2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canim sen ne kadrdir calisiodun orda tazmntni falan aldnmi aslnda seni isten cikarmalari suç biliomusun ben calisirken is arkdsmi hamilelgnden dolayi isten cikardi patron kiz dava acti cunki artik yasalar hamillerden yana.
senin bu halszlgne iyice baksin bak korkutmk istemm ama bi arkdsmzn tanidgi kusmktan ve halszlkten yakinmis druda bisey yok norml demis hep kadin demis dr var bende biseh kokumu kaldrck hakim olmuo bazen demis yine yok demis bigun kadin fenalsmis hastnye bi gitseki kadinda vitamn mineral denilen bisey kalmmis hep cocuk almis cocugu alcaz yoksa sen tehlijye girrsn demisler cocugu almislar kadn 3 gun yogn bakmda kalmis canm ihmal etme kan tahlillerni yaptr.

Canim ben
Yeniden hoşgeldin topimiğize:) neler yasadığını unuttum ana seni hatırlıyorum:) türkiyede denemen daha iyi olacak memlekette kendini daha güvende hissedeceksin... İnşallah bebeğini alıp dönersin evine:)
Cnm biliyorum seni sen ne yaptin oldugumu bebegin

Tmm cnm kan tahlilimi yaptırıcam yarın söylediğin doğru ya kusma ve baş ağrısı geçti az var ama çok bitkin düştüm akşama kadar kolumu kıpırdatacak halim yok bilmiyorum bu aylarda okuduğum araştırdığım kadarıyla dinamik olmam gerek kan tahlili iki hafta önce yaptırdım Değerler normal çıkmıştı doktorum bi dahiliye uzmanına gidip tekrar tahlil yaptır dedi ama dikkate almamıştım mutlaka bi gidicem iş meselesine gelince avukatla konuştım çalışan sayısı 30 dan az olduğu için davadan bişey çıkmaz dedi eşim de bizim Önceliğimiz bebeğimiz dava mahkemeyle uğraşmanı istemiyorum deyince kıdem ve ihbarımı sessiz sedasız aldım maalesef yasalarda çok Boşluk var hiç öyle olmuyor ne yazık ki işveren bi boşluktan öyle de güzel nemalanıyor ki Allah'a havale ettim

ayy canim benim tabiki bebegin daha onemli i dusunmussun.tabi bu aylarda hamile degilmissn gibi olman lazim.bende ne kusma ne halszlik nede uyku kalmisti acayip dinamk hissediodum dedigin gibi.insallah kotu bisiler cikmaz canim benim.sonra sonra karnn buyup bebek buyumye baslyinca halszlik cikio ortaya.isim buldnzmu kucuk hanimefendiye.

ayyyy yuppiio keseyide gormussun sonunda kiz vallahi cok sevindim.sira pit pitlarda insallah hayrlisyla onuda duyarsin yesilincim.
Duyduk kuzum çok şükür:) ama kalp atışı için çok geç diilmi yaaa:) bi doktora daha mı gitsemki belki görürüm.... Ayın üçüne daha çoookkkk varrrr

Yok canım bakıyoruz sen karar verdin mi ismine minişinin ben bana kalsa dava açıcaktım bakma aslında ama transferin ilk gününden itibaren yeterince üzdüler üzüldüm iş aile meseleleri sonra düşündüm de Allahım en çok istediğim şeyi nasip etti herşeyi bırak ve ona odaklandım dedim kendi kendime hamile bi kadını üzecek kadar gaddar olan insanların Allah elbet karşılığını verecektir az önce kaynanam aramış laf sokuyo biz oğlumla plan yapmıştık da hadi sen halsizsin diye ısrar etmiyorum hey Allahım ya bu ne pespayelik o kdr sıkıntı çektim yataktan kalkamıyorum ya gel bi Çorba ama yok asla gelmedi etmedi utanmadan benimle böyle konuşabilme cesaretini bulabiliyo kendinde sinirimden oturdum ağladım hıçkıra hıçkıra ben Ztn zor bi hamilelik geçiriyorum

ayy cannimm boyle seylere cok uzulme aglma sakin bebisne zarr bosver gul gec.sende deseydin sen oglunla planini bozma die.Simdi daha cok ustune dusmesi lazim aslinda ama bazi kaynnlar oyle oluo iste.biz cinsiyetini ogeendik 1 hata sonra karr verdik isme eşim ruyasnda gormus bide ismini çınar koyduk.sonra babami cok seviorjm ben cok duskunuz birbrmize dedim babamn adida olsun çınar kemal olsun dedikAllah kismet ederse canim iste. Sen canni sikma hepsi gecer insallah.yetrki sag salim kucagmza alalim.

Duyduk kuzum çok şükür:) ama kalp atışı için çok geç diilmi yaaa:) bi doktora daha mı gitsemki belki görürüm.... Ayın üçüne daha çoookkkk varrrr
canim ben 6haftalikken keseyi gordum 7.haftada kalp atisni duymustum.tabi her bebekte ayni olcak die bisi yok.icinin rahat etmesi icin gidebilirsin.

