2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Pazartesi günü susam tanesini gördük:nazar:heyecan,mutluluk,kaygı dolu anlar yaşadım.3 hafta sonra:emir_bebek: kalp atışını duymak için tekrar gidecegiz kısmetse.Beni bilenler bilir bilmeyenlerle tanışırız inşaallah :) Epeydir yazamadım geldim bazen takip ettim bazen günlerce bakamadım neler oldu bitti haberim yok :KK22:ama dua eden arkadaşlara vefa borcumu unutmadım gelemesem de sizleri duama almayı unutmadım.Rabbim herkesin muradını versin hayırlısı ile.....:KK68::KK68::KK68:
Canım merhaba :KK70: sevindim güzel haberine, biz de yarın gideceğiz bakalım nasıl olacak. Çok öpüyorum :)

Kızlar Rabbime binlerce şükür olsun hamileyim:KK36: Kan değerim 160 çıktı.
Sabah kalkınca idrar testi yaptım silik çıktı,sevinçten eşimle birbirimize sarılıp ağladık:KK60: En sonunda gördüm çift çizgiyi inşallah bi sıkıntı olmaz sağlıklı bi şekilde kucağımıza da alırız.Bekleyen herkese nasip olsun inşallah bu duygu.

Gözün aydın canımmm. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:KK39:

Herkese Merhaba... NukteK NukteK canım seni merak ettim de girdim vallaaa iş güç arasında.. Ne yaptın canımm? İnşallah güsel haberler almışsındır. Görmüşsündür bebişinii...

Günlük petle yaşıyorum transferden beri, akıntı hep var. Normalmiş zaten, hareketle birlikte olurmuş. Ben transferden sonra iki hafta sabah akşam kullandım. İki haftadan sonra sadece sabah bir kez uyguluyorum. Akıntı da dolayısı ile azaldı. 10. haftaya kadar kullanacağım.
Evet yaa su gibi akinti oluyo sagol cevap icin :KK24:

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Pazartesi günü susam tanesini gördük:nazar:heyecan,mutluluk,kaygı dolu anlar yaşadım.3 hafta sonra:emir_bebek: kalp atışını duymak için tekrar gidecegiz kısmetse.Beni bilenler bilir bilmeyenlerle tanışırız inşaallah :) Epeydir yazamadım geldim bazen takip ettim bazen günlerce bakamadım neler oldu bitti haberim yok :KK22:ama dua eden arkadaşlara vefa borcumu unutmadım gelemesem de sizleri duama almayı unutmadım.Rabbim herkesin muradını versin hayırlısı ile.....:KK68::KK68::KK68:
kac haftalikken gordun canim

Günaydın anne adayları :)
Aranızda pko olup birinci kalitede embriyo transferi yaptıran var mı? Varsa sonuçlarınızı yazabilir misiniz?

canim bende pkoluyum.18tane yumrta toplandi 14u dollendi ohss oldugum icin transferm iptal oldu 10tane 1.kalite embriyomu dondurmuslardi. zaten tup bebekte biz pkolular birazdaha sansliymisiz yumurta rezervi konusunda canim.

canim bende pkoluyum.18tane yumrta toplandi 14u dollendi ohss oldugum icin transferm iptal oldu 10tane 1.kalite embriyomu dondurmuslardi. zaten tup bebekte biz pkolular birazdaha sansliymisiz yumurta rezervi konusunda canim.

Benimde öyle oldu canım 9 tane 1. kalite donduruldu. Ve bir ay ötelendi . ekim sonu gibi transfer olacak onu bekliyorum.

Kızlar pazartesi transferim oldu ama ben hiç bişey hissetmiyorum korkuyorum tutunamadılar diye bebişlerim herşey çok normal ve bu beni tedirgin ediyo

X