2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam hepiniz 5 gun embriyosumu 3. Gun olan varmi dr aradi cuma toplanmislardi embriyologlarla gorustum yeterli dediler senin yumurtalarin icin gel bi konusalim dedi kafam karisti

Selam hepiniz 5 gun embriyosumu 3. Gun olan varmi dr aradi cuma toplanmislardi embriyologlarla gorustum yeterli dediler senin yumurtalarin icin gel bi konusalim dedi kafam karisti
benim 3 gün embriyosu canım karışmasın kafan sağlıklı embriyoların olmuştur inşallah git bi görüş bakalım bizi de haberdar et. emanetin Allaha

slm kızlar kan testim yarın sabah..az önce idrar testi yaptım kocaman bir negatifi gördüm..herşeyin hayırlısı...

slm kızlar kan testim yarın sabah..az önce idrar testi yaptım kocaman bir negatifi gördüm..herşeyin hayırlısı...
11 gün durdun 1 gün daha duramadın di mi ahh nefis işte durdurmuyor tahmin ediyorum ama idrar da çıkmamıştır o sen umudunu koru güzelim yarın inşallah kanda pozitifi görürsü burda hep birlikte kutlarızz

Cok sevindim ya emin olamadigim icin tebrik etmemistim hic seni.ama kesin gec dollenme baksan ne kadar guzel artmis.hayirli olsun.omurlu olsun canim.

Cok tesekkur ederim. Simdi gordum mesajini. Bazen gorunuyor bazen gelen mesajlar gozukmuyor. Anlamadim. Neyse cok tesekkur ederim tekrar. 15. Gun testim de 306.23 cikti. Galiba iyiye gidiyor. İnsallah allahim cok heyecanliyim. Yas 41 olunca dahada stres var. Herseyin hayirlisi....sevgiler....

X