2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam kızlar, ben de uzun zamandır girmiyordum, çok bekledik devlet olduğu için ihale yapıldı, yapılacak derken 8 ay kadar.
4 haziranda transferim cerrahpaşa da yapıldı ve Allah'ıma bin şükür sonuç pozitif ve 8. haftanın içindeyiz. Rabbim sonuna kadar sağlıklı hamilelik nasip etsin hepimize ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

canim hosgeldin tekrar hayirli olsun Allah tamamini erdirsin insallah amin neyaptin tatlim kalp atislarini duydun mu minik bebeginin

canim hosgeldin tekrar hayirli olsun Allah tamamini erdirsin insallah amin neyaptin tatlim kalp atislarini duydun mu minik bebeginin

Hoşbulduk şekerim , çok teşekkür ederim. Ammiinnn hepimize inşallah. Evet çağırdılar cerrahpaşa dan pzt günü gitim, çok şükür bebişi de gördük, kalp atışını

Hayırlı olsunnn... Tadını çıkar hamileliğin artık:)

Hayırlı olsunnn... Tadını çıkar hamileliğin artık:)

Çok teşekkürler, vallahi yalan yok yemek bile yapmıyorum 3 ay sonuna kadar, eşim sağolsun çok destek oluyor.

Sizin de maaşallah çok az kalmış, Rabbim kolay bi doğum nasip etsin inşallah, bi avazda kavuşun bebişinize.

Yapma hiçbişey bırak:) 9 ay tatildesin sen... Evet az kaldı çok şükür ptesi doğum var inşallah:)

Mrb kizlar nasilsiniz hermes iyodir umarim bebekten dolayi nete giremiyorum artik herkesi merak ediyorum ama en iyi gunleriniz kizlar tadini cikar dogunca cok zor oluyor bizde kolik sancisi ve aglama krizleriyle ugrasiyoruz mahvolduk cok uzuluyorum allah herkese hayirli dogumlar nasip etsin

R ravza54 canim nerdesin nasil gidiyor hamislik hersey yolunda mi?
Canimm benimm bu aralar cok giremiorumm ayrintili ultrasyona girdik teyzesi sali gúnû cok sükür hersey yolunda bebegimm saglikli Allah ima sükürler olsun hamilelik cok sûkûr ii gidio ayaklarim sisio bide vûcut isim fazla ayaklarim kúcúk su topluo bu bende alerjik zaten sicak cok etkilio aslinda midemizi bulandirio bidegabiz olduk ama teyzesi bunlar sikayet degil cok sükür her evresini yasiorumm Allah im herkese yasatsin insallah bide karnim potur potur kizarik oldu galiba sicaktan cok kasinio herseye ragmen o tekmeledikce dúnyam degisioo nasil bisey nasil duygu yasayamayan anlamazmis sevincten agliorum bazen sert vuruo bidee sesime dokunusuma cok tepki verioo bizden böyle teyzesi sen naptin dok. Gittin mi nasilsinizz

Ahh canimm cok gecmis olsun zamanla insallah hayirlisiyla gecer cok kisiden de duyuyoruz gecio zate onlarin her zorluklari múkemmel insallah hayirlisiyla benim gibi bekleyenlerde alir kucaklarinaa cokk öp bebisini canimm insallahh baliyi zamanlarini yasarsin bebisinle annesi

Gözün aydin canim insallah hayirlisiyla kucagina almakta nasibb olurr emanetinii aminn ecmainn

İns cnm saolasin sende tadacaksin ins inan hep aklimdasi bide nuktek ablayi merak ediyorum cok ama girmio sanirim nete

R ravza54 canım ayak şişleri için bol su iç ve ayağının altına yastık koy. Ayaklarin yuksekte olsun. Mide bulantısı için tuzlu bir şeyler ye ama bu herkeste işe yaramıyor. Sen bi de istersen. Kabizlik cok fena suyu bolca ic. 12veya16.haftamda nebicim aglamistim canim cok yaniyordu. Hersey yavas yavas duzene girdi. Diger yerden bebisinle herseyin yolunda gitmesine cok sevindim. Dilerim hamileliğin sonuna kadar bu şekilde tekmeciklerl devam eder. Biz de iyiyiz teyzesi çok şükür herşey yolunda sadece biraz kilomuz az elimden geldiğince beslenmeye çalışıyorum. 20sinde kontrol var bakalim doktorumuz tarih verecek mi? Öpüyorum kocamaaaan seni Allaha emanet olun sekerler

İns cnm saolasin sende tadacaksin ins inan hep aklimdasi bide nuktek ablayi merak ediyorum cok ama girmio sanirim nete
Canimsiniz yaa aynen canim NukteK ablayi bi topikte tesadúfen gördúm bikere yazmis oglusu ii ve hamileligi súrûodu iki ay oldu nerdeyse bida karsilasmadim bide aklimda gyilmaz var o ne yapti acaba aylarrr önce hastanedeydi mide bulantisindan ben hamile bile degildim bida girmedi insallah iidirler duan icinn Allah im razi olsun aminn ecmainn insallah hayirlisiyla cancazim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…