2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım benim inşallah herşey çok güzel olucak.Ben bütün yazı menapoz tedavisinde geçirmiş biri olarak bu üşüme iyi geldi))

Kızlar kan verdim,11 gibi çıkacak.çok heyecanlıyım ve korkuyorum;(dua edin banaa
inşallah canım pozitifi görürüz bugün... 3 yıldır bu anı bekliyordum ilk defa gebelik için kan testi vermeye gideceğim hiç adet gecikmem olup test bile yapmadım rabbim inşallah nasip etmiştir

Ben henüz müjdeli haberi almadım ama acayip bir gazım var)Hem alttan hem üstten gidiyor valla)

Ben transferim oldugundan beri bir umutsuzluktur gidiyordu icimde.ama buraya uye olup sizlerin mujdeli haberlerini okudukca umutlarim kat kat artti :) tahlil gununu sabirsizlikla bekliyorum.hepinizede dua ediyorum bugun sonuc alacak arkadaslar rabbim guzel haberler almayi nasib etsin insallah.sanki kendi tahlil sonucum gibi heyecanla bekliyorum sonuclarinizi :)

Kan testimi yaptrdin sen kuzum ne zamn yaptrdin..

canım daha iki günüm vardı kan testi için. yaptırmadım henüz.

E yani gördüm benimki daha silikti hatta 5.gun yapmıştım yine böyle silik çıkmıştı :) kan değerine baktir cnm bi hamilesin dir inşallah

canım valla hiç ummadan yapmıstım, bakalım insallah kanda da güzel çıkar sonuc.

topiğimiz ugurlu canım!

günaydın hazırlanıp çıkacam bebeğin kalp atışını duymaya gidecez.haydi bismillah deyip çıkıyom.

güzel haberlerle gel canım insallah.

kızlar günaydın... saat 11 de kan testi vermeye gideceğim... dua edin olur mu inşallah olmuştur çok korkuyorum

topiğimizin uguru devam etsin canım. güzel haberlerle gel insallah.

Kızlar kan verdim,11 gibi çıkacak.çok heyecanlıyım ve korkuyorum;(dua edin banaa

bugün cok fazla güzel haber alacağız, dualarımız sizinle güzel haberler canım insallah.

inşalah canım sizlerden ayrılmak hiç istemiyorum biliyorum negatif olursa yıkılacağım belki de giremeyeceğim topiğe bir daha ... allah yardım olsun inşallah aranıza hamile olarak dönerim
inş. canım.
dur şimdiden şartlandırma kendini.
negatif değil pozitif olacak inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…