2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Meraba arkadaşlar, topiği sürekli okuyorum yazmak şimdiye nasip oldu, çok uğurlu topik maşallah herkesler gebe kalıyo, belki banada uğurlu gelirsiniz diye yazmak istedim, 3. dondurulmuş tedavimin içindeyim şuan perşembe kontrolüm var inşallah Rabbim transfer olduğum günü ve pozitif alacağım günleride gösterir, herkese sevgiler

Ayy şekerim okadar ağlama sonra benim gibi olursun akşam yatarken baktım sıfat kaymış bildiğin KURBAĞA gibi olmuş gözlerim Haydi sende topla kendini imtihanımız belki kolaydır.Aslında çok hevesli beklemiyorum cumayı kısmet diyorum ara ara ağlasamda...Ben kocam için istiyorum O benim için istiyor evlat sahibi olmayı yoksa ben onunla ömrüm sonuna kadar evlatsız yaşarım ama biliyorum ki benim kocam çok güzel BABA olur Ama eve bebek sesi de çok yakışıyor

Kizlar acillnyardim bekliyorum transferimin 7.gunu test yaptim 5.41 cikti sizce yukselirmi bu deger 3.gun embriyosuydu cok moralim bozuldu
niye o kadar erken yaptırdın ki canım ya.. yükselebilir tabi ki. beni dr um aradı bugun nasıl gidiyo diye. 9. günü yaptırsam çıkar mı kandan dedim.. hayır dedi erken olur çıkmayabilir negatif çıkınca üzülmeyeceksen yaptır dedi..kii benmki 5. gün blast yani. 3.gün emb için 7. gün erken olmuş bence. umudunu kaybetme güzel arkadaşım..

Süpersin canım yaa))Ben de yavaş yavaş dizlerimi büküp kullandım)Evi de yapabildiğim kadar düzenledim)Ara sıra benimde oluyor öksürük hafif hafif dışarı atmaya çalışıyorum.Bi de hapşırmaktan korkuyordum normalde hapşırınca çok sarsılırım ama onu da hafiften yapmaya alıştım))

benim de aynı adet olacakmıs gibi agrim var canım. ayırt edilmiyormus belirtiler, bekleyeceğiz mecbur

Kizlar acillnyardim bekliyorum transferimin 7.gunu test yaptim 5.41 cikti sizce yukselirmi bu deger 3.gun embriyosuydu cok moralim bozuldu

10.gün ve 12. gün tekrar yaptır canım. biraz erken yaptırmıssın.

benim de 5.gün blast canım, doktor 10.gün kan testi yaptır dedi. cok merak ediyorum 9.gün yaptırmasam mi acaba?

İnşaallaaaahh öyledir ama benim kalçadan iğne olduğu yeri düşün ordan itibaren dizimin yanına kadar .. Ayy ne komiğim benim kalçadan iğne olduğu yeri düşün diyorum sanki sen iğne yapıyorsun
Yok canim bnm igne degil jel kullniyrum.. Dusundum tatlim :) insallh... Olcakkkk dinlenmeye dewam

Seni seviyorum şeker kız gülümsettin beni ama itiraf edeyim gözlerim dolu dolu güldüm bu güzel arkadaş methiyeler dizince sevinç göz dolmaları dolmaları diyorum çünkü akmadı dışarı. :) Valla güzelim motive etmeye çalışıyorum kendimi ama zirve yapamıyorum dua ediyorum cuma gününün yüzü suyu hürmetini hiçbirimiz olumsuz haberler almayalım.Bayram sevincini ikiye katlayalım inşaallah

kızlar, biliyorum idrarda çıkması için erken, transferin 8. günündeyim, dayanamadım idrarda test yaptım az önce, koskoca bir negatif
böyle cıkıp pozitif sonuc alanlar vardı di mi?

Merhaba ben aranizda yeniyim yazdiklarinizi tedavi sirasinda bilgi almak icin okuyordum ama uye degildim.benimde cuma gunu transferim yapildi sabirsizlikla bekliyorum bu ilk tup bebek denememiz
Hoş geldin canım)Hayırlı olsun)Ikimizin de aynı gün olmuş transferi,güzel sonuçları birlikte alıp paylaşıcaz inşallah))

Canim.. 3gun sonra tekrar. Yaptr canim insallh.. Cikar yukselir sonucun.. Morelini bozma.7gun yaptrdigin icin bole sonuc cok normal.. Zaman ver bebgine.. Insallh.. Olucak..

tatlım neden bu kadar erkenden test yaptın ve neden moralin bozuldu?? bence değerin yükselicek ama yükselene kadar da sen stresden ölcen yanii ah be güzelim 2 gün sonra tekrar yap o zaman ikiye katlarsa sorun yok demektir. Moralini bozma canım ve stresten uzak dur..

Hosgeldin canimm insallhhhh tedavin simdiden hayrli olsunnn.. Biz dua zinciri yaptik rabbime dualar ediyruz burda. Allhim yuzumuze gulcek hep insallhh..

Bana kalsa 5.gun yapacakim meraktan duramiyorumki iyiki o zaman yapmamisin 0 cikacakti en azindan simdi bir umut var

canım ben dayanamam ya yaptırrım sanırım 9. gün ama bilemiyorum eşimin beni engellemesi lazım. anneciğim de birlikte alalım sonucu diyo kafam çok karışık.. ama kuzucuğum hala benimleyse bence bana ufak bi belirti verir cuma günü kanda diye düşünüyorum...hatta benimki transfer gününü saymazsak cuma 8. gün oluyoya bayramdan önce belli olsun istiyorum çoooookkkkk........ dr da ısrarla düşük çıkarsa üzülmeyeceksen yaptır dedi. ama insan üzülür illaki ya.. dedğim gibi canım eşim engelleyemezse beni yaptırrm cuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…