2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar hepinize günaydın.... Sürekli sizleri takip ediyorum. Tüm yazılanları okuyorum. Hamile kalanlarla seviniyorum, sonucu negatif olanlarla kendim yaşamış gibi üzülüyorum. Bugün adet oldum ve iğnelerime başlayacağım. Uzun ama aslında kısa, yorucu ama sonucun pozitif olacağını düşündükçe çok da hafif bir yükün altına giriyorum. Neden bilmiyorum ama kendim için hiç dua edemiyorum. Sizlerden dua istiyorum. Rabbim bu uğurda emek harcayan herkesin yardımcısı olsun. Beni de unutmasın inşallah kurban olduğum.
inşallah allahım kucgını doldursun rbbim bende edememişdim

Bak ben 41 im. Devam cnm. Yilmak yok. Sadece allah bize dayanma gucu versin. Birbirimize destek olacagiz. Bak yazilanlara , tekrar benim umudum yerine geldi, tekrar moralimi yerine getirdiler. Uzulme ltf. Devam...
Ne güzrl yazmissin canim ya aynen güzel anneler yilmak yok yola devam anneler hic yorulmaz bebegimiz olunca aman aglasin cok yoruldum mu dicez hastalanack basinda beklemicez mi anne güclüdür siz güclü olinki birgün gelen bebekleriniz sizden güc alsin hersey bizim icin umutsuzluk yok birakirsan aslinda kaybedersin:KK24:

Tatlim benim 3.denememdi bu
ikisi fakultedeydi.bu sonuc mehmet hoca sayesinde cok sukur.dondurulmusun varsa bi daha dene.burda bi arkadas 6.denemesinde gebe kalmis.tabi oncesinde yanlis hatirlamiyosam 5 olumsuz asilama... dicem o ki yasa uzuntunu tabiki ama bu umudunu kaybetmene neden olmasin.bi daha bi daha dene tatlim...
sakın pes etme maddi durumun elverişliyse hepimiz çok acı çekdik ama sonunda evlatlarımız olacak diye inşallah olacak hepimizin benim komşumun 7.tüp bebekde tutu teyzemin oğlunun ki 5.tüp bebekde tuttu tüp bebekde tekrarlanınca tutma oaranı artıyor inşallah tüp bebeğe kalmaz rabbim ol der ve olur

Ravza canimmmmmmmm inan okurken okadar duygulandim ki ifade edemem. Allah razi olsun yazdiklarindan. İcinde samimiyet sevgi iyiniyet guven moral destek ne ararsan bulabilecegin bir yazi. İnsanin O kadar ihtiyaci oluyorki bunlara. Aglamaktan gozlerim sisti tum gun. Ancak aksam rahatlayabildim. Simdi toparlanma zamani. Bu olmadiysa allahin bir bildigi vardir. Birdahaki sefere allahin izniyle olacak. Devam. Durmak yok. Bak sen de neler yasamissin ravzacim. Ama hersey duzelmis. Bizim de herseyimiz yola girecek insallah. Tamammi adakar. Yola devam. Bu bebecikler evimize girecek. Rabbim isterse bu bebegi verir cok dogru soyluyorsun canim ozltzk. Hepinize cok tesekkur ederim. Bizlerin morali iyi degil ama sizin saglikli gecen hamileliklerinizi, yukselen saglikli degerlerinizi gorunce insan biran da olsa unutuyor uzuntusunu. Umut oluyorsunuz. Buraya buyuk harflerle yazarak kutlayin guzel hamileliklerinizi. Hepimizin Mutluluguda mutsuzluguda ortak. Sakin rahatsiz olma ravzacim. İnsallah bebeciginin dogdugu gunun sevincini de paylasacagiz seninle. Bu arada 45 yasinda ki halanin bebeginin olmasi buyuk moral verdi bana. Hayat ne tuhaf degilmi birileri hayatlarini kaybederken biryerlerde yeni hayatlar doguyor. Hayat bu iste. Sayenizde biraz moralim yerine geldi. Allahim hayirli kaderler versin hepimize. Sevcanf. Xxxplnxxx. Halide25. Polit. Alta_34. Ravza54. Sabahruzgari59. Lizz_1702. Sensizim89. Yz_yz. Shrkrsgr. Destekleriniz icin tesekkur ederim. Yazmayi unuttuklarim varsa alinmayin. Gece gece bukadar oluyor. :-) Opuyorum sizleri cok. Sevgiler Nukte
inşallah canım benim inşallah hepimizin bebeği olacak rabbim ol demesi için vakit var demekki

kızlar size bir şey soracam ilaçlar bırakılınca kaç gün sonra adet oluyorzu ben bırakalı 2 gün oldu amam adet olmadım

