2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aglama canim benim sadece girip ciktigini goruyorum, o yuzden yazamadigini biliyorum, ben insallah kasimda baslayacagim, bu ay giderim bi nuri beye bakalim ne der, hayirlisi neyse o olsun diyorum, ama sen uzulme :KK43:
Tamm canisiii.. Bana ne yaprsan yaz.. Kuzum anladin.. Buaralar uykuya cok verdim kndimi.. Bir uyuyom bir uyniyrum.. Karisigimm
Allhim herkesin gonlune gore veesin. Insallh.. Bacim bni habersiz koma insallh..[/QUOTE]
Tedaviye basladigimda haber veririm muhakkak ben hep yazmaya calisiyorum cunku bu topigi ve buradaki kisileri seviyorum, tedavimi negatifyada pozitif sonucumu, agrilarimi, heyecanimi, korkumu burada sizlwrle paylasmak istiyorum ben :KK66:

Tatlım benimde öyle oldu okumaya çalıştım ama eh işte. Bayram keyifli geçti kuzun yaramaz bişey yok çok şükür.
Sen nasılsın bakalım?
Bu arada yarın ameliyat günüm dualarınızı eksik etmeyin benden. Ameliyat çıkınca yazarım yine takip ederim sizi cepten kuzucuklar :)
Hadi bakalım dua sırasında sen varsın desene gerçi senin tedavin için sık sık dua edecegiz inşaallah süreç bizden biraz daha uzun olacak inşaallah seninle heyecanlanıp seviniriz.Bende iyiyim hamd olsun bir hafta sonra kese görmeye gideceğiz heyecan heyecan bitmiyor kaygı anlıyacağın.Bir arkadaşımız kimyasal gebelik yaşamış dün akşam okudum çok etkilendim :KK43: Öyle üzüldüm ki kabus gibi rüyalar gördüm ALLAH sabır versin inşaalah...

Kızlar günaydınnnnn
Bayramda çok uzak kaldık ama yine buradayım. Negatif sonucunu gördüğüm arkadaşlarım için çok üzgünüm ama hiçbir şey bitmiş değil aksine yeniden başlamak lazım :)
Canlarım yarın ameliyat olacağım dualarınızı benden eksik etmeyin sizi yine telefondan takip edeceğim.
Kendinize iyi davranın kocaman öpüyorum sizi :KK15:
Canim insallah gyzel gecer ameliyatin, sonucundada tedavin baslar ve pozitif haberler alursin insallah

Arkadaslar hayirli bayramlar herkeze benim sekizinci gun degerim 74 nasil sizce
test yaptın mı benimde 7 günüm bende 10.gün yaptırayım diyorum sonra vazgeçiyorum daha önce gebelik testi yaptın mı ilk mi
Offf bayram topigimize cok ugurlu gelmemis ne yazik ki.her negatifte ayri ayri uzuldum inanin.hicbir seyin garantisi yok ne yazik ki.kimi negatif aliyor kimi pozitif ancak sonradan dusuk yapiyor.kimisi olu dogum kimisi sakat kimisi normal.hersey allahtan.ona siginmaktan kendimize iyi bakip yenileri denemekten baska yol yok.rabbim basta bebeklerimize kavusana kadarki bu surecte hepimize maddi manevi guc versin[/QUOTE

AMİN

Canim bende öle dedim ama yapmadilar kan testi buranin prodesürü böyleymis özel yapincada sigortada sorun oluormus pazartesiye kaldimm:KK12:
Tatlım pazartesiye daha çok var ama:KK17: ,herhangi bir hastaneye gitseydin ya ücret karşılığı yaptır mutlaka kandaki degerde görünecektir.offf ben sabırızlandım senin yerine:KK17::KK17:

Hadi bakalım dua sırasında sen varsın desene gerçi senin tedavin için sık sık dua edecegiz inşaallah süreç bizden biraz daha uzun olacak inşaallah seninle heyecanlanıp seviniriz.Bende iyiyim hamd olsun bir hafta sonra kese görmeye gideceğiz heyecan heyecan bitmiyor kaygı anlıyacağın.Bir arkadaşımız kimyasal gebelik yaşamış dün akşam okudum çok etkilendim :KK43: Öyle üzüldüm ki kabus gibi rüyalar gördüm ALLAH sabır versin inşaalah...
Amin canım Allah yardım etsin oda çok zor bir durum. Sende dikkat et ama kendine çok heyecan ve üzüntü yapma keseyi göreceksin inşallah ben inanıyorum buna buradaki tüm hamileler sağlıkla kucaklarına alacaklar inşallah :)

Kızlar günaydınnnnn
Bayramda çok uzak kaldık ama yine buradayım. Negatif sonucunu gördüğüm arkadaşlarım için çok üzgünüm ama hiçbir şey bitmiş değil aksine yeniden başlamak lazım :)
Canlarım yarın ameliyat olacağım dualarınızı benden eksik etmeyin sizi yine telefondan takip edeceğim.

