2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar çok Üzgünüm doktor ben daha çok gelişim bekliyodum dedi kalp atışı görmedi haftaya belli olur dedi diğer kese zaten bosmus çok kötüyüm dua edin daha buraya giremem heralde hakkınızı helal edin

canım ben 2 kere ultrasyona girdim 5 kuruş para vermedik hasta danışmanımız bundan sonrakilere alırız istersenız toplu verir siniz yada aylara böleriz dedi seninki niye hemen para almış anlamadım

canım üzülme dicem ama ne fayda sana acını anlıyorum geçmişte bende çok negatif yaşadım boş gebelik geçirdim nolur stres yapma belki haftaya duyarsın mucize beli mi olu ben 10 sene sonra yasadım gördüm allah yardımcın olsun

canım çok geçmiş olsun ya kusmak Allahım bağışlasın ama çok kötü bişey sanki bi daha hiç eski günlerime geri dönemeyecekmişim gibi geliyor inşallah 12.haftaya az kaldı tek isteğim bulantı ve kusmalardan kurtulmak bazılar diyor ki yok doğurana kadar kustum yok 5 aya kadar yok 7 aya kadar düşünemiyorum bile nasıl bir his o yani ben geceleri uyurken elim karnımda arada uyanıyorum bir yumuşaklık hissediyorum değişik birşey inşallah karnımızı tekmelediği günleri de görürüz zaman nasıl da geçiyor ya öyle ya da böyle şimdi neleri konuşuyoruz..

Arkadaşlar bugün hem sevindim hem de üzüldüm sonuç alan arkadaslara :) hepimizin hakkına hayırlısı.ben bir şey sormak istiyorum sonuç alan arkadaşlar bide hangi doktora gittiklerini yasalar benim gibi doktor arayanlara belki yardimci olursunuz çok teşekkürler tavsiyelerine bekliyorum ben 3 dr arasında kaldım Memorial cem demirel,Florance Nuri delikanlı,İstanbul tup bebek aret kamar ...Bahçeci kliniği de iyi ama hiç bahseden göremedim yardım lütfen sitede çok aradım ama burda ki kadar olumlu topic yok

hazanim insallhh canim bnmm haftaya girruz.. Canim bnm.skinti yapma...ne.okur. Tamm kndini iyi hissedince. Gir siteye. Bizlerede hber ver insallh iyi haberlerini bekliyruz.. Insallh..

Kuzum on gorusme yap hepsiyle icine.sinnle yap. Ama.bak sakin kanma. Ucretlerinede bak. Ama bnm doktrum daha iyi bak ordan elifmusti hamile kldi dun bebgini kucagina aldi gyilmaz tekrar gitcek allh nasip kismet edrse. 2.ciye bnde gitcem yinede sen.bilirsin istersen hepsnin numarasini verebilirim. On gorusme yap istnbul tupbebgede yesilinci diyr bir daha gidiyrau heh haziran.. Gitti.

O korku hepimizde var kucagimiza alana kadarda dewam etcek allha sigin oku oku uyu..

daniel canım ya nasıl kalp sesini duyurmazlar üstelediniz mi neden kalp sesini duyurmuyorsunuz dediniz ayy çok sinir ama

canım ben bahçeci umut tüp bebek kliniğinde tedavi gördüm daha dün sonucumu aldım pozitif çok memnunum doktorum ulun bey tavsiye edebilirim canım

Kuzum öyle düşünme hemen dur bakalım haftaya duyacağına eminim ben dualarımız seninle Allaha emanet ol kendini iyi hissettikçe gir bize de haber ver merak ederiz seni canım.

Bu topik hepimize uğur olsun inşallah gözün aydın tatlım çoookkkkk sevindim darısı bize inşallah dualarınızı eksik etmeyin bizden ama

Masallah masallah sorunsuz bir gebelik ve saglikli dogum insallah.cok sevindim

Gozun aydinnnnnn bin massalllahhh arkadasim Mevlam kotu gozlerden korusun seni ve bebisiniiii

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

Hadi gözün aydın canım inşallah kalp atislarini da duyarsın tekmelerini de darısı bize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…