2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Yarin sabah opum var ne oour dua edin güzel güzel yumoslarim olsun dikkat etmem gwrwken bisi varmidir
İnş herşey çok güzel olur tatlım yanına ped al parfüm deodarant gibi uçucu şeyler sıkma düşünmede hiç 10-15dk da çıkıyosun umarım bol bol yumoşların olur en kalitelisinden

Yarin sabah opum var ne oour dua edin güzel güzel yumoslarim olsun dikkat etmem gwrwken bisi varmidir
Canım bayramın ilk günü aynı kaygıyı yaşayıp aynı soruyu ben de sormuştum. Gerçekten hiç bişey hissetmiyorsun ama benden 18 yumi toplandığı için ekstra bazı ilaçlar verdi onlar kötü etti beni. İnşallah senden de güzel sağlıklı kaliteli yumişler toplanır. Sağlıcaklakal....

Acimiyo dimi yaaaa
Hicccc birseycikkk hissetmiyraunn.. Anestizi hmsiresi geliyr kollar acik bacaklar ayni sekilde.. Hazirlaniyraunn.. Damar aciyrlar.. Oje falan makyaj yapma cnm.. Sonra basin donuyr hopp iyigeceler.. :) uyursun uyndiginda seni aliyrlar sedeyeye yukari cikiyrsun hemen ayaga kalkma miden bulanir.. Uzan birazcik lavobaya git. Bukadar..

Yaa benim o kadat cok yumurtam yok malesef acimiyor degilmii ya

Hadi bakalim insallah yumurtalarim azdı insallah guzel güzel cikar Allahim yardım et ne olur

Canim insallah güzel gecer bide acimio arkadaslar yazmis zaten sen uyuyacaksin uyandiginda hersey bitmis olcak denildigi gibi ayaga hemen kalkma zate hemsireler kaldirmaz biraz agri olur oda belki agri kesiciyle gecio hemen stres yapma bebislerini düsün hep ozamn korkmazsin Allah im safi adiyla sifa versin :)

Kendi dr.uma sonsuz guvenim var sukur annelige onunla attim adimimi.internette arastirdigim kadariyla bazilarinda 6-7-8-9. Haftalari takiben gittikce netlesebiliyormus.benimkisi oyle sanirim.pazartesi belli olacak bakalim nedir ne degildir...
Cok ama cok sevindim tatlim. Kizimiz biraz nazli olacak sanirim

Yaa benim o kadat cok yumurtam yok malesef acimiyor degilmii ya
hiiiiç bişe hissetmiyosun ve emin ol çok güzel bi uyku oluyo ellerimi ayaklarımı açtım cırtcırtlı bişeyle bağladılar. bi fatiha okudum ayetel kürsi de okuyım dedim ama bitiremedim sanırım.. hastayı uyutalım dediler... sonrasını hiiç hissetmedim ben. uyandığımda biraz ağrım oldu ama tüm gün anestezinin etkisinden çıkamadığım için full uyuyarak geçirdim.. dualarımız seninle.. inşallaaahh kolaycıkk atlatırsın.. en kısa zamanda bebişlerini yada bebişini kucağına alırsın...Rabbim yardımcın olsun...

canım ben iki defa opu oldum ikisindede ekiple şakalaşırken gitmişim dua bile edememiştim uyanıncada adet sancısı kadar az bir ağrı var zaten hemen ağrı kesici iğne yapıyorlar .rahat ol herşey çok güzel olacak inşallah...

Merhabalar...
Yarin carsamba ve 13. Gunum. Kan tahlili yaptiracagim.
7. Gun 1.25
9. Gun 5.4
11. Gun 30
Bakalim hayirlisiyla ne olacak..umudum pek yok ama yine de umut kesilemiyor iste.
Sevgiler herkese...

İnşallah güzel haberler alırsın... Umudunu kaybetme canım.. İnan ve dua et... herşeyde vardır bir hayır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…