Dualarımız seninle canım, başarılı bir ameliyat ve sonrasında tedavi sürecine bir an önce başlamanı diliyorum. Her şey çok güzel olsun inşallahhh.

Merhaba arkadaşlar,
Ben de dün gece döndüm memleketten, sabahtan beri biriken 50 sayfayı okuyorum, şimdi bitirdim.
Negatif olan arkadaşlarımı gözlerim yaşlı okudum, Rabbim tez vakitte hamile haberlerini vermeyi nasip etsin inşallahh.
Benim de Cuma günü rapor için gerekli olan smear testimin sonucu çıkıyor ve dosyam açılıyor, hayırlısı ile tedavim Kasım ayında başlar diye düşünüyoruz bir aksilik çıkmaz ise.
Allah isteyen herkesin evini çocuk neşesi ile doldurup taşırsın inşallahh.

Aaaaa vardır her işte bir hayır canım tüp bebek merkezine gitmeseydin başka bir yerde yaparlardı.
Canimm saglik ocagina gittim dis ülkede oturuorum heryerede gidemiorum yasak orasida yapmadi hamilelik testi yap dedi cuma belki yaparim dedi pazartesi günûn dedi aslinda cuma 12. Günüm dedigin gibi hayirlisi canimm insallaho_O

Malesef lekelenme oldu. Sonra test yaptırdım değerim katlanmamış gerektiği kadar. Dr Um kimyasal dedi.
Ya bu topigin yada havva12 diye biri bi topik acmisti onun topiginde bi arkadas vardi ismini hatirlayamadigim onun tesr gununde degeri 35 li biseyhi sonra 40 oldu artti dustu artti dustu herkes cok uzulmustu sonra duzeldi tekrar tahlil yaptir dedimi doktor[/QUOTE]
Benim 10. Gün 41 12. Gün 160 ti. Bugün 17. Gündü ve 270 şimdilerde binleri aşması gerekiyordu. Keşke Dediğin gibi olsaydı. 2 gün sonra tekrarlıycam. Sıfırlanması gerekiyormuş. Dr direkt kimyasal dedi. Umutlarım başka bahara kaldı[/QUOTE]
Hayatım öncelikle durumuna çok üzüldüm. Ancak bu işte bir karışıklık var. Kimyasal gebelikte öncelikle değerler hiç artmaz direk azalır. Ve kimyasal gebelik için 160 değer çok yüksek. Kimyasalda lekelenme de olmaz çünkü gerçek bir gebelik değildir. Yani doktoruna pek güvenemedim açıkçası. Tamam değerin yeteri kadar katlanmamış ama bu kimyasal gebelik değil. Düşük desen, boş gebelik desen kabul ama kimyasal diyince ben doktorunu bir kere daha sorgula derim..

Tatlım pazartesiye daha çok var ama:KK17: ,herhangi bir hastaneye gitseydin ya ücret karşılığı yaptır mutlaka kandaki degerde görünecektir.offf ben sabırızlandım senin yerine:KK17::KK17:
Canim brnde öyle olsun isterdim ama burada her yere gidemiosun yasak saglik ocagindaki ev dokturum bile yapamiomus tedavi gördügüm yer yapabilirmis oda pazartesi 15 gûn oluo aynen bende heyecanlandim Allah razi olsun hepinizden gebelik testi verdi bunu yap dedi:110:

Kızlar günaydınnnnn

Canim benim Merhaba oncelikle gecmis bayramin mubarek olsun. Rabbim Hayırlısiyla tedavi sürecine başlaman için önemli olan bu ameliyattan seni hic acı duymadan kurtarsin inşallah saat kaçta ameliyatın onuda yaz şekerim

Merhaba arkadaşlar,
Ben de dün gece döndüm memleketten, sabahtan beri biriken 50 sayfayı okuyorum, şimdi bitirdim.
Negatif olan arkadaşlarımı gözlerim yaşlı okudum, Rabbim tez vakitte hamile haberlerini vermeyi nasip etsin inşallahh.
Benim de Cuma günü rapor için gerekli olan smear testimin sonucu çıkıyor ve dosyam açılıyor, hayırlısı ile tedavim Kasım ayında başlar diye düşünüyoruz bir aksilik çıkmaz ise.
Allah isteyen herkesin evini çocuk neşesi ile doldurup taşırsın inşallahh.

Canim benim Merhaba nasılsın ayy o kadar yorgunum ki anlatamam sana biryandan ders çalışıyorum biryandanda ev işleri zaten bittiğim anliycan gecede geç evdeydik heryerim tutulmuş özledim topigi aklım hep burdaydi
sekerim işlerin bitmiş hadi inşallah dosyada açılır artık bizde başlayalım inşallah tedaviye muck

X