2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Maşallah 20 haftalık olmuşsun bile:) bizde doğumu bekliyoruz artık:)
Ee dogsun artik geldi zamani gûnû bellimiydi bazen hafizam kuvetli olmuo olduk teyzesi hatta 21 haftamizin icindeyiz takvim pazartesinden pazartesiye yenilenio ne güzel gûnlerin geldi ya az kaldi hatta gúnler kaldi insallah hayirlisiyla benimde vaktim zamanim hayirlisiyla gelirrr

Günümüz belli değil daha... Yarın kontrolüm var gün verir belki:) artık hareketlerini daha net hissediyodunsur sende

Günümüz belli değil daha... Yarın kontrolüm var gün verir belki:) artık hareketlerini daha net hissediyodunsur sende
Yarin haber ver gúzel anne insallah hayirlisiyla gún verir bir kac gûn icinde olursun hayirlisiyla alirsin kucagina hasretini ben normal dogumu bekliyecem vaktizamani geldiginde burda sezeryan yapmiolar tûpte olsa evet teyzesi hissediorum oynarken kipirdamiorum bile durmasin die disardan elini koyuncada hissedilio esim saatlerce beklio bazen ama benim kiz cok hareketli degil keyfi nezamn gelirse oynuo babasi gibi keyifci

2- hafta daha beklicez sezeryan için tabi benimki beklerse.. Benim zorunlu sezeryan olacak daha önce 2 kez rahim ağzından ameliyat oldugum için... Bebeğinin her hareketini hissetmiyosundur daha... Eli kolu durmuyodur aslında:)

R ravza54 canım ne yapalım kuzularla uğraşıyoruz kızımın bilinmeyen bir sorunu var kolik diyorlar ama anlamadım ben her akşam 7 gibi başlıyor 10 a kadar durmadan ağlıyor 3 4 aylığa kadar devam edermiş çok üzülüyorum çok ağlıyor neredeyse bende oturup ağlayacağım o durumdayım ama pozitif ılup sakin sakin konuşuyorum onunla etkikenmesin benden diye bir de aplikasyon indirdim fön süpürge sesi falan çıkarıyor oda sakinleştiriyor öyle böyle geçiyor günler
yesilinci az kalmış hadi hayırlısı ile kucağınaal canım

A
amin inşallah... kolik çok zor geçekten kıyamam ona ben yaa...

2- hafta daha beklicez sezeryan için tabi benimki beklerse.. Benim zorunlu sezeryan olacak daha önce 2 kez rahim ağzından ameliyat oldugum için... Bebeğinin her hareketini hissetmiyosundur daha... Eli kolu durmuyodur aslında:)
Aaaa cok gecmis olsun canimcimm Allah im yardim etsin insallah iki hafta cok degilmi ki ya bircok arkadasimiz 38 ve 39 haftadinda oldu aynen teyzesi sert vurdukca yada dönûo yerinde öyle ediorum anca bazen bútún gún iki ûc defa hissediorum tik yok ama cok acikioruzz zate cok kilo almadim súkür bu 4. Hamilelik olunca búnyem alisti galiba

Oyyy yerimm ben onu yaa biyerde okumustum bebegin belirli aya kadar aglamasi ibadet etmesi gibi biseymis aslinda cok kalmadi aklimda annesi bide al gögsúnûn soluna yatir kalp atislarini duysun ozamanda cok rahatliolarmis gecen bende baktim yutobe dan fön sesine hay Allah im o sesde rahatlik nebilim bu bebeklerde bi alem icerde onca gûrûltû disarda aynisi annesi stres yapma korkuomuki acaba ya

39 dolunca alacakmış bebeği... Adet tarihime göre 37 haftadayım embriyo transferine göre 38 hafta... Bebekte 38 haftayla uyumlu... Ama doktor adet tarihine göre alacakmış yani bebeğe göre 40 haftalık... Karışık oldu dimi biraz

Aynen canim benim ii tutuon gene aklimdaa ohh desene 40 merdiven dayiyacam senin dok. Benim gibi adete gòre ayarlior benim tam gidio sadece iki gûn ònden gidio ahh ahh benimki artik 40 mi ola 39 mu ola Allah bilir az daha sabir yesilincim insallah hayirlisiyla alicaksin kucagina

A
amin canım inşallah sağlıkla doğuralım...

Bizimkide meme kolik canim.. Googlepayda white noise baby diye bir uygulama var yabanci sakinlestrici mizikler var.. Annenin kalbide dahil.. Odaha guzel indr. Canim.. Anne karnnindaki.sesleri bulamadiklari icin kolik.haline geliur esref saati gibi resmen allh kolylik versin.cnm..

R ravza54
Kuzummm. Iyiz.. Eymen beyle ugrasip duruyruz.. Senn.pamuk gelsin.. Insallh.saglikli sihhtli.. Yazmaya vaktin cok.olmuycak gecen.gunduzun o olacak.. :) herseyine kafasina takiyr oluyrsun ilk 3ay...sonra saliyrsun.. Benm.1ayim.kaldi.. Ondan.sonra.. Oda bnde bu anne karnninda hissetme donmlerini atlatcaz.. Insallh.. Dunyaya yeni yeni adapte oluyrlar.. Cunku.. Cnm bnm opuyruz sennii

Yesinler o cinar eymeni ahh biz anneler ee annesi ortamini ario senin tosunn haklisin kayinvalidem de aynisini dio yat dinlen simdi soracam dogumdan sonra sana dio insallah hayirlisiyla karnimdaki gibi sakin olur yaa hayirlisi ile alamda kucagima dedigin gibi az zamanin oalmis 1 ay sonra dûzelir insallah ya ben bol bol ilahi dinletiorum hep ayni ilahiyi dinletiorum alissin die ugras ugras arkanizdan geliorum tecrube olcaniz kiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…