2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

:emir_bebek::emir_bebek:
evet cnim yaptr tahllini.iste karnm birden cikinca birdende catladi canim ani kilo artisiyla birlikte benm catladi valla.mide bukantisi bazilarnda uzun surebiliomus canim ya.insallah insallah sennde az kaldi gecio zaman.ilk baslarda dedim 12.haftalri gorrmyum sonra 16 olurmyum sonra dedim 20ye gelsemde tekmlrni hikssetsem dedim sonra dedim 30lari gorrmyum bak 31 olcam iki gun sonra :anneadayı::nazar::KK70: insallah sag salim alalim kucagmza hepimiz.

Amin canım ya ay evet o haftayı görür müyüm bu hafta gelir mi diye umut ederek geçiriyoruz zamanımızı ama biz embriyo oluşundan bu yana biliyoruz ya ondan heralde bu heyecan... Başkaları gibi 3-4 olduktan sonra öğrenmiyoruz ki inşallah Çınar vaktinde gelicek aramıza :emir_bebek::nazar::KK70:

kızlar bi sorum var size, hamile kaldığımdan beri geceleri doğru düzgün uyuyamıyorum çok sık kalkıyorum normalde ben bir tarafıma yatar o taraftan uyanırdım hatta heryerim uyuşurdu o derece. Şimdi sağa sola dönmekten harap oluyorum huzursuzluk var vücudumda sanki. Kendim için değil sorum bebek bu kadar döndüğüm için rahatsız olur mu kıyamıyorum yada bi zarar gelir mi ki acaba

kızlar bi sorum var size, hamile kaldığımdan beri geceleri doğru düzgün uyuyamıyorum çok sık kalkıyorum normalde ben bir tarafıma yatar o taraftan uyanırdım hatta heryerim uyuşurdu o derece. Şimdi sağa sola dönmekten harap oluyorum huzursuzluk var vücudumda sanki. Kendim için değil sorum bebek bu kadar döndüğüm için rahatsız olur mu kıyamıyorum yada bi zarar gelir mi ki acaba
merak etme canim bende hic uyuyamiodum geceleri sonra duzene girdi.saga sola donmnde sikinti olmaz yalniz 16.haftadan sonra sol tarafna yatcksn genellikle cunki bebegi besleyem damarlar sag tarafmzdan gecio o yuzden sola yatin genellikle dio drlar.

Selam kj:KK53:zlar nasilsiniz bekleyenler sonuc ne yesilinci yesilinci canim gelisme varmi opu olacaklar ne oldu sevcanf sevcanf canim cok sevindim hayirli olsun insallah kesenide görürsün nerdesiniz millet ya sabahruzgari59 sabahruzgari59 canim cinarin duruo cok sükür cok sevindim insallah Allah im zamaninda verecek yaramizini kucagina:KK53:

Selam kj:KK53:zlar nasilsiniz bekleyenler sonuc ne yesilinci yesilinci canim gelisme varmi opu olacaklar ne oldu sevcanf sevcanf canim cok sevindim hayirli olsun insallah kesenide görürsün nerdesiniz millet ya sabahruzgari59 sabahruzgari59 canim cinarin duruo cok sükür cok sevindim insallah Allah im zamaninda verecek yaramizini kucagina:KK53:
İyiyim canım sen nasılsın??? Bende hersey aynı:)

kızzzlllaaaarrrrr..... herkese selamlar öncelikle :):) gaz problemi yaşayan var mı aranızda :KK22::KK22:ben bu dertten epey muzdarip olmaya başladım olur olmadık her yerde oluyor tutamıyorum hamilelikle bi ilişkisi var mı acaba ?? :KK22::KK22:

kızzzlllaaaarrrrr..... herkese selamlar öncelikle :):) gaz problemi yaşayan var mı aranızda :KK22::KK22:ben bu dertten epey muzdarip olmaya başladım olur olmadık her yerde oluyor tutamıyorum hamilelikle bi ilişkisi var mı acaba ?? :KK22::KK22:
hahaha kendi zamnlarm geldi aklima tabiki hamilelikten sonra gecio ben misafrlge gitmye korkuodum vallahi bide gaz cikaramyinca karnin gurul gurul acayip ses cikariodu cok utaniodum hatta esim bile cok dalga geciodu benle ☺☺

çınarim eşşek oglum duruo cok sukur teyzesi tesekkur ederim dusundgn icin 1750 grm olmus bile masallah bu gunlermze cok sukur :KK45::KK15:

Aslında neler hissettiğimi çok iyi anlıyorsun çünkü transferden sonra bekleyisini hatırlıyorum, o zaman seninle baya benzesiyorduk eslerimiz biraz üzmüştü ikimizide :KK43: bana moral olmaya calisiyorsun tesekkur ederim :) Allahım banada isteyen herkese de hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir inşallah, bu sefer daha çok istiyorum çünkü eşim gecen tedavideki gibi değil, oda bu sefer daha istekli her aksam elini karnına koyup bebekleriyle konusuyormus :) inşallah hevesimiz kursagimizda kalmaz, olmazsa vardır bi hayır diyeceğim elbette ama çok uzulecegim :KK43:
Canım bugun yaptırıcakmısın testini????

Canım ben çok hasta oldum astimim var sabaha kadar oksuruyorum çok fenayim pazar gününden beri o yuzden 7. Gün yaptirdim, 0,85 cikti , dun yani 9. Gün baktirdim 18 çıktı inşallah artar, sen ne yapıyorsun?
Kuzummm hayırlı olsunnn..... Bak oldu çok şükürrrr... Artar hiç merak etme bu arada geçmiş olsun... Biz dün ilk pıt pıtımızı gördük çok şükür:)

Kuzummm hayırlı olsunnn..... Bak oldu çok şükürrrr... Artar hiç merak etme bu arada geçmiş olsun... Biz dün ilk pıt pıtımızı gördük çok şükür:)
Ya bende neden hep boyle oluyor çok düşük değer ama binada şükür en azından bi umudum var :) canım çok sevindim senin adına darısı benim ve bütün isteyenlerin başına insallah

Slm kızlar nasılsınız uzun zaman oldu yazamadım ama takip ediyorum sizleri
a_gurur a_gurur ve okyanus34 okyanus34 aldınız mı kuzucuklarınızı nasılsınız hayırlı haberler bekliyoruz yesilinci yesilinci çok şükür kalp atışlarını da duymuşsun hareketlerini de gör inş
gyilmaz1982 gyilmaz1982 hayırlı olsun canım gayet güzel bugünde artışı göreceksin ve biz burada havalara uçacağız

X