2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

allah devamını da nasip etsin acildekilere durumunu anlat hata abart lekem geldi de düşük yapıyor ola bilirim de sonuca göre tüp doktorum ilac verecek filan de kandır onları yaptır testini

Hayrli olsun cnm degerin cok iyi.. Masallh.. Alllhim geride kaln arkadaslarimiza da.nasip eylesin..

Allah yuvaları yavrusuz bırakmasın isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın hala içimde bi korku var inanamıyorum birtürlü yarında test yaptırabilirsem değerimin yükseldiğini görmeden rahatlayamıycam

Ama ben şimdi cook duygulandim güzelim seni canı gönülden tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin.çok çok umutlu olmasamda yarın ak koyun kara koyun belli olacak.hadi bakalım dua kervanına sende katıldın.canım öpüyorum seni :) gözün aydın tekrardan

C cimcime123 canım benim kacıncı gündü degerin kaç zor bir durum ama erken yaptırdıysan yada 3 üstü ise bence ilacını bırakmw ve 2 gün sonra birdaha yaptır belli olmaz bu iş

Peki neden bole imis neden bole olmus kuzum tsh den dolayimi madem gormus anlmista neden.. Birsey demmis.. Sana.. Endiselnme canim insallh guzel olcak tsh cikti ise mantar. Incir faln yeme.. Bunlar yukseltiyr dikkt et. Yedigineic tigine..
Canim tsh degeri 6 nin ustuyse tehlikeymis.benim 4 mus.biz 2 yi normal goruyoruz.onlem almaya baslayalim dedi.gectigimiz 10 gunde gebelik sonlanir diye bekliyomus hatta.gercekten kalp atisi var ama net duyulmuyo.benim onceki gebeligimde 6 haftalikken gumbur gumburdu.8.haftada durdu gerci.bilmiyorum nolacak.ilaclara devam.dun gece netten bebek besikleri bakarken bu gece icim oyle karisikki.bayramda ese dosta soylemeyede baslayacaktik artik.devam ederse gebelik bebegim sagliksiz, sikintili olur diyede bi korku dustu icime.allahim herseyin hayirlisini nasip etsin hepimize

Allah yuvaları yavrusuz bırakmasın isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın hala içimde bi korku var inanamıyorum birtürlü yarında test yaptırabilirsem değerimin yükseldiğini görmeden rahatlayamıycam
Aminnn cnmm korkma allha emnet onlar.. Allhin izniyle hic birseycik olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…