2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

10. gün 52,85
12.gün 102,9
15.gün 238,1
benim değerlerim bunlardı ..

merhaba tatlım, ne güzel işte hep 2 katına artmış telaş yapılcak bir durumun yok içini ferah tut.. istersen bende yazıyım için rahatlasın..
10. gün 223,
12. gün 475
15. gün 871 (hatta ben son değerim tam ikiye katlanmadığı için panik olmuştum) ama şimdi gereksiz yere üzmüşüm diyorum çünkü iki tane kese gördük çok şükür miniklerim benimle:)
sende eminim keseyi göreceksin canım az daha dayan sabret güzel şeyler düşün annesi sıkma bebeği de..

Canim benim ya valla dün doktorum normal dedi adet olamadigim icinmis galiba adetimden 4 gûn gecti 11 deydi korkma annesi cok olursa da geciktirme ama:KK68:
Benimde ekimin 4 uydu o zaman benimki daha cok gecti ama o tarihte zaten daha 5 gunluk transferdim ben

Kızlar Rabbime binlerce şükür olsun hamileyim:KK36: Kan değerim 160 çıktı.
Sabah kalkınca idrar testi yaptım silik çıktı,sevinçten eşimle birbirimize sarılıp ağladık:KK60: En sonunda gördüm çift çizgiyi inşallah bi sıkıntı olmaz sağlıklı bi şekilde kucağımıza da alırız.Bekleyen herkese nasip olsun inşallah bu duygu.

Sabah kalkınca idrar testi yaptım silik çıktı,sevinçten eşimle birbirimize sarılıp ağladık:KK60: En sonunda gördüm çift çizgiyi inşallah bi sıkıntı olmaz sağlıklı bi şekilde kucağımıza da alırız.Bekleyen herkese nasip olsun inşallah bu duygu.
şükürler olsun Allah kucağına amayı nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun arkadaşım Allah tamamına erdirsin. Bol dualar bekliyorum benim de 2 gün sonra testim

Çokk sevindimmmm hayırlı olsun kardeşim gülen yüzün solmasın sağlıkla kucağına al inşallah canım benim

Canim cok sükür insallah sorunsuz hamilelik gecirir bebisini de alirsin kucagina keseni görmekte nasib olur insallah:emir_bebek::KK76:

Hayırlı olsun arkadaşım Allah tamamına erdirsin. Bol dualar bekliyorum benim de 2 gün sonra testim
Sağol canım,inşallah iki gün sonra sen de pozitifi görürsün bişey kalmadı,öğrendiğimden beri isteyen herkes ve sizin için dua ediyorum,Herkes bu duyguyu hayırlısı ile tatsın,anne olsun inşallah.

Çokk sevindimmmm hayırlı olsun kardeşim gülen yüzün solmasın sağlıkla kucağına al inşallah canım benim
Çok sağol canım ya,insanın kendini anlayan kişilerle üzüntüsünü ve sevincini paylaşması ne kadar güzel bişeymiş.Ailemden sadece annem biliyo,herkese herşey anlatılmıyo ama burası farklı herkes birbirini anlıyo,yaşadıklarını hissediyo,tanımadığın kişiler için sevinip yada üzülüyosun.Amin hepimiz sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız inşallah.

Canim nen ondan öncede cektim ayni adet sancisini simdi cok nadir ara ara oluo ama dedigim gibi normal doktor dedi sen keseni nezamn görcektin haftayami
Evet canim haftaya gorucez bi de bu crinone jel kullananlar akintiniz oluyomu gun icinde

Tebrik ederim cnm saglikla kucagina alirsin ins gozun aydin

Kızlar bugün kontrole gittim 8 haftalik bebebebeğim Dr suyu az dedi birde bebeğe göre kesesi kucukmus hıbor diye bi iğne verdi her gün 1 tane gobekten yapcam birde coraspin verdi böyle bişey yaşayan var mı yardımcı olur musunuz

merhaba tatlım, ne güzel işte hep 2 katına artmış telaş yapılcak bir durumun yok içini ferah tut.. istersen bende yazıyım için rahatlasın..
10. gün 223,
12. gün 475
15. gün 871 (hatta ben son değerim tam ikiye katlanmadığı için panik olmuştum) ama şimdi gereksiz yere üzmüşüm diyorum çünkü iki tane kese gördük çok şükür miniklerim benimle:)
sende eminim keseyi göreceksin canım az daha dayan sabret güzel şeyler düşün annesi sıkma bebeği de..
tesekkur ederim destek için :) haklısınız panik yapip stres yasamaya gerek yok :) senınde hayirli olsun bu arada. saglikla kucagina almayi nasip etsimwRjbbim ins. :)

Canim gözün aydın darısı bizlere inşallah darısı ayshn'nin basina ve tuuuum anne adaylarına inşallah çok sevindim çok mutlu oldum Tebrikler Rabbim Hayırlısiyla kucağına almayi da nasip etsin inşallah

X