2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

dnzderya dnzderya transferin 3. Ve 4.gunu kasiklarimda sanci oldu sonra gecti iki gun falan olmadi sobra belim agridi o da gecti sonra 12.gun test yaptirdim kan testi orda cikti bugunde tekrar istedi doktor yukselicek mi diye oste sonuc iyi cikinca 10 gun sonra cagirdi

Selam hepiniz 5 gun embriyosumu 3. Gun olan varmi dr aradi cuma toplanmislardi embriyologlarla gorustum yeterli dediler senin yumurtalarin icin gel bi konusalim dedi kafam karisti
Canim karismasin bazen 3. Gün bazen 5. Gün embiriyosu olur benim 3. Gûn embiriyosu

arkadaşlar degerlerim;
10. gún 52.85
12. gún 102.9
15. gün 238.1 artış var ama yeterli mi anlamadım? 14.gunde yapsaydım belki ikiye bile katlamayacaktı. kafam çok karıstı ya...

Merhaba,
Benim degerlerimi daha once yazmistim sana. 7.gun 1.25
9. Gun 5.4
11. Gun 30
13. Gun 103.2
En son 15. Gunde yaptirdim. 306.23 cikti. Yarin 17. Gun bir daha yaptiracagim. Sen 15. Gunden sonra devam ettinmi teste. Sonuclar ne oldu. Dr kese icin cagirmis galiba seni. Ne guzel hamilesin kesin dedi yani. Super super. Kacinci gunde cagirdi. Detayli yazsana degerlerimiz benzer. Kafam cok karisik. Sevgiler...

Kizlar yarin bende ögrencem insallah ve yarin 16. Gûnüm adet günümü de atlattim kirmizisiz yarin hayirlisi olsun insallah bugün is günümdü acayip belim ve kasiklarim agridi benim is biraz yorucu güzel anneler ve adaylar banada dua edin yarin icin bakalim :KK68::KK17:

İnsallah cok guzel haberler alacagiz. Hayirlisiyla.....

Merhaba,
Benim degerlerimi daha once yazmistim sana. 7.gun 1.25
9. Gun 5.4
11. Gun 30
13. Gun 103.2
En son 15. Gunde yaptirdim. 306.23 cikti. Yarin 17. Gun bir daha yaptiracagim. Sen 15. Gunden sonra devam ettinmi teste. Sonuclar ne oldu. Dr kese icin cagirmis galiba seni. Ne guzel hamilesin kesin dedi yani. Super super. Kacinci gunde cagirdi. Detayli yazsana degerlerimiz benzer. Kafam cok karisik. Sevgiler...

benim değerlerim 10. günde 52,85 , 12.günde 102,9 ve 15.günde 238,1 çıktı. doktorla değil aslında hastanedeki hemşireyle irtibata geçtim büyük ihtimalle onlar doktorla konuşup bana bilgi vermişlerdir diye düşünüyorum, ilk test günümden 15 gün sonraya keseyi görmek için gel dedi bana 15.günden sonra tekrar tahlil yaptırmana gerek yok değerlerin iyi çıkmış büyük ihtimalle bebek vardır ama bu değerlere göre tek bebek var gibi görünüyor dedi. sen neden tahlillerini yaptırmaya devam ediyorsun canım zaten değerin epey yüksek çıkmış maaşallah :):)

N
çok çok çok sevindim maaşallah diyelim öncelikle :):) kalp atışı ve keseyi aynı anda görüp duymuyor musun peki neden ayrı ayrı çağırıyor doktor ??
oNormalde oyle ama bnim kanlar duzgun katlanmadi kimyasal gebelik suphesi vardi oyuzden iki kere cagirdi normalde ultrasyon tarihi 10.gun sonraydi

kimyasal gebelik şüphesi neden oldu sonuçlarının düzgün katlanmadığı için mi öyle bi kanıya vardı doktorun ?

dnzderya dnzderya transferin 3. Ve 4.gunu kasiklarimda sanci oldu sonra gecti iki gun falan olmadi sobra belim agridi o da gecti sonra 12.gun test yaptirdim kan testi orda cikti bugunde tekrar istedi doktor yukselicek mi diye oste sonuc iyi cikinca 10 gun sonra cagirdi
hayrını gör canım kardeşim darısı bize bana tüm isteyenlere inşallahh

X