2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İyi akşamlar kızlar kontrole gittim bugün rahim duvarı kalınlaşsın diye bi hap verdi onu kullanıcam 27sinde tekrar kontrole çağırdı o zamana kadar benim sıpalar gelicek zaten hepsi inş sağlıklı gelir :KK6:
27sinden sonra ne zaman transfer yapar acaba:KK51:
Canim kontrolden sonra bi kaç gün içinde olur transferin rahim duvarı kalınlığın yeterliyse. Şimdiden hayırlı olsun

Canim kontrolden sonra bi kaç gün içinde olur transferin rahim duvarı kalınlığın yeterliyse. Şimdiden hayırlı olsun
Teşekkür ederim canım biran önce transfer olsun diye bekliyorum olduktan sonrayı nasıl beklicem onu hiç bilmiyorum Allah hepimizin hakkında hayırlısı neyse onu versin

Ah kızlar ah,buraya umutlarmi yazdim,pozitif sonucumu yazdim ama 5 gündür hastanede yatiyorum.hem geç ohss oldum hem de karaciğer enzinlerim CoK yuksek dusmuyo maalesef.bebislerim ikiz,keseleri gördük ama umudum kalmadi,iyileşemicem galiba:KK43:nolur hepinizin dualarini bekliyorum.

Canim cok cok gecmis olsun Rabbim senin ve bebislerinin yanında olsun tez zamanda seni sağlıgina kavustursun. Inan çok üzüldüm arkadaşım moralini yüksek tut kendini ve bebeklerini düşünerek rabbimize dua et bizde dualarimizi eksik etmiycez inşallah yüce Rabbim seni ve bebeklerini korusun güzel haberlerinle seni bekliyoruz

[QUOTgulsennnn, post: 37297151, member: 396526"]Canim cok cok gecmis olsun Rabbim senin ve bebislerinin yanında olsun tez zamanda seni sağlıgina kavustursun. Inan çok üzüldüm arkadaşım moralini yüksek tut kendini ve bebeklerini düşünerek rabbimize dua et bizde dualarimizi eksik etmiycez inşallah yüce Rabbim seni ve bebeklerini korusun güzel haberlerinle seni bekliyoruz[/QUOTE]
Amin cnm Allah razi olsun

Ah kızlar ah,buraya umutlarmi yazdim,pozitif sonucumu yazdim ama 5 gündür hastanede yatiyorum.hem geç ohss oldum hem de karaciğer enzinlerim CoK yuksek dusmuyo maalesef.bebislerim ikiz,keseleri gördük ama umudum kalmadi,iyileşemicem galiba:KK43:nolur hepinizin dualarini bekliyorum.
Aaaa yakışıyor mu bizim yolumuz umut yolu lütfen umudumuzu kaybetmeyelim . Tabi ki iyileşeceksin minnoşları nasıl büyütürsün yoksa di mi canım moralini yüksek tut çok çok geçmiş olsun emanetiniz rabbime...

ben cuma gıttım doktor sıyah nokta gıbı bı sey gordu,kan testine yolladı benım reglın gecıkmesınden 2 gün sonra 1160 cıktı degerım doktorum sıyah nokta keseymıs dedi o zaman .Yarın gıdıyorum bakalım hayırlısı
Ya peki bisey sorucam regli tarihini nasil bildin mesela ben eylulun 6 sinda en son olmustum iki gun one gelir hep benim bu ay 4 unde olmam lazimdi ama 4 unde zaten transferin 6.gunuydu sen nasil hesapladin onu kafam karisti :KK51:

Canim cok gecmis olsun vardir rabbim bi bildigi derdi veren Allah sabrinida verir umudunu kaybetme yüregini Allah a teslim ve tevvekkûl et o en hayirlisini bilir Allah im safi adiyla en kisa zamanda sifani nasib etsin insallah tez zamanda kurtulutsun:)

Ah canim cok ama cok gecmis olsun.allah kabul etsin senin ici dua edecegim.

Arkadaslar Hibor igne kullanan var mi?ben ilk defa bu gece basladim.gobekten cok zor oldu.tedavide bu kadar zorlwnmamistim.sanirim bebeklere zarar gelmesin diye cok sikmadim.sonrasinda da cok agrim oldu.tavsiyeniz var mi?ben hergun nasil yapacagim bu igneyi yaaa

@gulya_smdv birde canim aklima bisey geldi senin transferin ne zaman oldu takvimimiz ayni gidiyo ama sen nasil keseyi gordun beni 10 gun sonra cagirdi

İste benim dusuncemin aynisi :-) artiyormu diye meraktan olebilirim. Daha once de soyledigim gibi yasim 41 olunca insan daha da bir farkli heyecanli oluyor galiba. Yarin ruh halime gore karar vericem ama vermemeyi pek becerebilecegimi zannetmiyorum. Haber verecegim. Hepinize sevgiler..

aa o zamn sana abla diyeyim 25 yasndayimda yaptr sen bisey kaybetmezsin canim icin rahat eder hehe.

Arkadaslar Hibor igne kullanan var mi?ben ilk defa bu gece basladim.gobekten cok zor oldu.tedavide bu kadar zorlwnmamistim.sanirim bebeklere zarar gelmesin diye cok sikmadim.sonrasinda da cok agrim oldu.tavsiyeniz var mi?ben hergun nasil yapacagim bu igneyi yaaa

o igneyi bende kullandim canim 12 gun acayip yakiodu bende cok zorlandm ama valla gozumu kapatip yaptim ☺ naparsan yap yinede aciyo.

canim umudnu kaybetme transfer sirasnda ohss olsaydn o kotydu o zamn tutunma sansi cok az oluomus ama senn bebislern tutunmus tutundktan sonra ohss oluo hamilelgi devam eden cok arkds okudm kalbni ferh tut en kisa zam da atlatrsn insallah.

X