2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar merhaba bugun benim transferimin 9.gunu bugun ara ara kasik agrim oldu ne adet agrisi gibi ne baska bi agri gibi arada derede bisey boyle bi agri yasayan var mi aranizda

Selam kızlarrrrr....
Allaha şükür aldım bebişlerimi geldim. ama acayip bulantım var transfer sonrası ilaçlar mı yaptı sizde de oldu mu.
sabaha kadar geçmezse dr u arayım diyorum
Hayırlı olsun canim transferin. Sımsıkı tutunsun sana bebislerin. Ben de dün aldım geldim. Heyecanimiz ortak. Benim midem bulanmadi ama tansiyonum düştü akşam. Coraspin yapiyomus heralde. Seni de ilaçlar etkilemistir bence. Gecmezse mutlaka ara doktorunu

Insallah sanki adet olucam saniyorum bi de bazen beyaz akinti oluyo o normal mi peki

Canim ben sana yazmıştim değerin artar diye hamilesin gözün aydin

Canim bende seni merak ediyordum, cok sevindim umarim kendi doktoeundanda guzel haberler alir ve bizimle paylasirsin hayirli olsun :)

Çok sevindim ne güzel bir haber, inşallah her şey yolunda gider :) Kendi doktoruna güveniyor musun? ne bileyim öyle seni üzmüş gibi. Ben biraz pimpirikliyim galiba. İnşallah güzel haberler duyarız. :)
Kendi dr.uma sonsuz guvenim var sukur annelige onunla attim adimimi.internette arastirdigim kadariyla bazilarinda 6-7-8-9. Haftalari takiben gittikce netlesebiliyormus.benimkisi oyle sanirim.pazartesi belli olacak bakalim nedir ne degildir...

kanbolat süper ayy çok sevindim 160 çok iyi bir değer bende son gittiğim de 154 dedi dr 100 üzeri herzamann iyi demişti hayırlısı ile kucağına al inşallah arkadaşım
Dk tutup bakmadi tatlim.hizina ve netligine bakarak tahmini deger verdi.o kalp atisini oyle gumbur gumbir duydum ya ultroson sonucunun ciktisini ver demekte ne aklima geldi ne umurumdaydi o an.rabbim hepimizin bebekleeini bizlere bagislasin insallah.simsiki tutunsunlar analarina.hayirlisiyla saglikla alalim kucaklarimiza meleklerimizi.allah onlari bizlere bagislasin.AMIN

Cok sewindim canim. Masallh. Bnde bugun gittim 14.2mm boyu. 7h.5gunlukmus. Kalbinin ritmide 160larda. O degisiyrmus sana oyuzden ritmini sormustum ogun.. Hayrli olsun cnm sewindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…