su anda hastanede kizim.bense evdeyim.cok uzgunum. Sizde bunu yasayan var mi?

Canim cok sevindim gòzún aydin gercekten cok sevindim súkürler olsun bol bol dinlen insallah hayirlisiyla kalp atislarinida duyar saglikli hamislik gecirirsin

Canim öncelikle cok gecmis olsun sariligi riskli degilmiski 12 sinir bircok dogum yapan arkadasim haftslarca cok ugrasti hatta tedavi gòrende var bol bol emzirirsen gidermis seninkini nie aldilarki senden erken dogdu diemiki

Canim cok sevindim gòzún aydin gercekten cok sevindim súkürler olsun bol bol dinlen insallah hayirlisiyla kalp atislarinida duyar saglikli hamislik gecirirsin
Canim cok sagol Allah razi olsun amin insallah hayirlisiyla duyariz kucagimizada aliriz seninde gelmis nerdeyse vaktin Rabbim saglikla kurtarsin hayirlarla al evladini kucagina insallah

Canim cok sagol Allah razi olsun amin insallah hayirlisiyla duyariz kucagimizada aliriz seninde gelmis nerdeyse vaktin Rabbim saglikla kurtarsin hayirlarla al evladini kucagina insallah
Aminn canim benim insallah hayirlisiyla Allah im insallah seninkinide cok cabuk gecirsin Allah im hayirli hamilelik nasib etsinn insallah evet az kaldi ama son zamanlar daha yavas geciomus ògrendim Allah im herkese nasib etsin insallah

Canlarim merhabalar hepinize sizler deneyimlisiniz sormak istedim pazartesi gunu 3 damla koyu kahverengi lekem geldi tabi hemen panik oldum gittim hastaneye normalde cuma kalp atisi icin gidicektim sabirsiz cikti bizim minnak gittik kesede iyi bebekte kalp atislarini duyduk cok sukur sizdede bu tarz lekelenmeler oldumu dusuk tehlikesimi demek bu kendi hastanem endise etmeyin kirmizi kan gelmedikce bi problem yok bunlar normal gebelerdede oluyor dediler dogrumu sizde cok tedirginim

Hayırlı olsun öncelikle.sağlıkla kucağına al inşallah. Lekelenmeye gelince merak etme. Ben de yasamistim.önce pembe sonra bildiğin kırmızı kanama.. Çok sürmedi ama kirmiziydi. Dra gittim hemnen kalp atışı iyi sorun yok istirahat et dedi. Bir sure yattım Kahve telvesi gibi oldu akıntılar. Sonra.. Kuzum uç haftadır kucağımda .
Korkma. Yaşayan çok. Bana da buradan yazmışlardı bir çoğumuzda oldu diye. Sen dinlen bol bol.. Ayakta yorulma bir süre.. Kuzuna sağlıkla kavusacaksin inşallah. Sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…