2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım merhaba sevindim güzel haberine, biz de yarın gideceğiz bakalım nasıl olacak. Çok öpüyorum :)

Gözün aydın canımmm. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Herkese Merhaba... NukteK canım seni merak ettim de girdim vallaaa iş güç arasında.. Ne yaptın canımm? İnşallah güsel haberler almışsındır. Görmüşsündür bebişinii...

Evet yaa su gibi akinti oluyo sagol cevap icin

kac haftalikken gordun canim

Günaydın anne adayları :)
Aranızda pko olup birinci kalitede embriyo transferi yaptıran var mı? Varsa sonuçlarınızı yazabilir misiniz?

canim bende pkoluyum.18tane yumrta toplandi 14u dollendi ohss oldugum icin transferm iptal oldu 10tane 1.kalite embriyomu dondurmuslardi. zaten tup bebekte biz pkolular birazdaha sansliymisiz yumurta rezervi konusunda canim.

canim bende pkoluyum.18tane yumrta toplandi 14u dollendi ohss oldugum icin transferm iptal oldu 10tane 1.kalite embriyomu dondurmuslardi. zaten tup bebekte biz pkolular birazdaha sansliymisiz yumurta rezervi konusunda canim.

Benimde öyle oldu canım 9 tane 1. kalite donduruldu. Ve bir ay ötelendi . ekim sonu gibi transfer olacak onu bekliyorum.

Kızlar pazartesi transferim oldu ama ben hiç bişey hissetmiyorum korkuyorum tutunamadılar diye bebişlerim herşey çok normal ve bu beni tedirgin ediyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…