2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim aynen dedigin gibi senden gelecek guzel bir haber beni umutlandiracak. O kadar cok muhtacim ki guzel bir habere. Bugun yine arabeske baglamis durumdayim.... :KK43: Rabbim senin ve esinin yuzunu hayirlisi ile guldursun insallahhhh canimmm
Amin canım inşallah. Ameliyatlar aşılama lar derken tüp aşamasına geldik inşallah bu son tedavimiz olmuştur. Olmadiysa Rabbimin takdiri kabullemem biraz zor Olcak biliyorum ama İnşallah yarın pozitif çıkacak :)

Bende Perşembe kese için gitmeyi düşünüyorum bayramdan sonraya kalamıcam 5+5 oluyor gözükürmü acaba gözükmesse morelimi bozmayayım dimi

Hamile olan bayanlar on iki gunluk bekleyiste belirtiler iniz neler oldu neler yasadiniz.benim bugun 4 . Günüm başım cok agriyo,kasiklarimda ve belimde agri var,ozellikle yuzumde ve vucudumda sivilceler cikti.akintimda cok oluyo.belirtimi psikolojikmi acaba yaaa
merhaba kendini strese sokma vucudunu da dinleme derim.ben kullandığım ilaçlardan dolayı ateş basması gün içinde yaşıyordum başkada belirti yoktu.ne lekele ne kasık sancısıhiç yaşamadım.sadece 6.gün hafif karınclanma hissetmiştim.sonra 9. gün sabahı biraz batma.ama bebek mi tututnuyor önceki zorlu süreçmi inanki anlaşılmıyor.9. gün gidip test yaptım da öğrendim.5. gün embriyosu olduğu için erken yaptım.çok şükür tutundu.Yaradan dan dileğim seninde olması.gez hareket et ama yorgunluk hissedince dinlen.

Piraye arkadaş bugün sonucunu yazdımı KIZLARR ??? İsmini yanlış yazmış olabilirim ama akşam yazarım DİYORDU

Benim transferimde 4.gun olmustu aslinda yummurtalarim kaliteliydi 5.gun olacakti ama doktorum izinli olacakmis o gune cagirdi.acaba bende erken yapsam testi belli olur mu acaba

Idrar testi yapip ikinci cizgi silik cikanlar varmis kacinci gun idrar testi yapilir acaba en azindan ona bakarim belki cikar :)

Amin canım inşallah. Ameliyatlar aşılama lar derken tüp aşamasına geldik inşallah bu son tedavimiz olmuştur. Olmadiysa Rabbimin takdiri kabullemem biraz zor Olcak biliyorum ama İnşallah yarın pozitif çıkacak :)
Valla yaa hep ayni yollari pes pese gitmisiz. Ben de beklemek istemiyorum biliyor misun. Burda hamis arkadaslarin hamilelik takvimini gordukce icim kipir kipir oluyor ama iste sartlar musait degil ki gidip yaptirayim :KK43: okullar tatil olacak da ben gidecem de :KK43: herhalde bunda da bir hikmet var. Vucudunda degisiklik var mi? Herhangi bisey hissediyor musun. ?

Benim yumurtlamam da sikinti yok arkadaslar . Esimde ileri hareket ve morfoloji sorunj var ya simdi tup bebek yaptirmak istedigimde yumjrtalarim kaliteli olsun diye yiyip icmem gereken biseyler var mi. ???

Kızlar az önce sonucumu aldım transferin 10. Günü değerim sadece 41. Doktorum pozitif olduğunu 2 gün sonra tekrarlamamı söyledi ama değerim düşük sanki. Aynı durumu yaşayıp değeri yükselen var mı? :KK43:
Allah hayirli etsin bin massallah arkadasim. Kacinci gun embriyosuydu .? Ve takma kafana. Insallah yukselir degerin.

Valla yaa hep ayni yollari pes pese gitmisiz. Ben de beklemek istemiyorum biliyor misun. Burda hamis arkadaslarin hamilelik takvimini gordukce icim kipir kipir oluyor ama iste sartlar musait degil ki gidip yaptirayim :KK43: okullar tatil olacak da ben gidecem de :KK43: herhalde bunda da bir hikmet var. Vucudunda degisiklik var mi? Herhangi bisey hissediyor musun. ?
Canım aynı durum bizde de var tutmazsa ara karne tatilini bekleyeceğim mecbur bana kalsa bir ay beklerim sonra yaparım ama şartlar musait degil hem maddi hem manevi . Göğüslerim davul gibi oldu ama ilaçlardan galiba bugün benim adet günümdü bunun dışında sık idrara cıkıyorum su çok içiyorum ondan sanırım.

çok teşekkür ederim. senin adına çok sevindim.korkuyom biraz ya bişey yok derse falan.olumsuz şeyler sarıyo.kendimi pek hamile gibi hissetmiyorum.
Canim ole deme bebisni gucendirme.. Senn bebgin yaramazlik yapmiyr demkki bndede hic belirti yok her hamillik farkli canim kotu dusnupte kotuyu cagirma lutfen.. Yarin git baktr bebgine.. 1 2 hafta sonra yavas yavas ellerini bile oynatmaya basliycak annesi.. :)

Kızlar az önce sonucumu aldım transferin 10. Günü değerim sadece 41. Doktorum pozitif olduğunu 2 gün sonra tekrarlamamı söyledi ama değerim düşük sanki. Aynı durumu yaşayıp değeri yükselen var mı? :KK43:
Tatlım daha 10. Gün bu şekilde değerin çıkması normal.12 gün kan testi yaptıranlarin 100 200 falan çıkıyor seninde 12. Gün 2 katı katlar Canım:)

Kizzz bnmde 10 gun degerim 43 du uzulme.. 12gun 131 oldu :) bnm 2.embrysuydu buarada.. Hamilesin kuzummmm

Olmaz mı canım çokkkkkk burda ne kadar çok okuyoruz 2gün sonra tekrarlayınca yükselirse korkma sende moralini bozup kendi kendini yeme :KK12:

X