2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam canımcımm, hemen iş başı yapmasaydım daha iyi olacaktım, evden rahat rahat okurdum ben de ama hafta sonuna birşey yok diye teselli ediyorum kendimi Evet çok şükür bitti, darısı başına inşallah. Tatil güzel de dönüşteki ev işleri olmasa, değil mi! Ben anneciğimin yanındaydım, anlattım ona dayanamadım, transfer tarihinde gelecek bana bakmaya kısmet olursa. Bol bol hasret gidereceğiz inşallah.

Senin film tarihin belli oldu mu canımcım? O da bitince senin de dosyan hazır, fazla bir zaman kalmadı kısmetse.

Henüz hasta olmadım canim ilk defa bukadar arzuyla hasta olmak istiyorum :) iki üç güne olurum sonra gidip rahim filmi icin randevu alicam benim tahminim ayin 20sine randevu verecek aysonunda da rapor çıkar gibime geliyor kısmet bakalım

Canim ayrıca annenin yanına gelmesi çok iyi olur iyi düşünmüşsun benim de yanıma kardeşim gelecek inşallah onlarda alacagimiz güzel haberlerle mutlu olur sevincimizi paylasirlar

Allah razı lsun kuzum seninde bayramın mübarek olsun. Ameliyat için sabah 07:30 da hastanede olucam 08:00 08:30 arası tahmini alırlar diye düşünüyorum net bir saat yok. Ben çıkınca yine yazarım zaten tatlım :)

Canım geçmiş olsun. tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah

Şimdiden geçmiş olsun canım.dualarım seninle aynı ameliyatı bende oldum geçen ay çok dikkat kendine ameliyattan sonra.

hayırlı olsun canım. rahat ol ki bebişlerinde rahat etsinler annelerinde. hadi bebişlerini al gel

canim cokk gecmiss olsunn
Allah razı olsun hayatım geçecek inşallah bebek yolunda çekilenler bitmiyor herkesin hikayesi çok farklı ama amaç aynı dilerim mevlam hepimize bu yola kendini adamış evlat hasretiyle yanan tüm kadınlara sağlıklı bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…