2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Picassooo canım gözün aydınnn... Çok güsel bir haber bu.. Allah sağlıkla tamamına erdirsin... Hafta güsel haberlerle devam ediyorrr :)

Allh razi olsunn denizzzzimmm allhim hepimizin kucaklarini doldursun.. Insallh.. Rabbimm. Herkese nasip etsin.. Herkeseeee

50 km yol taksi sadece gidis 115 lira yazıyor saglık ocagına gittim dosya actı sen actırdın mı
Aman saglik ocagin allh. Dahada birsey demiyrum ben tasinali. 3sene oldu nerdese yeni mahalleye neymis bnm kaydim eski mahallmdeymis. Taaaa oraya gittim bugunda doktr dedi. Git kaydini yaptr baknliga hamile oldugunu yazili ginderim yapiyruz dedi. Uf. Yani kan verdim. Berbat bir yer bir asagi bir yukari indrip durdular. Kan verdim ama daha gidemm cok uzak.. Kaydimi actrdim sadece. Okadar kan verdim. Sonra ozelde doktrumla yaparim ya hayrlisi allhtan..

canımmmm gözün aydın. inan çok seviniyorum böyle okudukçaa. Allahım bu mutluluğuna mutluluk katsın. kuzucuğunu hayırlısıyla al kucağına inşallah. dua et bizlere de olur mu
Sagolsin cnmmm bnmmm ya aminn dua etmezmiyim.. Hep aklim. Urda hep. Akiniyrum.. Dualr ediyrum canimm..

Canım benimde başladı birkaç saattir ama benim aglamaktan oldu sanırım idrarda negatifi gorunce durduramadim kendimi simdide felaket agri basladi stresmi yaptin bir seye

Kuzumm bnm arada bir hala olur sol bacagima dogru cekilme bikini bolgsine aci. Hep olurdu. Ozamnlrda. Insallh bebgin. Yerlesiyrdrda. Onu hissdiyrsundur. Canimm..

Canım benimde başladı birkaç saattir ama benim aglamaktan oldu sanırım idrarda negatifi gorunce durduramadim kendimi simdide felaket agri basladi stresmi yaptin bir seye

Yaptım tabi dün nöbet geçirir gibi ara ara ağladım akşam eşim gelince bir posta daha ağladım yüzüm gözüm insanlıktan çıkmıştı eczacı nasılsın dediğinde ki halimi görmeni isterdim kirpiğimin ucuna kadar geldi yaş kaldı orada bugün daha iyiyim ama hiç birşey hissedememek canımı yakıyor,sanki tedaviye başlamadan önceki halim gibiyim BOMBOŞ...Yazık adamcağızıda üzdüm benim dünden beri ağrım var ama şimdi çok şiddetli ağrıyor

Kuzumm bnm arada bir hala olur sol bacagima dogru cekilme bikini bolgsine aci. Hep olurdu. Ozamnlrda. Insallh bebgin. Yerlesiyrdrda. Onu hissdiyrsundur. Canimm..

İnşaallaaaahh öyledir ama benim kalçadan iğne olduğu yeri düşün ordan itibaren dizimin yanına kadar .. Ayy ne komiğim benim kalçadan iğne olduğu yeri düşün diyorum sanki sen iğne yapıyorsun

Bende telefonla konuşurken ağladım bir posta aksami dusunemiyom rabbim hayırlısıni versin demekten başka bir çare yok yazarken bile ağlıyor ya manyaga bağladım sanırım cuma günü teste falan gitmek istemiyorum sen test yaptinmi idrarda yapmadiysan yapma cumaya dimi test günün cumaya bekle

Canım hayırlı günler uzun zamandır görüşmüyoruz seni gördüğüme sevindim duyduklarıma şaşırdım beni biliyosun düşük tehlikesi nedeniyle zaten hiçbirşey yapmıyordum ama bu söylediğin şaşırdım açıkçası ben gerçi hiçbirşeye dokunmuyorum ve hala annemde kalıyorum kusmalar ve bulantım çok şiddetlendi yemek yiyemez hale geldim serum ve iğnelerle kendime geliyorum sonra tekrar aynı ama elektrik süpürgesinin bulunduğu odada oldum sanki kontrole gittim gerçi kese altındaki kanamada artık kaybolmuş çok şükür doktorum 3 haftamız var sonrası tehdidi atlatmış olacağız dedi. inşallah ya... sen nasılsın nasıl gidiyor 12. haftaya girmişsin Allahım daim etsin bebişlerimiz bizimle olsun inşallah....

benim adet sancılarım geçti gitti pat diye ama bacaklarım hala sızlıyo transferin ertesi gününden beri... hiç geçmiyo. inşallah bebişlerimz yerleşiyordur ya hayra yor. sıkma canını olur mu...

KIZLAR yapmayın Allah aşkına aymı şeyleri yaşadım aynı hatayı yaptım ama sonuç pozitif adet oluyorum diye gittim doktora etkenden kan verdim KIZLAR üzmeyin bu belirtiler pozitifti işaret ediyor olabilir ilk negatifte hiç ağrım sızım olmamıştı ikincide oldu ve demek olması hayırlıymış

Canımmm benimmm ne oldu??? Benim muhteşem neşe dolu arkadaşıma ne oldu? