2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Dere1905 Dere1905 degerim guzel mi peki doktoruma yolladim sonucu hemsiresi aradi degeriniz gayet guzel dedi

Canlar size bir soru : benim şimdi 7 ekimde transferim oldu, test günüm 19 ekim. Geçen sefer transfer günü hariç 12. Gündü testim, bu sefer transfer gunu dahil. Test günüm pazara denk geleceği için ben cumadan yaptırmak istiyorum,17 ekimde yani. Peki 17 ekim transferimin 9. Günü mu 10. Günü mu? Kafam çok karıştı o_O
Canim transfer gününü sayma bigün eksilt transfer gününden sonra say bak benim transferim 28 de yapildi ama ben 29 dan itibaren sayiyorum herkes öle transfer günû sayilmior

arkadaşlar degerlerim;
10. gún 52.85
12. gún 102.9
15. gün 238.1 artış var ama yeterli mi anlamadım? 14.gunde yapsaydım belki ikiye bile katlamayacaktı. kafam çok karıstı ya...

merhaba arkadaşlar benim bugün 11.günüm dün normalde adet günümdü acayip midem bulanıyor belim ağrıyor kasıklarım o kadar batıyor ki acaba adet olmayınca ilaçlarla da durdurduğum için mi ağrıyor kiii crinone kullanıyorum birde dün lavabodayken biraz geri geldi bir kısmı kahverengiydi çok korktum

Ne çok sevinmiştik oysa:KK43: şimdi çok korkuyorum yoruldum psikolojik bedenen ruhen... Bu 4.denememiz ilki tutmuştu malesef 18haftalıkken ikiz oğullarımı kaybettim:KK43: artık bu mucizeye ihtıyacım var...
Canim benim rabbim hayirlisini sqgliklisini nasip etsin senle ben ayni kaderi yasamisiz bende 1 kiz 1 oglan bebeklerimi kaybettim 21 haftalik cok zor ama rabbim den gelene yapacagimiz yok hayirlisini dilemek istemekten baskq sabirli olucaz nasibimizde varsa anneligi tadicaz yoksa kaderimiz diycez

Canim benim rabbim hayirlisini sqgliklisini nasip etsin senle ben ayni kaderi yasamisiz bende 1 kiz 1 oglan bebeklerimi kaybettim 21 haftalik cok zor ama rabbim den gelene yapacagimiz yok hayirlisini dilemek istemekten baskq sabirli olucaz nasibimizde varsa anneligi tadicaz yoksa kaderimiz diycez

hepimizin hakkında hayırlısını versin

Ya kızlar transferden sonra gaz sancısı çeken oluyor mu? Bebek tuttu mu tutmadı mı diye düşünüp hayal kuramıyorum bile bu halsizlik bulantı şişkinlik bitiriyor beni...

Arkadaslar merhaba,
13. Gun degerim 103.2 cikti. Dr uma mesaj yolladim. Daha bir donus olmadi. Ne dusunecegimi bilemiyorum. Kafam karmakarisik. Kalbim durmazsa bu donemde birdaha durmaz. Acaba tum erken donemlerde yapilan degerleri unutup 13. Gun degerinimi baz almak lazim. Neolur fikir yazinnnn. Sevgiler herkese...
Cok sevindim ya emin olamadigim icin tebrik etmemistim hic seni.ama kesin gec dollenme baksan ne kadar guzel artmis.hayirli olsun.omurlu olsun canim.

Sağol arkadaşım ama rahim duvarı ince gibi acaba nar suyu içsem 1 günde biraz daha kalınlaşır mı
Bir gunde.... bilemedimki canım. Ama bisey kaybetmezsin sonucta ic sen.dr.un kalinligi uygun gormeseydi transfer yapal8m demezdi zaten.kalbini ferah, moralini yuksek tut tatlim :nazar::emir_bebek::KK15:

M masal10 bacım diğer yumurta düştüğü için olabilir belki 2 gün sonra ki değer önemli inş güzel sonuçlar alırsın
lizz_1702 lizz_1702 bence güzel artış hiç evham yapma hamilesin ve keyfini çıkar
kızlar bu arada gaz sancısı bende fena dr gaz sancısı ağrı yapar kramp gibi anlık sancılar olur dedi tabi benim baş belam kabızlıkta var 9+3 teyim ve 4 kilo aldım
diyeceğim ağrılardan sancılardan korkmayın gaz ve şişkinlik yapabiliyor inş hepimiz rahat bir hamilelik geçirir ve kuzucuklarımızın kokusunu da duyalım

Sperm sayı düşüklüğü sorunumuz. Azonce tahlil sonucumu aldım ıkıye katlaması gereken deger sadece 74ten 87ye yukselmiş:KK43: ya yavaş ilerliyo yada miniğimin kalbi atmayacak kadar güçsüz:KK43:
Yok yok oyle dusunme annesi. Insallah saglikli bir gebelik gecireceksin.
Pekiiii arkadasim sadece sayi dusuklugu mu yoksa ileri hizli da ve morfolojide de sikinti var miydi

Herkese iyi akşamlar,ben de eylül ayında tüp bebek tedavisine başladım 15 ekim test günüm,beklemek en zoruymuş:KK17:Çok heycanlıyım,bekleyen herkes pozitif sonuç alır inşallah:KK36:
Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım benim de 17 ekim test günü ama 18 inde gitmeyi düşünüyorum.:)

X