2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar kotu haberle geldim bugun. Bebegimin fiziksel gelisimi normal ama kalp atislari zayifmis.bi sikinti var diyo dr.10 gunde bir kontrol edicez olasi bi durumda acil mudahele icin dedi.tiroid hormonumda az yuksekmis.onun icinde endokrinolojiye yonlendirdi.yarin sabaha randevu aldittirdi hemen.kontrol altina alalim yoksa bebege zarar dedi.ama genel olarak gebeligim icin umitsiz bi konusmaydi yaptigi :KK12::cry:

Kizlar kotu haberle geldim bugun. Bebegimin fiziksel gelisimi normal ama kalp atislari zayifmis.bi sikinti var diyo dr.10 gunde bir kontrol edicez olasi bi durumda acil mudahele icin dedi.tiroid hormonumda az yuksekmis.onun icinde endokrinolojiye yonlendirdi.yarin sabaha randevu aldittirdi hemen.kontrol altina alalim yoksa bebege zarar dedi.ama genel olarak gebeligim icin umitsiz bi konusmaydi yaptigi :KK12::cry:
İnşallah her şey yoluna girer güzelim. Doktorunun da dikkatiyle atlatırsınız umarım , dua edelim sağlıkla gelişsin bebeğin. Sabah doktora git, takipte ol ve dua et en iyisi...

Mevlam seni de bebegini de korusun arkadasim.. insallah hicbirsey olmayacak icini ferah tut

Gönlünü ferah tut canım dualarımız seninle allahın izniyle bebişine birşey olmayacak

yani biz bariz bi şekilde gördük zaten doktorum erkek bekliyorum demişti onlar şeklinden anlıyolar ya sonra ultrasonla bakarken bak işte burda dedi ama aramızda kalsın şimdilik normalde 16.haftada tam söylenir dedi
ne guzel ya erkenden ogrenmis oldun. rabbim size bagislasin.

Canım inşallah herşey yolunda gider .Yüce mevlam bebeğini sana bağışlasın.

ne guzel ya erkenden ogrenmis oldun. rabbim size bagislasin.
sağol canım belli olmaz sen de öğrenebilirsin belki gerçi her doktor söylemiyo kuzenimin eşi de hamile doktoru 16.haftanı bekle söylemicem demiş hani doktorunla aran iyiyse bi güzellik yapar belki en azından tüyo verir onlar bebeğin şeklinden biliyolar nasılsa :KK45:

slm kızlar beni hatırladınızmı bakmayalı sayfa epey ilerlemiş taşınma işimiz vardı transferimiz 10. günüydü ve ben her türlü ağır işleri yaptım. bu arada dün test günümdü

slm kızlar beni hatırladınızmı bakmayalı sayfa epey ilerlemiş taşınma işimiz vardı transferimiz 10. günüydü ve ben her türlü ağır işleri yaptım. bu arada dün test günümdü
Hayirli olsun yeni eviniz pekiii test yaptin mi?

İnşallah her şey yoluna girer güzelim. Doktorunun da dikkatiyle atlatırsınız umarım , dua edelim sağlıkla gelişsin bebeğin. Sabah doktora git, takipte ol ve dua et en iyisi...
Aksam yine konustuk telefonda doktorumla.gecen haftada zayifti kalp atisi.bu hafta gebeligin devam etmesini beklemiyodum acikcasi dedi.simdi sık kontrollerle takip edicez durumu.rabbim hayirlisini nasip etsin insallah.

Aksam yine konustuk telefonda doktorumla.gecen haftada zayifti kalp atisi.bu hafta gebeligin devam etmesini beklemiyodum acikcasi dedi.simdi sık kontrollerle takip edicez durumu.rabbim hayirlisini nasip etsin insallah.
Peki neden bole imis neden bole olmus kuzum tsh den dolayimi madem gormus anlmista neden.. Birsey demmis.. Sana.. Endiselnme canim insallh guzel olcak tsh cikti ise mantar. Incir faln yeme.. Bunlar yukseltiyr dikkt et. Yedigineic tigine..

Hayirli olsun yeni eviniz pekiii test yaptin mi?

evet canım test yaptırdım onca sıkıntı stresten sonra hiç ümidim yoktu ama değerim 386 çıktı yarında yaptırmam gerekiyormuş değerim katlanırsa herşey yolunda düşerse kimyasal gebelik olabilirmiş ama yarın tatil aciller gebelik testi yaparmı bilemiyorum yaptıramazsam bayramdan sonraya kalır

evet canım test yaptırdım onca sıkıntı stresten sonra hiç ümidim yoktu ama değerim 386 çıktı yarında yaptırmam gerekiyormuş değerim katlanırsa herşey yolunda düşerse kimyasal gebelik olabilirmiş ama yarın tatil aciller gebelik testi yaparmı bilemiyorum yaptıramazsam bayramdan sonraya kalır
Ooo massallah degerin cok iyi. Allah hayirli gebelikler yasatsin insallah. Acile git ve durumunu acikla . Gebelik testini yapiyorlar. Sorun cikarmazkar

Hayrli olsun cnm degerin cok iyi.. Masallh.. Alllhim geride kaln arkadaslarimiza da.nasip eylesin..

X