2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

37144587, member: 343409"]Yaa allahım ne alaka kan testi yaptiracagim dediğin zaman alttan muayene etmek çok saçma ben bile sinir oldum
Ya ben dedim ki,adetim 1 HAFTA GECİKTİ.BUGÜN DÜŞTÜM KAN GELDİ DEDİM.O DA ALTTAN BAKMADAN ANLAYAMAM DEDİ[/QUOTE]
Hmm belki o yüzden demiştir canım. Keşke ilaç falan kullanmam lazım o yüzden gebelikten şüpheleniyorum acil kanda öğrenmem lazım deseydin neyse tatlım yarın ogrenirsin:)

Şuan çok fena sinirliyim ,dogumevine gittik,kadın alttan bakıcam dedi yaa. Ben de baktırmadım doğal olarak ve k..mıza bakarak eve geldik.
Ne alaka kizz manyakmi o doktr daha gebemisin onu bile bilmiyrsun. Alltnmi bakcakta ne.olcak. gorunmezki varsada sonra sen karalar baglicaktin olmadi yok diye.. Yok sen olk once kndan baktr canim olurmuymus ole sey..

canım bende aynısını düşünüyorum inan bugün akşama kadar kaç kez geldin aklıma ve dua ettim senin için.. 12. gün 100ün üzerinde olur Allahın izniyle... hamilesin.. bence hiç strese girme...:KK19:
Canım benim Allah razı olsun. Herşey o isterse olacak tabii. Bu Bayram çifte Bayram olsun hepimiz için

37144587, member: 343409"]Yaa allahım ne alaka kan testi yaptiracagim dediğin zaman alttan muayene etmek çok saçma ben bile sinir oldum
Ya ben dedim ki,adetim 1 HAFTA GECİKTİ.BUGÜN DÜŞTÜM KAN GELDİ DEDİM.O DA ALTTAN BAKMADAN ANLAYAMAM DEDİ[/QUOTE]

Bende jonguil e katiliyorum. Disim agriyo ilac icicem ama gebelik suphesi var.test yaptirmak istiyorum deseydin keske

Kızlar az önce sonucumu aldım transferin 10. Günü değerim sadece 41. Doktorum pozitif olduğunu 2 gün sonra tekrarlamamı söyledi ama değerim düşük sanki. Aynı durumu yaşayıp değeri yükselen var mı? :KK43:
Tatlım endişelenmeye gerek yok.rahat ol.göreceksin değerlerin artacak.geç tutunmustur sana ufaklık.yorma kendini.Allah herşeyin hayirlisini versin.dua et bol bol.

[QUOT

Sevindim valla senin adına, ben bidaha nasıl başlayacağım :KK43: söyledin mi nuri beye buygun kalp atışını duyduğunu?
Soledim canim hadi gozun.aydin dedi.. Estrofemi birkcaksin bugunde icme dedi. Tesekkur ettim. Kapattim :) kuzumm basliycaksin nasil basladigini bile anlamiycaksinn.. Inan bana.. Bn yaninda olcam insallhhhh

[Q="umudihar, post: 37145456, member: 505821"]Soledim canim hadi gozun.aydin dedi.. Estrofemi birkcaksin bugunde icme dedi. Tesekkur ettim. Kapattim :) kuzumm basliycaksin nasil basladigini bile anlamiycaksinn.. Inan bana.. Bn yaninda olcam insallhhhh[/QUOTE]

Hadi gozun aydin o zaman bidaha tatlim :)

Bnde oleydim bn hala gigus agrisi yokkk. Adet olcakmis gibi sancilarin cok normal korkma..
Canım bu gün 4 günü deviriyorum Allah'ın izniyle.Ayaklarım çok üşüyor ve özellikle geceleri artan bel ve kasık ağrım var bi de vücud da sivilcelenme:KK66:)Senin ki gibi göğüslerde bi kıpırtı yok:KK66:))İnşallah sonumuzda aynı olucak:KK66:))

Canım ilk önce transferin hayırlı olsun:KK66:) benim Dr'um ilk günden sonra normal hayatına dönebilirsin dedi.Sadece Eğilme,uzanma ve ağır kaldırma dedi.fakat ben burda okuduklarım veetrafın uyarısını dikkate alarak 3 gün boyunca yatakta dinlendim bugün de normale döndüm.Bugün normal hayatıma döndüm.Çok hızlı hareket etmemeye ve ağır kaldırmamaya çalışıyorum.Yumurta,yoğurt,et ve bol bol kabak çekirdeği,hurma ve kayısı yiyorum.Bi de burda bi arkadaşımız söylemişti kabız olmamak için Ananas Suyu içiyorum gerçekten işe yaradığını düşünüyorum.
Günlerin güzel geçsin canım ve müjdeli haberi alalım:KK66:)
Ruyacim adaşızda bu arada :KK54:bu ananas suyu iyi geliyomu gunde kac bardak iciyosun bi de hangi markaninkini iciyosun ona gore bende basliyim

Ruyacim adaşızda bu arada :KK54:bu ananas suyu iyi geliyomu gunde kac bardak iciyosun bi de hangi markaninkini iciyosun ona gore bende basliyim
Evet canım adaşız:KK66:)inşallah rüyalarımızda gerçek olucak:KK66:))Canım Ananas suyu ben de işe yaradı akşamları 1 su bardağı içiyorum.sabah operasyon güzel oluyor:KK66:))tavsiye eden arkadaş Bim den almıştı ben de ordan aldım yalnız Migroslarda falanda var.markası da SEK:KK66:)

Evet canım adaşız:KK66:)inşallah rüyalarımızda gerçek olucak:KK66:))Canım Ananas suyu ben de işe yaradı akşamları 1 su bardağı içiyorum.sabah operasyon güzel oluyor:KK66:))tavsiye eden arkadaş Bim den almıştı ben de ordan aldım yalnız Migroslarda falanda var.markası da SEK:KK66:)
Insallah canim gercek olur peki bu ananas suyunun bebise bi zarari var mi sanki birisi oyle yazmisti ya da ben mi yanlis hatirliyorum

X