2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

öyle mi diyorsun? hiç umudum yoktu, çıkmadı diye içeri gittim, geri geldiğimde testi çöpe atmak için elime aldım bi baktim ikinci çizgi. umudihar'a gönderebildim resmi, buraya yüklemeyi beceremedim. :KK35:

E yani gördüm benimki daha silikti hatta 5.gun yapmıştım yine böyle silik çıkmıştı :) kan değerine baktir cnm bi hamilesin dir inşallah

Bende de oluyodu cnm hic korkmaa... Devami da olurr kan degil siyahlasann jelin maddesi icinden gec atilinca karariyoo.,,
Teşekkür ederim canm. Içim rahatladi valla. Daha jel akmamisti demek hep birikti nettende baya bi arastirdim hep senin dedigin gibi yasayanlar var. Bugün domtorumada söyleyeceğim bu bebeklrri zor buluyoruz onun icinde endişesi çok oluyor

Günaydın hamisler ve olmayı bekleyip dualarimizda olan anne adayları randevum saat 9.30 ama ben uyuyamiyorum acaba duyabilecekmiyim pit pitlari hadi duydum kactanesini dua edin lütfen öptüm hepinizi..En Büyük KK:KK15:
Insallah canim o guzel anı yasarsingit seslerini duy varliklarindan daha emin sekilde gel. Darısı bize olur Insallah

E="bibebemolsa, post: 37146605, member: 406913"][/QUOTE]

Canim günaydın, ben çokerken kalktigim iiçin gece yazdığım msji simdi gördüm umudihar cvp yyazmış gerçi :) ccanım bende kese görünmüştü içinde yolk sac da vardi , hatta doktoum ben hala inanamadigim icin biraz sevin 5 haftalık bi gebelik ancak bu kadar güzel olabilir falan dedi, ben 5+1 de keseyi gördüm,5+6 da düşük yaptım. Kuretaj yapmak istemedi kendiliginden atar diye sürekli beta HCG takibi yaptırdım ve doktoruna bilgi verdim, 3 ay sonra tekrar de beye bile ve bi mi söyledi doktirum

[Q"bibebemolsa, post: 37146712, member: 406913"]Saol cnmm hee benim kendi düştü daha kalp atışı için gitmemiştik neyse bakalım daha dr umla görüşmedik pataloji sonucumda cıkmadı dediğin gibi spermdende olabilir nasip değilmiş işte bende bian önce başlamak istiyorum ama bilmiyorum kürtaj oldugum için ne kadar dinlendirsem rahmi bilmiyorum Rabbim en kısa zaman da cümlemize nasip etsin inşAllah senden zaten başından beri umutluydum cunki senin adın umut❤️ Yerim o pıt pıtları sonuna kadar gider inşAllah canımm yaa❤️❤️❤️[/QUOTE]

Canım benim çalıştığım yerdeki doktorlarca kürtaj yPalim dediler bende kendi doktoruma söyledim dedi o atar kürtaj olma dediği gibide oldu

Canim

Günaydın kızlar :) Saat 9 da kan vermeye gideceğim hemen çıkar mı sonuç bilmiyorum... Sizlerden dua istiyorum 3 senenin acısı bitsin artik inşallah olumlu sonuçla dönerim evime..
Buralar yine şenlik olur dualarınızı esirgemeyin...Bu topik o kadar uğurlu ki inanıyoyrum bana da uğur getirecek... Çok heyecanlıyım:emir_bebek: :)

Günaydın kızlar :) Saat 9 da kan vermeye gideceğim hemen çıkar mı sonuç bilmiyorum... Sizlerden dua istiyorum 3 senenin acısı bitsin artik inşallah olumlu sonuçla dönerim evime..
Buralar yine şenlik olur dualarınızı esirgemeyin...Bu topik o kadar uğurlu ki inanıyoyrum bana da uğur getirecek... Çok heyecanlıyım:emir_bebek: :)

Gunaydin canim guzel sonuc alirsin insallah hayirlisiyla
Guna

canım dualarımız seninle inşallah güzel haberler alırsın bitanem...

:KK43:bütün. Gece uyuyamadım korkudan .. 7 yumiden 3 tane kalmış inşallah transfere kadar bırakmazlar beni ilk günden 4 tanesi bırakmışlar beni.. 14 yılın özlemi var
Canım benim rabbim yardimcin olsun ama üzülme döllenme olduysa ne mutlu sana o üç tane yeter artar bile benim hele 3 de deil 2 tanecik kalmıştı ve cok uzulmustum ya gelisemezlerse die çünkü sayı az ama nasip olunca 1 taneylede olur dua et bol bol ben Adak adamistim tedavinin basindan kan testine kadar 1 Hatim indirim die Rabbimin çoook zengin hep dedim Allahım o geniş merahmetinden bir parça istiyorum çünkü Allah cc de 99 merhamet varmış 1 tanesini annelere vermiş ins o merhametli annemlerde oluruz.

[Q"bibebemolsa, post: 37146712, member: 406913"]Saol cnmm hee benim kendi düştü daha kalp atışı için gitmemiştik neyse bakalım daha dr umla görüşmedik pataloji sonucumda cıkmadı dediğin gibi spermdende olabilir nasip değilmiş işte bende bian önce başlamak istiyorum ama bilmiyorum kürtaj oldugum için ne kadar dinlendirsem rahmi bilmiyorum Rabbim en kısa zaman da cümlemize nasip etsin inşAllah senden zaten başından beri umutluydum cunki senin adın umut❤️ Yerim o pıt pıtları sonuna kadar gider inşAllah canımm yaa❤️❤️❤️

Canım benim çalıştığım yerdeki doktorlarca kürtaj yPalim dediler bende kendi doktoruma söyledim dedi o atar kürtaj olma dediği gibide oldu

Canım sen nerde tedavi oluyorsun hangi hast hangi dr bide çok geçmiş olsun bende benzer bir olay yaşadım çok üzücü

Günaydın hamisler ve olmayı bekleyip dualarimizda olan anne adayları randevum saat 9.30 ama ben uyuyamiyorum acaba duyabilecekmiyim pit pitlari hadi duydum kactanesini dua edin lütfen öptüm hepinizi..En Büyük KK:KK15:
inşallah duyacaksın tatlım strese yok sen pıt pıt ları duy gel biz teyzelerine anlat ...teyzelerinin onlar için dua ettiklerini fısılda o yaramazlara...

X