2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aynen herkesin hikayesi farkli ve amac ayni insallah dedigin gibi isteyen herkesin kucagini doldursun tüm emeklere karsi insalllah

Ya bugun tedavidw 1o. Gunum adet olcakmisim gibi agrim var daha yumurtalarim toplanmadi cuma kismetse toplancak neden olmustur

Merhaba tekrar herkese
7. Gun 1.25
9. Gun 5.4
11. Gun 30
11. Gun icin cok dusuk galiba. Ay yemin ederim psikolojim bozuldu. Simdi hamilemiyim ben. Hamileyim ama dusuk bir yukselme galiba. Dr la konusacagim. Sevgiler herkese...
Bir de hamile olan veya olmayan arkadaslar; hepimiz bastan sona degerleri yazarsak : senin degerin kacti, kacinci gun testi yaptirdin gibi sorular sorulmaz. Herkes karsilastirma yapmak istiyor. Cok zor bir surec arkadaslar hepimiz biliyoruz. Daha detayli yazarsak super olur.

Selam kizlar.kendi dr.um samsunda.orda ikamet ediyorum.simdi sinopta ailemin yanindayim.bayramdan once dr.um kalp atisinin yavas oldugunu ve acik acik dusuk bekledigini soylemisti.bugun burda hastaneye gittim.bebegimin kalbi gupur gupurdu masallah.dr.bi sıkıntı yok, hersey yolunda, dkikada 160 civari kalp atisi dedi.bayram zehir olmustu zaten, enerjim o kadar dusmustuki bugun resmen gebe oldugumu ogrendigim anin heyecanini yasadim.pazartesi kendi dr.uma gidicem bakalim.gelismeleri size aktaririm yine.rabbim bana bagisliyor galiba bebegimi

merhaba, benim 5. gün dondurulmuş embriyo iki tane transfer oldu. 9. gün değerim 160, 15. gün 2216 çıktı. Senin için doktorun en iyi bilgiyi verir. ama 5 in üzeri hamile biliyorum ben. inşallah güzel haberler alırsın :)

Çok sevindim ne güzel bir haber, inşallah her şey yolunda gider :) Kendi doktoruna güveniyor musun? ne bileyim öyle seni üzmüş gibi. Ben biraz pimpirikliyim galiba. İnşallah güzel haberler duyarız. :)

Masallah cok guzel bir haber rabbim sana bagislasin kuzucugunu aminnnn

Çok sevindim canım ben demiştim sana küt küt duyacaksın diye. Çok çok güzel haberler alirsin inşallah hep bundan sonra

Arkadaslar nocakki den haber varmi nikini yanlis hatirlamiyorsam eger nocakki di

gözün aydın arkadaşım.rabbiminde izniyle sağlıkla kucağına alacaksın inşallah bebeğini.güzel haberlerini bekliyoruz :)

Selam kızlarrrrr....
Allaha şükür aldım bebişlerimi geldim. ama acayip bulantım var transfer sonrası ilaçlar mı yaptı sizde de oldu mu.
sabaha kadar geçmezse dr u arayım diyorum
Allah hayırlı uğurlu etsin arkadaşım.. :) inşallah pozitifi haberini alırsın sonra da bebişlerini kucağına alırsın

Selam kızlarrrrr....
Allaha şükür aldım bebişlerimi geldim. ama acayip bulantım var transfer sonrası ilaçlar mı yaptı sizde de oldu mu.
sabaha kadar geçmezse dr u arayım diyorum
hadi hayırlı olsun canım.. inşallah sımsıkı tutunur bebişlerin.. bende bulantı olmamıştı hiç transfer sonrası. gerçi ben transferden sonra ara ara gelip giden eserekli ağrılar dışında pek bişe hissetmemiştim.. inşallah sonu güzel olur...

canım benim de ilk 3 testimde iki katı artış olmamıştı.. ama 7. gün başladım test yaptırmaya sırayla 47-92-171-423.. hep 48er saat arayla..çok takma bence kafana sonuçta hamilesin sadece bebeğin geç tutunmuş olabilir sana... güzel düşünelim güzel olsun inaşallah canım benim.. Rabbim yardımcın olsun..

kanbolat süper ayy çok sevindim 160 çok iyi bir değer bende son gittiğim de 154 dedi dr 100 üzeri herzamann iyi demişti hayırlısı ile kucağına al inşallah arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…