2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar günaydın... saat 11 de kan testi vermeye gideceğim... dua edin olur mu inşallah olmuştur çok korkuyorum
Canim pozitifle döneceksin inşallah icini ferah tut
Kızlar kan verdim,11 gibi çıkacak.çok heyecanlıyım ve korkuyorum;(dua edin banaa
Hiç korkma heyecan normal. Bak gör herşey güzel olacak pozitifle döneceksin.

Dualarimiz bugün test günü olan arkadaşlar a insalla sizlerde o mutluluğu yaşarsınız

Hosgeldin canimm insallhhhh tedavin simdiden hayrli olsunnn.. Biz dua zinciri yaptik rabbime dualar ediyruz burda. Allhim yuzumuze gulcek hep insallhh..

inşallah canım Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, benimde hep dualarım hepimize, Rabbimden hayırlı, sağlıklı evlat istiyorum ama isterken hekres için istiyorum, sizde dua edin hamişlerin duası kabul olur

günaydın hanımlar, bişey sormak istiyorum, ben transfer sonrası için 1 hafta rapor almak istiyorum diğer 2 tedavimde de öyle yaptım, test gününe kadar alıyım diyorum ama kendimde hastanede çalıştığım için 1 haftadan fazla alamıyırum ve bu beni çok tedirgin ediyo minibüsle işe gidip gelmekten çok korkuyorum, aranızda çalışan varmı nasıl yapıyosunuz bu izin işini ayrıca 1 hafta yeter mi bana...

Kızlar az önce doktoumla görüştüm dünkü siyah gelen jeli sordum hiç endise etme gayet normal jel icerde birikmiş ondan dolayi rengi koyulaşmis dedi. Pembe ve kırmızı kan gelmediği surece panik yok herşey yolunda dedi çok rahatladım yaa

Canım ben ilk tedavimde rapor alamamıştım iş yerinden sadece üç gün izin istemiştim ikinci gün alışverişe bile gitmiştim.Test tarihine kadar da işe gelip giderken bende minibüs falan kullandım.
Sonuç pozitifti ama düşük yaptım herşey kısmet canım bence bir hafta yeter bu sefer bende öyle düşünüyorum.Tedirgin de olma testten sonra da işe başlayacaksın 9 ay evde yatamayacağına göre bebeğini Allah a emanet edeceksin :)

öyle tabi ama yinede insan stres oluyo bide bu sefer annemde geliyo ee kadın bana bakmaya geliyo ben 1hafta işe başlıycam gelme dedim ama bu sefer dinletemedim, inşallah sonu pozitif olurda annemde mutlu gider...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…