Amin canım inşallah ismiyle yaşasın Çınar çok güzel bi isimmiş biz hala karar veremedik varsa aklında güzel isimler alternatif olur bizim için evet üzdüm bebeğimi bugün saçma salak bişey için hayır evde yemek yapamıyorum iş yapamıyorum bi kere bile kapımı çalmamış utanmadan bana saçma sapan konuşuyo neyse benden uzak olsunlar...

ayne öyle canim gelince daha cok canni sikar belki.hım ilk basta ben cok kusuodum bide hep eksi yiyodum bana kizin olcak dedilr ilk basta hep kiz isimlerine baktik.ondada isim belliydi kiz olsaydi '' UMAY DOĞA " yada "UMAY MAYA " olcakti.umayin anlmini cok begnmstm ben. ama öykü idil beren defne ikra isimlernide cok begenmstm.eylül koyma haa herkeste var kimi duysam eylul koymuslar.

canim ben 6haftalikken keseyi gordum 7.haftada kalp atisni duymustum.tabi her bebekte ayni olcak die bisi yok.icinin rahat etmesi icin gidebilirsin.
Benimde hemen hemen aynı olcak ozaman kuzum... Bu arada çorludaymışsın... Esimin anne tarafı çorluda. Geldiğimizde mutlaka senide ziyaret edicem. Ohh çok şükür oglunda hala karnında.. Çoğu bitti azı kaldı kuzum sağlıkla alacaksın kucağına inşallah...

Ben de ekşi çok yedim limon ve mandalina özellikle ama artık yemiyorum çünkü kusturuyo Beren İkra isimlerini hala düşünüyoruz diyeblirim Eylül hiç düşünmedim gerek de yok gelenekçi bi yanımda var eski usül isimlerden de kopmayı pek istemiyorum bakalım bu sabah biraz daha iyiyim sanki benim karnım çok büyümedi senin ne birden büyümeye başladı

anaaa çok memnun olurum tabiki gelirsen ugra evet cok sukur ben inaniyorum ettigimiz dualar sayesnde geldik oglumla buraya kadar.kulun kula ettigi dua daha makbul.insalkah canim insallah heoimiz alalim biz zaten zor buluyoruz Allahim evlatlarmzla sınamasin bizi.kimseyi sınamasn.bu mutllgu herkese yasatsin rabbim yattim yerde dua ediorum hepimz icin.dogmadi daha ama okadar baglanip sevdimki Allahim cok ayri sevgi veriomus icine ne eş ne anne ne baba sevgisi bu bambaska yesilincim karnmdatken bi tekmesi beni bu kadar mutlu ederken digunca bilmiorum yani.insallah burdaki herkes yasar bunu.

canim ben hastnye yatana kadar karnm yoktu 25.haftadaydim cok yoktu yani bol giydgim zaman belli bile olmuodu.bana bebegi nereye sakliosun diolardi.bi 10 gundur cikti iyice belli oldu hemde cok hosuma gidio hehe.patavatsiz bi arkdsim hastnye ziyrte geldgnde simdi bu erken dogcak ya karnin burnnda resmler cekinemicenmi dedi o gitti nasil agladm dedim ona saglikli olsunda ben fotogrf cekinmesmde olur dedim.sonra karnm cikinca foto cekinip ona yolladim biraz anlasn die salak.ben zaten uzuluodum o ara bide o oyle soyleynce cok canm sikilmsti. bide canim bu yemyle icmyle alakali degil bence arkdasmn kizi olckti hep tatli yedi benmki oglandi agzma ttli surmedim.ama şu bi gercek kiz cocuklari daha cok mide bulntsi kusma yapio.

Ayyy sen böyle anlatıyosun ya kıpır kıpır oluyorummmmmmm

Karın çok çıkmayınca bana muhakkak çıkar son aylarda ama demek ki senin iç karnın büyükmüş ondan böyle dediler belki de biz öyleyizdir. Ne yazık ki bazı insanlar patavatsız oluyorlar lafını sözünü bilmeyince... zaten hassassın ağlatmış seni boş yere ne diim insanlar gerçekten tuhaf fotonu gönderdim dedin ama ben pek sanmıyorum anladığını çatlaklık olmamıştır o zaman sen de dediğim gibi iç karın geniş olunca son aylarda bianda büyürmüş ve çatlaklık pek olmazmış Bu da bizim için bi avantaj o zmn kucağımıza alsak emzirsek az kaldı ama hayalini kurması bile beni mutlu etmeye yetiyo

Dediğin gibi kız çocuklarda daha çok bulantı oluyormuş Dr. Ender saraç yazmış okudum daha çok yeni şimdi bende bulantı ve kusma sadece sabahları oluyo iki gündür inşallah böyle devam eder buna razıyım ama halsizlik durumunu hemen kontrol ettirmeliyim evde yalnızım şimdi gidicem bugün mecalim olursa kan tahlili yaptırayım dediğin gibi

evet cnim yaptr tahllini.iste karnm birden cikinca birdende catladi canim ani kilo artisiyla birlikte benm catladi valla.mide bukantisi bazilarnda uzun surebiliomus canim ya.insallah insallah sennde az kaldi gecio zaman.ilk baslarda dedim 12.haftalri gorrmyum sonra 16 olurmyum sonra dedim 20ye gelsemde tekmlrni hikssetsem dedim sonra dedim 30lari gorrmyum bak 31 olcam iki gun sonra insallah sag salim alalim kucagmza hepimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…