2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

:KK53:Günaydııııın bugün 10. Gün meraktan çatlamak üzereyim...idrar testi yapmamak için zor tutuyorum kendimi...Allahım herşeyin hayırlısını versin..şafak 2 ....
günaydın canım benimde bugün 12. günüm bende çatlayacağım ben yarın saat 9 gidecegim inşallah hayırlı haberlerle dönerim bende yaptım idrar testi çıkmadı bence yapma büyülü kalsın zaten 2 gün kalmış geçmiyor vakit ama düşün gelecek hafta bugün karnını okşuyosun bebişin karnında öyle düşün ben hep öyle teselli oldum

Selam arkadaşlar bu topikte yeniyim fakatuzun zamandır takip ediyorum sizleRi. Bende Eylül ayında tüp bebek yaptıranlardanım . Rabbim nasip etti tuttu şuan 4+2 günlük oldum fakat sizlere bir sorum olacak benim bugün biraz ağrılarım başladı göbeğimin iki parmak altına ara ara kramp giriyor sancı yapıyor ne yapsam ki korkmaya başladım
aleyküm selam korkma canım benim eltim de hamile aydır aynı ağrıları yaşıyor eğilemiyor bile ağrıdan dikkat et sadece dinlen hayırlısıyla kucağına almak nasip eder bize de yaşatır rabbim inşallah

İnşallah canım hayırlısı bakalım şu ağrılar sızılar da bir bitsin sonrası Allah kerim :)
hepsiii gecerrr kafanı bunlarla mesgul etme bak bana gecen sene bu zamanlarda dunya basıma yıkılmıstı esimin azosperm oldugunu ogrenmistik... ama simdi karnımda bebegim var o zaman düsünemiyorsun ama zaman herseyin ilacı seninde olacakk

hepsiii gecerrr kafanı bunlarla mesgul etme bak bana gecen sene bu zamanlarda dunya basıma yıkılmıstı esimin azosperm oldugunu ogrenmistik... ama simdi karnımda bebegim var o zaman düsünemiyorsun ama zaman herseyin ilacı seninde olacakk
İnşallah arkadaşım zamana bıraktım başka şansımız yok zaten kendi kendime diyorum bu çekilen eziyetlerin hayırlı bir mükafatı olur inşallah diye rabbim yüzümüze gülsün herkesin

okyanus34 okyanus34 canım nasıl oldun ağrın varmı.ben 11 kasıma uçak biletimi aldım heyecanla bekliyorum tedaviye başlayacağım günü inşallah aynı zamanlarda birbirimize pozitif haberleri vericez umudumuzu kaybetmek yok bu yolda çekilen çile kutsaldır.rabbiminde izniyle bunca yaşadıklarımızın sonunda rabbim bizi mukafatlandıracak.

X