2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tatlim sen yinede.. Ne olur ne olmaz sor doktruna cunku bugun. Doktrum bana dediki en ufak bir lekn bile olursa hemn bana.geliyraun ole cam silim perde takiyim cekyat kaldirim yok uzancaksin dedi o aklimda. Kaldi ondan dedim kuzumm.. Sen yinede.. Sor yarin sabhtan bizede.haber ver tmmi
tamam canım zaten fazla kendimi yoracak iş yapmıyorum ama çok da yatmıyorum yarın haber alım yazarım inşallah endişelenecek bi durum değildir. perşembe kan verecektim acaba yarın gitsem mi

Ewet askisii sanirim bole dewam edese bizim topikk dewam etcek.. Ekim kasim topigi acilmis ama kimse oraya gitmek istemiyr can yok cunku biz hep yaziyruz birde bu topik cok gebe var be kuzum hep dualar ediyruz.. Kusumm sende gel bn bekliycem daha yesilnci var..
Bi beklemede keserim valla oda bidahaki aya kalmış sanırım, bende eğer adet olmayı başarabilirsem Kasım in 15 ine kadar başlarım bide yeşilincide deneyelim dimi, beraber başladığımız herkes hamile kız Teknik kalsın ben ona arkadaşlık edeceğim, bak nasıl pozitif degilmi:63:

Bi beklemede keserim valla oda bidahaki aya kalmış sanırım, bende eğer adet olmayı başarabilirsem Kasım in 15 ine kadar başlarım bide yeşilincide deneyelim dimi, beraber başladığımız herkes hamile kız Teknik kalsın ben ona arkadaşlık edeceğim, bak nasıl pozitif degilmi:63:
Beklmezmiyimm kuzumm daha P prensim1975 oda var... Sonra yesilinci yesilinci . Var aklima gelmeyn arkadaslarimiz var kuzum hepbirlkteb elliycez burda yine.. Hele ozamnlara bir gelwlim.. Allhin izniyle cnmm bnmm

Şuan çok fena sinirliyim ,dogumevine gittik,kadın alttan bakıcam dedi yaa. Ben de baktırmadım doğal olarak ve k..mıza bakarak eve geldik.

cantan3m .!.:
canım kadın manyak galibaaaa ozel bir yere gitseydin keske 7 24 acık ozel hastanede laboratuvarda nobetciler var
Ya ne bileyim gitmez olaydık elim ayağım titriyor sinirden.yarın da alamıca m sonucu.Allah biraz daha çatla diyor bana anlasılan

Yaa allahım ne alaka kan testi yaptiracagim dediğin zaman alttan muayene etmek çok saçma ben bile sinir oldum

37144587, member: 343409"]Yaa allahım ne alaka kan testi yaptiracagim dediğin zaman alttan muayene etmek çok saçma ben bile sinir oldum[/QUOTE]
Ya ben dedim ki,adetim 1 HAFTA GECİKTİ.BUGÜN DÜŞTÜM KAN GELDİ DEDİM.O DA ALTTAN BAKMADAN ANLAYAMAM DEDİ

X