2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İnşallah canım benimTE="cimcime123, post: 37140439, member: 445503"]Inşallah canim yarın sen cuma ben alırım bu güzel haberi[/QUOTE]
Inşallah canim yarın sen cuma ben alırım bu güzel haberi
İnsa
cimcime123, post: 37140439, member: 445503"]Inşallah canim yarın sen cuma ben alırım bu güzel haberi[/QUOTE]
İnsallah

Insallah canim yaa herkes alsin guzel haberi ya bi de bisey sorucam bu crinone jelde yaptiktan sonra ama baya bi sure yani 3 4 ssat sonra akti gibi normal mi bu
Canım ben Crinone jeli yumurtalar toplandıktan sonra sadece 3 gün bebişlerim dondurulana kadar kullandım.O zaman senin ki gibi sürekli akıntı şeklinde geliyordu.Transfer olduğunda da progestonu fitil olarak alıyorum.

Aman saglik ocagin allh. Dahada birsey demiyrum :KK43: ben tasinali. 3sene oldu nerdese yeni mahalleye neymis bnm kaydim eski mahallmdeymis. Taaaa oraya gittim bugunda doktr dedi. Git kaydini yaptr baknliga hamile oldugunu yazili ginderim yapiyruz dedi. Uf. Yani kan verdim. Berbat bir yer bir asagi bir yukari indrip durdular. Kan verdim ama daha gidemm cok uzak.. Kaydimi actrdim sadece. Okadar kan verdim. Sonra ozelde doktrumla yaparim ya hayrlisi allhtan..
allah yardımcın olsun canm benim yakın da hastane uzak tam tersi :)

Kislarrr slmm ben geldimmm ne gusel haberler var bugun cok sevindim tebrik ederim hepinizi ne ugurlu guzel bir topic oldu rabbim hepimize bu duyguyu sonuna kadar tatmayi nasip etSin
umudihar umudihar 'imm cnmmm cok ama cok sevindim pitpitlari duydunuz demek daRisi tekmelerine oLsun insllah T tasruk senin lekeler ne durumda arkadasim gecti insallah
Bnmki cok sukur bitti allahim bidaha gelmesinnn cok uzucu yaa
Benden guzel haberler var asLinda pazar gunu lekelerim cogalinca cok korktum ve gece acile gittik bnm minik faSulyemi gorduk kalbini duyduk masallah kuzuma uzulme annecim dedi ve inanirmisiniz kislar ertesi gun lekelerim bitti
Allahimmm sen dier kardeslerime de bu duyguyu yasamayi nasip et insallah hep dualarimdasiniz
Pazartesi asil doktorumda randevum var yine bebisimi gorucem insalalah saglikla buyuyodur
Haricinde sabahlari bulantim oluo ama agir derecede diil
Sizler ve bebisleriniz allaha emanetsiniz kocaman sevgiler

bence günlük rutinine döenbilirsin.ağır kaldırma uzanma yeter.ben 3.günden itibaren işe başlamıştım bile.Allahın izni ile bişey olmaz.
Saol canım benim.Bugün herşey yolunda gitti.3 günlük dinlenmeden sonra ayakta durmak iyi geldi,sırtımın ağrısı geçti:KK66:)

CANIM SENİDE TEBRİK EDERİM .HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.Ç

OK SEVİNDİM.BUGÜN HABERLER ÇOK GÜZEL

Kızlar hamileyimmmmmmmmmm değerim 198.08 :nazar::nazar: 10. Günüm Allahım şükürler olsun hepinize dua edicem :KK49::KK49::emir_bebek:
Hayırlı olsun arkadasım inş saglıcaklaalırsın kucagına

sagol bitaneem amin insallah :) darısı sana olsun kucaklarınız dolsun :)

aynen canım insanın endisesi gecmiyormus dahada cogalıyormus 15gun nasılgecer bilemiyorum

aynen 15 gün sonramı ultrason verdi doktor canım çok uzun süre yaa

tebrıkler kıslar darısı başımıza inşallah.. hamıle olanlar bızler ıcın kacıncı deneme dondurulmuş mu oldugunu belırterek yazsalar bıze umut olmak ıcın :) bıde transfer sonrası nelere dıkkat ettınız , şimdiden teşşekurler.. cok mutlu oldum sızın adınızaa . Rabbım bızlere de nasıp etsın inşaallah ...

