2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kiz bn senn gozyasina kiyama.. uzulme aglma dualrim hep sizinle seninle aminn canim bnmm aminnnnn hep dua ediyrum ianan bana

Sen bana çok destek oldun hatta öyle ki sonra yaşadığım üzücü olay sonrasında bile o güzel kalpten gelen sözlerinle bana umud oldun iyi ki varsın iyi ki pozitif enerjini bıkmadan paylaştin Allah razı olsun ben ne diyeyim ki dua etmekten bebeğini saglikla kucağına almandan başka :) sayende 15 gün önce kaybettigim bebegime tekrar kavuşmak için başladım çalışmalara dr araştırıyorum bu senin sayende balım :) Bu kadar çabuk toparlanmam bu topic sayesinde oldu olumlu transferler umud oldu tıpkı senin gibi...duygu seli yaşıyorum şu an inan takip etmeyi bırakmadim sanki bende sonuç bekliyor gibi izliyorum sonuçları heyecanla bekliyorum sevinen üzülen tm arkadaşlarım için ağlıyorum o kadar yani neyse uzatmayayim yine başladım ((

Elimde telefon bacimdan haber bekler gibi bekliyicem. :) insallah senden guzel haber alicaz .:))

inşallah canım sağol. umarım yarın sana umut olurum tatlım biliyorum çünkü aynı yolda birinin hamile kalması hepimize umut oluyor.sonra senden de güzel haberler alırız uğurlu gelirim belki sana kısmet tabii rabbim inşallah yarın yüzümü güldürür

Inşallah bundan sonra sevinç gözyaşları dökeceksin canım)

Bebgin iyi canim.masallhh. allhim bebisne saglik versin annesine smsiki tutunsun insallh.. Dahada iyi ol canim

umudihar doktorumla gorustuk anlayısla karsıladı haftaya carsamba randevum var ozel bir hastanede 6+1oluyor kese gozukurdegil mi
Tabikide gorunur tatlimmm insallh ozamn meleginide gorrsun bole ufacik. Oluyr. Insallh kuzum ama bak kndi doktrunada sole ilacin listesinida al. Bn bugun aradim tpbebk doktrumu. Estrofemi kestik corasprin 8ayima kadar.. Jelde 12.haftaya kadar dedi.. Bole. Ilclarin cok onli kuzum dikkat et kndine. Hamile kaldim diye hemn salma kndini 3aya kadar onmli hergun 1bardak sur 1avuc ceviz ye. 1kac haftaya bebgin beyin hucreleri basliycak. Toplanmaya..

Kizzzz bn sana ne diyimm aglattin bni yazdiklarin harikaaa ya allhima sukurler olsunki umud olduysamm cok mutlu oldum kuzummm. Bnmm canim can yokdasimm.. Bn sen hep istediginde yaninda olcammm.. Hep destekciyim herkese allhim yeteki umudumuzu kaybettrmeainn.. Yetrkii tatlissii.. Ya.. Uzulme. Pamugumuza tekrar kavuscaz.. Azimlee.. Olacakk olackkkkk allhinbizniyle canimsun ya

sagol canım ben progestan igne kalcadan,hibor igne gobekten bide corasprin ve folbiol kullanıyorum 12. haftaya kadar devam edilecek dedi telefonla goruscez doktorla kuru siyah üzüm yiyorum süt badem fındık ceviz meyve yogurt tabiiki su :)

Canim aynen dedigin gibi senden gelecek guzel bir haber beni umutlandiracak. O kadar cok muhtacim ki guzel bir habere. Bugun yine arabeske baglamis durumdayim.... Rabbim senin ve esinin yuzunu hayirlisi ile guldursun insallahhhh canimmm

Ohhh bebisin keyfine diycek yok masallhh subhanallh. Cnmm insallh hadi hayrlisi olsun cnmm

Gitttttt bugun ben yasadim sende yasaa.. Kurban olfugum rabbim gec kalma git kuzumm allhim herkese nasip etsinn allhimiza sukurler olsun..
çok teşekkür ederim. senin adına çok sevindim.korkuyom biraz ya bişey yok derse falan.olumsuz şeyler sarıyo.kendimi pek hamile gibi hissetmiyorum.

Hamile olan bayanlar on iki gunluk bekleyiste belirtiler iniz neler oldu neler yasadiniz.benim bugun 4 . Günüm başım cok agriyo,kasiklarimda ve belimde agri var,ozellikle yuzumde ve vucudumda sivilceler cikti.akintimda cok oluyo.belirtimi psikolojikmi acaba yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…