Benimde mide bulantisindan cok bas donmem var son zamanlardada mide bulantilarim var son 3 gundur falan bugunde sabah vardi onun disinda kasiklarimda hafif sancilarim oluyo adet sancisi gibi degil sendede oluyomu
Canim batmam cok nadir oluo oda namaz kilarken ama hafif adet sancisi gibi sancim ve belimde keskin kisa vuran bir agrim var hafif kabixlik vardi hergün birtane yesil elma yiyorum öglende aksam üstüne dogru bir bardak süt iciorum gecior doktorum dün sancilarin normal dedi herkeste bir olmazki ben ilk bebigimde hic sancilanmamistim sadece migdem bulanmis ve tansiyonum düsmüstü kendini cok mu dinliosun sen yoksa güzel anne:):confused:

hayır henüz gitmedim haftaya çarşamba günü çağırdılar keseyi görmek için, ama az önce hemşire bi arkadaş geldi değerlerimi söyledim sanki düşük gibi istersen bi kere daha yaptır, biz genelde 600-700 küsürlü değerleri görüyoruz seninki düşük geldi bana dedi moralim bozuldu ya :KK43: of ne stresli bi dönem bu dönem ....
Canim sen genede moralini bozma herkeste ayni olcak die bisey yok doktorundan baskasinada kulak asma doktorun sana umutsuz bisey dedimi hayir carsamba git bebegini gör insallah

inşallah canım benim inşallah hepimizin bebeği olacak rabbim ol demesi için vakit var demekki
Aynen insallah olacak siz yeterki inanin vaz gecmeyin siz olmazsaniz biz nasil ümit ederiz ben bu sayfaya girdigimde cok etkilendim cünkü hep umut doluydu dimi:)

Canim batmam cok nadir oluo oda namaz kilarken ama hafif adet sancisi gibi sancim ve belimde keskin kisa vuran bir agrim var hafif kabixlik vardi hergün birtane yesil elma yiyorum öglende aksam üstüne dogru bir bardak süt iciorum gecior doktorum dün sancilarin normal dedi herkeste bir olmazki ben ilk bebigimde hic sancilanmamistim sadece migdem bulanmis ve tansiyonum düsmüstü kendini cok mu dinliosun sen yoksa güzel anne:):confused:
Yoookk dinlemiyorum ama hafif adet sancisi bendede var kisa kisa oluyo normalmis demek ki ohh iyi o zaman aklima takilmistida benim

Canim sen genede moralini bozma herkeste ayni olcak die bisey yok doktorundan baskasinada kulak asma doktorun sana umutsuz bisey dedimi hayir carsamba git bebegini gör insallah
doktorlarda konusamadım ki hemşireyle konustum o da kötü bişey demedi, bu sonuca göre bebeğiniz var ama tek tutmuştur dedi.. içimi rapatlattın canım ya tesekkür ederim :):)

bugün 19.günüm aslında yarın tekrar yaptırsam iyi olur bakalım ne kadar artmış.. zaten bi belirtim de yok, karnım davul gibi oldu gören arkadaşlarım 4 aylık hamile gibisin diyo, kasık ağrıların da fazla yok azaldı eskiye oranla..
Bencede canim sen tekrar yaptir bi test

Yoookk dinlemiyorum ama hafif adet sancisi bendede var kisa kisa oluyo normalmis demek ki ohh iyi o zaman aklima takilmistida benim
Canim benim ya valla dün doktorum normal dedi adet olamadigim icinmis galiba adetimden 4 gûn gecti 11 deydi korkma annesi cok olursa da geciktirme ama:KK68:

doktorlarda konusamadım ki hemşireyle konustum o da kötü bişey demedi, bu sonuca göre bebeğiniz var ama tek tutmuştur dedi.. içimi rapatlattın canım ya tesekkür ederim :):)
Ne demek canim bisey olsaydi hemsire tekrar iki gün sonra test isterdi ama icinde süphe kalcaksa doktorunu ara ama diorum yada tekrar test yaptir ama korkma bhemsirede söylerdi sana her yer ayni degil dimi:)

kızlar hepinize günaydın.... Sürekli sizleri takip ediyorum. Tüm yazılanları okuyorum. Hamile kalanlarla seviniyorum, sonucu negatif olanlarla kendim yaşamış gibi üzülüyorum. Bugün adet oldum ve iğnelerime başlayacağım. Uzun ama aslında kısa, yorucu ama sonucun pozitif olacağını düşündükçe çok da hafif bir yükün altına giriyorum. Neden bilmiyorum ama kendim için hiç dua edemiyorum. Sizlerden dua istiyorum. Rabbim bu uğurda emek harcayan herkesin yardımcısı olsun. Beni de unutmasın inşallah kurban olduğum.

Canım tedavin hayırlı olsun. Allah yavrunu kısa zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. AMİN.:KK68:

10. gün 52,85
12.gün 102,9
15.gün 238,1
benim değerlerim bunlardı ..

Canım değerlerin gayet iyi, hiiiiççç canını sıkma. Benim 11. gün 45- 13. gün 98 - 15. gün 183 ve 17. gün 464 oldu. Bugün doktora kese görmeye gittik. çok şükür kesemizi gördük. Sende göreceksin hiç merak etme canım :KK68:

Canım değerlerin gayet iyi, hiiiiççç canını sıkma. Benim 11. gün 45- 13. gün 98 - 15. gün 183 ve 17. gün 464 oldu. Bugün doktora kese görmeye gittik. çok şükür kesemizi gördük. Sende göreceksin hiç merak etme canım :KK68:
canım ya hayırlı olsun valla tüylerimi diken diken ettin inşallah ben de senin gibi güzel haber veririm haftaya :):)

X