2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ayyy canmm benim sagolasın rabbim seninde yuzunu tekrar guldursun evet insan zaman gecmiyor zannediyor ama geriye bakınca anlıyorsun neler olup bitmiş :)
Evet bende 12 haftalik olacaktım dusurmeseydim :KK43: neyse vardır bundada bi Hayır diyorum , ama mutluyum bak ilk hamile olan ben ne surumusum ayağını hepiniz geçersiniz sıra yeşilincide oda hamile olacak göre bak

Canim belkide o yuzden yasaklamistir sor bakalim ben 8 haftaya kadar ellemedim supurgeyi sonrada fakirin el tipi uzun sapli hafif supurgeleri var onu kullandim Allaha emanet canim

Canimmm iyiyimm cok sagolll her gun forumu okuyorum. Mide bulantisi cook zor bende cok olmuyo da iki hafta once zehirlendim kus kus mahvoldum serum yiyince rahatladim dun de okulda dustum popomun ustune cookk sukur iyiyiz yrn doktor kontrolum var merakla bekliyorum minnaki gormeyi. 12. Haftadan sonra rahatlarsin insallahhh ben ilk kez bu hafta hamileligimi hissedebiliyorum. Kendine cookk dikkat ett. Dinlen surekli serum hem bebis icin iyi. Bnm bi arkadasimin doktoru dogumdan once serumla bebege kilo aldirtti o yuzden hicc endise etme. Rabbim saglikla kucagimiza nasip etsin bebeklerimizi aminnnn
Bendede ondan var ama yinede kullanmadim

Umudihar Bu topiğin ilk hamileside benmisim ya şöyle ilk sayfalara bi bakayım dedim bakarken gördüm :KK43:
Ewet tatlim yikmistik ortaligi sewncten.. Ama yine sewincez.. Bakkk ben demistim diycemm busefer aonuda cok guzel olcak bana guven.. Biliyraun ne desysem ne dusnduysem yasiyruz.. Allhim herkse guzel kaderler nasip etck..

Kızlar az önce sonucumu aldım transferin 10. Günü değerim sadece 41. Doktorum pozitif olduğunu 2 gün sonra tekrarlamamı söyledi ama değerim düşük sanki. Aynı durumu yaşayıp değeri yükselen var mı? :KK43:
Canım benim 2.gun embrysu 12.gun 31.60 çıktı hiçte düşük değil hemde iki tane rahat ol

merhaba arkadaşlar afedersiniz ama az önce lavobada vajinadan siyahlaşmış şekilde koca bi parça jel geldi. çok şaşırdım korkmadımda değil bu durum başına gelen var mı. rengi neredeyse tam siyahtı 3 gün önce lekelenmem oldu acaba içerde kan kaldı da jele takılıp beklemekten mi böyle oldu bi bilginiz var mi endişeleniyorum
Kuzum siyah parca ve lekelenme diyrsun yarin doktrunu ara lutfen endiselnme.. Sor ama.. Hemsirenede sora bilirsin canim insallh hayrlara vesile olsun ttalim

Ewet tatlim yikmistik ortaligi sewncten.. Ama yine sewincez.. Bakkk ben demistim diycemm busefer aonuda cok guzel olcak bana guven.. Biliyraun ne desysem ne dusnduysem yasiyruz.. Allhim herkse guzel kaderler nasip etck..
Evet hayatım ya güzeldi valla, neyse artık aralık 2014 de bu topiğin ben kapatılmış, herkes burdan devam etsin ben hamile kalana kadar:KK12:ne fenayim dimi:KK17:

Kız nasıl ağırmadı goguslerin maşallah ya bana bi vinç lazımdı :) öyle ağrıyor duki goguslerim valla tuta tuta geziyodum, hele sutyensiz felaketi ya:KK31::KK70:
Hee bacomm bnm goguslerimm buyuk portakal.. Hahahaha ayy koptum yaa gulmktennn ahahha allh seni neypmasin vincmi hahaha vincin oalyim anam koptum ya.. BnM oyuzden agrimadi.ilk zaman agriddi ama cok atesliydim ondan :) turkce nerelere kayiyr ya.. Yani atesim cok yuksekti : haha

Hamile olan bayanlar on iki gunluk bekleyiste belirtiler iniz neler oldu neler yasadiniz.benim bugun 4 . Günüm başım cok agriyo,kasiklarimda ve belimde agri var,ozellikle yuzumde ve vucudumda sivilceler cikti.akintimda cok oluyo.belirtimi psikolojikmi acaba yaaa

Aynısı bende oldu tatlım büyük ihtimalle hamilesin :)

Evet hayatım ya güzeldi valla, neyse artık aralık 2014 de bu topiğin ben kapatılmış, herkes burdan devam etsin ben hamile kalana kadar:KK12:ne fenayim dimi:KK17:
Ewet askisii sanirim bole dewam edese bizim topikk dewam etcek.. Ekim kasim topigi acilmis ama kimse oraya gitmek istemiyr can yok cunku biz hep yaziyruz birde bu topik cok gebe var be kuzum hep dualar ediyruz.. Kusumm sende gel bn bekliycem daha yesilnci var..

Hee bacomm bnm goguslerimm buyuk portakal.. Hahahaha ayy koptum yaa gulmktennn ahahha allh seni neypmasin vincmi hahaha vincin oalyim anam koptum ya.. BnM oyuzden agrimadi.ilk zaman agriddi ama cok atesliydim ondan :) turkce nerelere kayiyr ya.. Yani atesim cok yuksekti : haha
Senin ateşli olduğunu biliyorum ki zaten :KK48: zopa istiyorum sanırım ben:KK45:sen bi dogurda sonra bana vinclik yaparsin bebisine yazik, kiyamam ben ona, bu arada kizin olacak gibi hissediyorum beno_Obu aksam son 40 gündür hiç olmadığım kadar iyiyim ya:KK70:

evet ya ama jel olduğu belliydi siyahlaşmış kala kala :KK43:
Tatlim sen yinede.. Ne olur ne olmaz sor doktruna cunku bugun. Doktrum bana dediki en ufak bir lekn bile olursa hemn bana.geliyraun ole cam silim perde takiyim cekyat kaldirim yok uzancaksin dedi o aklimda. Kaldi ondan dedim kuzumm.. Sen yinede.. Sor yarin sabhtan bizede.haber ver tmmi

Senin ateşli olduğunu biliyorum ki zaten :KK48: zopa istiyorum sanırım ben:KK45:sen bi dogurda sonra bana vinclik yaparsin bebisine yazik, kiyamam ben ona, bu arada kizin olacak gibi hissediyorum beno_Obu aksam son 40 gündür hiç olmadığım kadar iyiyim ya:KK70:
Ahahhahahahahahahaha vallhi cok mutluyum suann ya hele senn bole olduguna cok sewindim.. Canim bnmm ya hep bole ol.. Kuzum.. Sen tabikide tanirain bni..

X