2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

öyle tabi ama yinede insan stres oluyo bide bu sefer annemde geliyo ee kadın bana bakmaya geliyo ben 1hafta işe başlıycam gelme dedim ama bu sefer dinletemedim, inşallah sonu pozitif olurda annemde mutlu gider...
İnşallah canım hakkımızda en hayırlısını nasip etsin mevlam bizler için :) bende tedaviye başlayacağım ama tedirginim kendimi çok garip hissediyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyor gibiyim ne garip işler bu işler yaa

Kaçıncı tedavin olacak inşallah son tedavin olur, bence kafan nezaman rahat olursa kendini hazır hissettiğin anda başla canım, bizi bizden başka kimse anlamıyo canım gerçekten neler hissettiğini anlıyorum kocaman bi boşluk ben bunu çok hissediyorum...

merhaba tatlım bende çalışıyorum ve yumurta toplamı işleminden itibaren 10 gün rapor almıştım ama transferden sonra 3 gün yattım sonra dışarı çıktım gezdim arkadaslarımla buluştum kafamı dagıttım işe başladığımda daha sonucu almaya 5 gün vardı her gün işe gidip geldim allaha şükür bişeycik olmadı sende kalbini ferah tut eğilip cok uzanma eve glince de yemeğini yiyip hemen yat uyu bu arada uyku da cok önemli inşallah güzel haberlerini alırız canım..

Haklısın kuzum ya bu ikinci olacak tam başlıyorum dediğimde sağ tüpte sıkıntı çıktı bayramdan sonra o alınacak ondan sonra ilaçlar evde hazır adetimle başlayacağım bakalım yaaa. Yemek yerken bunu yemeliyim bunu içmeliyim acaba ne kadar etkiler bu durum falan diye karıştım şimdi okadar çok şey yazıyorki bilemedim yaaa

ev sahibi evi satmış......bugünün berbat haberi.2 yıllık kontrat dolmuştu.geçen ay aradık,çıkmayın bu yılda oturabilirsiniz demişti.ona güvenip tüp bebek tedavisine başladık.şimdi 5 haftalık hamileyim.bugün arıyor,ben evi sattım,yeni alıcı size neder bilmiyorum.,başka ev bakın kendinize diyor.allahım bu kadar stres,bu kadar üzüntü,kusuyorum biyandan,bebekler ikizmiş,şimdi nasıl taşınırımki....kolaymı ev taşımak.inşallah insafa gelirlerde çıkarmazlar,oturun derler.doğum ayımız mayıs mış.haziran-temmuza kadae el sürmeseler eve,iyidir....amirin ,işyerinin derdi,evsahibinin derdi,........bazen boğulacak gibi oluyorum.

Hakkında hayırlısı olsun canım, sorun sadece tüplerinde mi, bu arada ben tedaviye başladığımdan beridir maydonoz, nane, abur cubur, cips, kola, kahve bunları kestim, çayıda azalttım açık içiyorum,,, fikir veriyim dedim.

Canım ben de çalışıyorum otobüsle gidip geliyodum işe Dr hiç bişe olmaz binebilirsin dedi ama ben cesaret edemedim sabahları eşim bıraktı dönüşte taksiye bindim. Eylül maaşım böylelikle sona erdi :) ama kuzularıma feda olsun tabi. Dün ilk defa minibüse bindim bişe olmadı çok şükür devamlı yatarsak daha tehlikeli oluyomuş vücut kendini hasta sanıp bebeği atmaya çalışıyomuş o yüzden dikkatli bir şekilde günlük yaşama dönmekte fayda var. Tabi kendini hırpalama ama transferden sonra bir hafta yeter de artar bile. İnşalllah sağlıkla muradına erersin

Tam 12 sayfa okudum kafa oldu birmilyon,nickler karıştı,heyecanlar,korkular ,pıtpıtlar,gazlar,jeller,kütrajlar,iğneler,saatler karmakarışık oldu
İki haberimiz var değil mi beklediğimiz biri saat 11 de diğeri 14 de şimdilik en önemli olan gündem kan sonuçları mevlam yüzünüzü ve yüzümüzü güldürecek sonuçlar nasip etsin,topiğimiz bayram yerine dönsün inşaallah

rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin cam ev sahibininde yaptıgı is mi yaaa ! ailenden falan yardım istersin yakındalarsa

zaten insanlar ne umutlarla geliyor oraya tam transferim olacak denilecek şey değldi o esnada daha sonra diyebilirdi çok iyi diyemem orta kalite embiryon var dedi
Densiz tatlım o boşver sen Allah bilir o ol desin bize yeter.
O adam kim oluyormuş be gereksiz adam deseydin kız çekil başımdan diye kovalasaydın

merhaba arkadaşlar dr geldim.Bebeğin kalp atışları için geldiğimi belirttim ultrasyona aldı bebek 7+3 görünüyo iyi dedi.başkada ses falan dinletmedi.kan tahlili istedi ayrıca ultrasyon bölümünden yine ultrasyon yaptırdı.gittik takır takır ücret ödedik ardından sıra bekledik içeri aldı ewet gebelik var 7+4 dedi ve gönderdi.ne kalp atışı ne bişey moral sıfır.bir de biliyosunuz bi dünya ilaç kullanıyoz ikidir onları yazdırmaya çalışıyom.olmadı.günlük yazıyo rapor çıkarmıyo.özel hastahaneye kese ve kalp için ikidir giriş yapıyoruz.fraksparine bir rapor yazdıramadık.dr tahlilleri yap gel raporu öyle verelim dedi.sinirlendim.tok karnına gittiğim için zaten tahlil olmuyodu eşim 100 tl yakın tahlil parasını geri aldı.yapılmadı diye.ayrıca 20 tl ekstra ultrasyon 30 tl de hastahane giriş.blanço moral sıfır eve gel.yolda sağlık ocağımıza uğradım ilk defa çok temiz ve sakin.sıra yok bişey yok.dr bütün istediğimiz ilaçları yazdı.hemşire hanım da bebek için kayıt oluşturdu.günün karı bu oldu eve geldim.nar sıktım taze taze onu içiyom.en güzeli bu oldu

Çok sağol arkadaşım, ben taksiye hiç binmedim, ilk tedavimde gebe kaldığım zamanda, ikinci negatifte 1 hafta sonra minibüsle gittim geldim zaten işimde ağır değil sadece yolda gidip gelmeler beni sıkıntıya sokuyo en iyisi bende test gününe kadar taksiyi deniyim ondan sonrası allah kerim. Bu arada bebeğin hayırlı olsun Rabbim su gibi 9 ay geçirmeni vesile kılsın, sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…