2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

11 gün durdun 1 gün daha duramadın di mi ahh nefis işte durdurmuyor tahmin ediyorum ama idrar da çıkmamıştır o sen umudunu koru güzelim yarın inşallah kanda pozitifi görürsü burda hep birlikte kutlarızz
ben yine beklerdim görümcem sağolsun alıp gelmiş kanıma girdi ...bakalım yarın ne olacak..her şey nasip kısmet..

R ravza54 canım insallah yarın güzel haberler verirsin bize,dualarım seninle.
aysesahra aysesahra dur bakalım üzme kendini.yarın inşallah kanda pozitifi görürsün.
X xxxplnxxx çok sevindim canım,Allah tamamına erdirsin insallah.
A adakar böyle durumlarda ne desek bos ama hayırlısı boyleymis canim, daha zamanı var demek ki bebisinin.bu son negatifin olur inşallah.

benim değerlerim 10. günde 52,85 , 12.günde 102,9 ve 15.günde 238,1 çıktı. doktorla değil aslında hastanedeki hemşireyle irtibata geçtim büyük ihtimalle onlar doktorla konuşup bana bilgi vermişlerdir diye düşünüyorum, ilk test günümden 15 gün sonraya keseyi görmek için gel dedi bana 15.günden sonra tekrar tahlil yaptırmana gerek yok değerlerin iyi çıkmış büyük ihtimalle bebek vardır ama bu değerlere göre tek bebek var gibi görünüyor dedi. sen neden tahlillerini yaptırmaya devam ediyorsun canım zaten değerin epey yüksek çıkmış maaşallah :):)
Yaaa icim rahat etmiyor ki. Bugun Dr bana da artik bundan sonra kan testi yaptirma ,ayin 20 sinde yani haftaya pazartesi gel bana dedi. Ama yukseliyormu degerlerim diye icim icim i yiyor. Yarin 17. Gun. Yaptirayim son bir defa diye dusunuyorum. Yukselme varsa artik yaptirmiyacagim. Pzt dr a gidecegim. Yukselme yoksa bosuna bir hafta sevincle beklememe gerek yok. İnsallah yukselir gerci de iste ne bileyim cok stresliyim....inan ben de ne yaptigimi bilmiyorum. Cok zormus bu isler. Allah hepimize yardim etsin. Kanlarimiz kalmayacak valla, kanlarimiz bitmesin de

Yaaa icim rahat etmiyor ki. Bugun Dr bana da artik bundan sonra kan testi yaptirma ,ayin 20 sinde yani haftaya pazartesi gel bana dedi. Ama yukseliyormu degerlerim diye icim icim i yiyor. Yarin 17. Gun. Yaptirayim son bir defa diye dusunuyorum. Yukselme varsa artik yaptirmiyacagim. Pzt dr a gidecegim. Yukselme yoksa bosuna bir hafta sevincle beklememe gerek yok. İnsallah yukselir gerci de iste ne bileyim cok stresliyim....inan ben de ne yaptigimi bilmiyorum. Cok zormus bu isler. Allah hepimize yardim etsin. Kanlarimiz kalmayacak valla, kanlarimiz bitmesin de
Bence verme kan cnm okadar sabrettik bir hafta dahha bekle ins goreceksin bebisini

Slm kizlar ben alti ay sonra 3 yilimi dolduruyorum o zaman tup bebek icin rapor cikartabilirmisim.bu raporu cikarmak ne kadar suruyo ne gerekiyo.bide raporlu tup bebek yaptiranlar tum masraflariniz ne kadar tuttu yardimci olurmusunuz lutfeenn

Dere1905 Dere1905 sagol canim J jasminka83 senin kac haftalik canim kan testinden kac gun sonra cagirdi kese gormek icin
ben cuma gıttım doktor sıyah nokta gıbı bı sey gordu,kan testine yolladı benım reglın gecıkmesınden 2 gün sonra 1160 cıktı degerım doktorum sıyah nokta keseymıs dedi o zaman .Yarın gıdıyorum bakalım hayırlısı

ici rahatetsin ver canim bencede yukselmistr yine eminim seni anliorum ben en azindan artiomu die dusunmezsin ben 9 11 13 15.gun yaptrdim bide bir hafta bekledim keseyi gormeye gitmden bi gun once yaptrdim ☺☺☺

İyi akşamlar kızlar kontrole gittim bugün rahim duvarı kalınlaşsın diye bi hap verdi onu kullanıcam 27sinde tekrar kontrole çağırdı o zamana kadar benim sıpalar gelicek zaten hepsi inş sağlıklı gelir :KK6:
27sinden sonra ne zaman transfer yapar acaba:KK51:

kolay kolay bitmez bizim kanlarimiz daha cok bebis buyutucez insallah :))

ici rahatetsin ver canim bencede yukselmistr yine eminim seni anliorum ben en azindan artiomu die dusunmezsin ben 9 11 13 15.gun yaptrdim bide bir hafta bekledim keseyi gormeye gitmden bi gun once yaptrdim ☺☺☺

İste benim dusuncemin aynisi :-) artiyormu diye meraktan olebilirim. Daha once de soyledigim gibi yasim 41 olunca insan daha da bir farkli heyecanli oluyor galiba. Yarin ruh halime gore karar vericem ama vermemeyi pek becerebilecegimi zannetmiyorum. Haber verecegim. Hepinize sevgiler..

X