2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar crinine jel kullananlar akintiniz oluyomu

Evet canim haftaya gorucez bi de bu crinone jel kullananlar akintiniz oluyomu gun icinde
Canim ben jel kullanmiorum ultragastan progastan bide aprendlison folik asit kullaniorum valla o konuda bilgim yok progastani fitil olarsk kullsniorum hatta digerlerini sabah aksam iciorum insallah görürsün aminnn:KK73::)

Canim gözün aydın darısı bizlere inşallah darısı ayshn'nin basina ve tuuuum anne adaylarına inşallah çok sevindim çok mutlu oldum Tebrikler Rabbim Hayırlısiyla kucağına almayi da nasip etsin inşallah
Darısı tüm bekleyen arkadaşlara inşallah,amin canım.İnşallah hepimiz sağlıklı bi şekilde kucaklarımıza alıp büyütürüz.

Kızlar bugün kontrole gittim 8 haftalik bebebebeğim Dr suyu az dedi birde bebeğe göre kesesi kucukmus hıbor diye bi iğne verdi her gün 1 tane gobekten yapcam birde coraspin verdi böyle bişey yaşayan var mı yardımcı olur musunuz
tatlım sıkma canını.verdiği ilaçları kullan gönlünü ferah tut.bayramdan önceki kontrolümde dr.um bebeğin kalp atışı zayıf.10 gün önceki kontroldede zayıftı.devam eder diye beklemiyodum açıkcası.üzülme yine yaparız falan diyip yolladı beni bayrama.bayram zehir tabi.bayramdan sonra başka dr.a gittim kalp atışı gayet sağlıklı 160 civarı dedi.kendi dr.uma tekrar gittim.ultrosonda diğer dr.kadar net göremedi yine bebeği ama kalp atışını net aldı.dicem o ki; 9 ay boyunca kimbilir daha neler diyecek dr.larımız.allah sağlık versin bebeklerimize.rabbimize sığındık.enerjini düşürme sakın. ben bayram haftası boyunca iyice gözden çıkarmıştım bebeğimi düşün artık psikolojimi.tabi onlarda hissediyolar bu stresi.bebeğine sakın boş yere stres yaptırma.stresle karşılaşmak için daha çok küçük annesi.bunun için koskoca bi ömrü var önünde inşallah.o seninle kalacak rabbimin izniyle inşallah canım...

R ravza54 oturarak çalışıyorum ama arada sncim olunca yanimdaki sandalyeye uzatiyorum bacaklarimi o zaman iyi geliyo kizlar aranizda crinone kullanan yok mu

evet ben de kullanıyorum ve akıntım oluyor ama su gibi benim rengi yok. böyle olan var mı ?
Bendede su gibi dun arastirdim internetten jel akintiyla birlikte fazlasi geri geliyomus zaten rengi olmamasi lazimmis yani jel havayla temas edince biraz sari olarak rengi degisebiliyomus onun disinda renksiz gelmesi normalmis :KK54:

tatlım sıkma canını.verdiği ilaçları kullan gönlünü ferah tut.bayramdan önceki kontrolümde dr.um bebeğin kalp atışı zayıf.10 gün önceki kontroldede zayıftı.devam eder diye beklemiyodum açıkcası.üzülme yine yaparız falan diyip yolladı beni bayrama.bayram zehir tabi.bayramdan sonra başka dr.a gittim kalp atışı gayet sağlıklı 160 civarı dedi.kendi dr.uma tekrar gittim.ultrosonda diğer dr.kadar net göremedi yine bebeği ama kalp atışını net aldı.dicem o ki; 9 ay boyunca kimbilir daha neler diyecek dr.larımız.allah sağlık versin bebeklerimize.rabbimize sığındık.enerjini düşürme sakın. ben bayram haftası boyunca iyice gözden çıkarmıştım bebeğimi düşün artık psikolojimi.tabi onlarda hissediyolar bu stresi.bebeğine sakın boş yere stres yaptırma.stresle karşılaşmak için daha çok küçük annesi.bunun için koskoca bi ömrü var önünde inşallah.o seninle kalacak rabbimin izniyle inşallah canım...
Yok canım çok şükür umutsuz değilim içimde gayet rahat bişey olmayacak bebeklerimize allahın izniyle ne kadar çok sikarsam kendimi bebegime zarar vercem o yüzden Bebeğimi de kendimi de uzmuyorum bol bol su icecez ilaclarimizi kullancaz biseyimiz kalmayacak inşallah :)

Çok sağol canım ya,insanın kendini anlayan kişilerle üzüntüsünü ve sevincini paylaşması ne kadar güzel bişeymiş.Ailemden sadece annem biliyo,herkese herşey anlatılmıyo ama burası farklı herkes birbirini anlıyo,yaşadıklarını hissediyo,tanımadığın kişiler için sevinip yada üzülüyosun.Amin hepimiz sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız inşallah.[/QUOTE

Ne yazık ki öyle herkese herşey anlatılmıyor, birde akıl veriyorlar aaa olmuyor mu, ilişkiden sonra ayaklarını yukarıya diktin mi, yumurtlama dönemini bilmiyor musun, üstelik aptal yerine de koyuyorlar, insanları anlamak zor:KK43: burası öyle değil birbirimizi anlıyoruz, ben daha tedaviye bile başlayamadım, ama hergün açıp okuyorum yazdıklarınızı, dualar ediyorum...

Sende sakın üzme kendini ve bebeğini allahım onları bize bagislasin canım :)

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Pazartesi günü susam tanesini gördük:nazar:heyecan,mutluluk,kaygı dolu anlar yaşadım.3 hafta sonra:emir_bebek: kalp atışını duymak için tekrar gidecegiz kısmetse.Beni bilenler bilir bilmeyenlerle tanışırız inşaallah :) Epeydir yazamadım geldim bazen takip ettim bazen günlerce bakamadım neler oldu bitti haberim yok :KK22:ama dua eden arkadaşlara vefa borcumu unutmadım gelemesem de sizleri duama almayı unutmadım.Rabbim herkesin muradını versin hayırlısı ile.....:KK68::KK68::KK68:

Evet canim haftaya gorucez bi de bu crinone jel kullananlar akintiniz oluyomu gun icinde
Günlük petle yaşıyorum transferden beri, akıntı hep var. Normalmiş zaten, hareketle birlikte olurmuş. Ben transferden sonra iki hafta sabah akşam kullandım. İki haftadan sonra sadece sabah bir kez uyguluyorum. Akıntı da dolayısı ile azaldı. 10. haftaya kadar kullanacağım.

X