R RUYA38 canım benim bak 4 günün bitti bile hadi hayırlı sonuçlara inş ben bulaşık makinasını kullandım yavaş hareket ettim yukarı tabak koymadım yani uzanmadım tezgaha koydum eşim gelince yerine koydu birşeyi kaldırıp koymam gerekse tek tek kaldırıp koydum ağırsa elimi sürmedim yani durumu sen ayarlamasın ağırlık ve uzanmaya dikkat et ve yavaş hareket et ne verdi dr sana ilaç olarak
Canım benim aynen dediğin gibi 4 günü sağlıcakla bitirdik:KK66:)Dediklerini dikkate alıcam canım:KK66:)Tayfun bey bana sadece Estrofem,Folic Acid ve progeston fitil verdi.

Evet canım yarın Büyük gün geldi ama bende korku ve heyecan var bide 8. Gün idrar testi negatif çıktı ya fazla umudum yok :)
Daha neler???? Neden boyle dusunuyorsun ki . Hamile olup idrar testi yapanlarda da cikmayabiliyor. O yuzden sikma canini. Guzel haberler ver yarin canim benim . Rabbim muradina kavustursun. Saat kacta test yaptiracaksin.yarin dersim var benim. Ona gore siteye bakim:)

Kislarrr slmm ben geldimmm ne gusel haberler var bugun cok sevindim tebrik ederim hepinizi ne ugurlu guzel bir topic oldu rabbim hepimize bu duyguyu sonuna kadar tatmayi nasip etSin
umudihar umudihar 'imm cnmmm cok ama cok sevindim pitpitlari duydunuz demek daRisi tekmelerine oLsun insllah T tasruk senin lekeler ne durumda arkadasim gecti insallah
Benden guzel haberler var asLinda pazar gunu lekelerim cogalinca cok korktum ve gece acile gittik
slm canım benim dün akşam çok kırmızı baya adet olur gibi kanama geldi dr sabah gitik 9 da ultrasyonda baktı bebek iyi kalp atışınıda dinleti korkma sürekli istirahat et iş yapma sakın dedi ve düşük önleyici prlotulan diye iğne verdi hemen yaptırdık ama halen geliyor ara ara kırmızı leke

Benden guzel haberler var asLinda pazar gunu lekelerim cogalinca cok korktum ve gece acile gittik bnm minik faSulyemi gorduk kalbini duyduk masallah kuzuma uzulme annecim dedi ve inanirmisiniz kislar ertesi gun lekelerim bitti
Allahimmm sen dier kardeslerime de bu duyguyu yasamayi nasip et insallah hep dualarimdasiniz
Pazartesi asil doktorumda randevum var yine bebisimi gorucem insalalah saglikla buyuyodur
Haricinde sabahlari bulantim oluo ama agir derecede diil
Sizler ve bebisleriniz allaha emanetsiniz kocaman sevgiler
Mervisimmmmm nerdesin be kuzum bebgini gordugune sewindim tatlim.. Ayin 8inde tekrar gitcem bnde.. Tahlil istedi doktrum. Onlara bakcak insallh.. Iyi olduguna cok sewindim canimm allh razi olsun

Daha neler???? Neden boyle dusunuyorsun ki . Hamile olup idrar testi yapanlarda da cikmayabiliyor. O yuzden sikma canini. Guzel haberler ver yarin canim benim . Rabbim muradina kavustursun. Saat kacta test yaptiracaksin.yarin dersim var benim. Ona gore siteye bakim:)
canım sağol iyi dileklerin için. tatlım 11 de kan vereceğim sonucu 2 gibi çıkar sanırım 2 3 gibi haber veririm. inşallah güzel haberler veririm:KK19:

X