2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

sensizim89 Tatlım nasılsın gebelik nasıl geçiyor belirtiler var mı? Kese görmeye ne zaman gideceksin
seviyorum kız seni iyiz canm benim çook şükür rabbime bi sıkıntı yok şimdilik.. inşallah daha da güzel olur herşey hepimiz için.. sanırım ben ilk aşermemi yaşadım.tatlıyı hiiç sevmezdim şerbetli olanların hiç bi türünü ağzıma sürmezdim canım eşimi aradım bana baklava getir dedim ve yarım kilonun yarısını rahat yedim.. eşim çok şaşırdı. laf olsun diye istediğimi düşünmüş. beni öyle yerken görünce adamın ağzı açık kaldı. 8. yılımız eşimle ve ilk defa yediğimi gördü53 kilo ile başlamıştım tedaviye 56.5 oldum aç karna kilom bu kesemizi görmeye ayın 15ine çağırdı tüp bebk dr um... kese ve kalp atımı için dedi..inşallah görürüm son b hcg 423 çıktı sende durumlar nasıl

Bende seni seviyorum valla billa İkinci testi yaptım biliyorsun bayramda oda ikiye katlamıştı merkezi aradım ayın 13ünde kese görmeye gideceğim kısmetse sonraki 10.günde ise kalp atışı için gideceğiz.ilaçlara o zamana kadar devam edeceğim. İğne yerleri mosmor oldu mormenekşe gibi oldum yahu Arada kasık sancım oluyor,merdiven çıkınca,namazda,eğilip doğrulurken nefesimi toplayamıyorum.Genel anlamda da nefes alış verişim sıklaştı ki ben çok uzun nefes alırdım. Hayırlısı olsun bebişim yada bebişlerim tutunsun bırakmasın beni razıyım tüm acılara

Amin canım insallah. Ben hem coraspin hem iğne kullaniyorum. Estrofem de 2 tane günlük. Geçti mi peki bulantın ? Hayirlisiyla yavrularimiza kavusalim da katlanicaz artık ilaclara

aynen o iğnelerin yeri bende de berbat.. morardı bide kalçam ikisinde de ceviz gibi bezeler oluştu.. otururken yatarken baya sıkıntı veriyo.. ilaçlara bende aynen devam ediyorum. ben ayın 15inde gittiğimde sanırım kalbini duyamıcaz dr özel bi cihazla tespit edcek galiba kalp atımını. annem öyle demişti. kadın dğm bolumnde hemşire ya az çok anlıyo bu işlerden. canım ben de aynı senin gibi diyorum eşim kalçamdaki morarıkları gördü. nasıl dayanıyon dedi. bende dedim bebişimize bişe olmasın sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla alalım kucağımıza da o morluklar nasılsa geçer dedim..elim karnımda hep El Musavvir okuyorum.. yatarken otururken filan..yaratan şekillendiren demekmiş anlamı

Amin canım insallah. Ben hem coraspin hem iğne kullaniyorum. Estrofem de 2 tane günlük. Geçti mi peki bulantın ? Hayirlisiyla yavrularimiza kavusalim da katlanicaz artık ilaclara
Valla annem de yatıyorum kalkınca iyi hissetmiyorum ben aslında dirençliyimdir çok niye böyle oldum anlamadım yarın da işe gideceğim rabbim kolaylık versin ne diyim

Ben göbek iğneleri de kullanıyorum kalçalar ayrı göbek kenarları ayrı morardı birde göbek iğneleri derimi soyuyor sanki güneşlenmişim de derim soyuluyor :)İlk zaman kalça ağrısı okadar çoktu ki yürürken bile açıyor du ama şimdi ceviz gibi yumrular kaldı acı daha az iğneyi öyle vuruyorlar ki nerdeyse bacağıma dogru kaymaya başladılar. Çok güzel dua bilmiyordum bende okuyayım inşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…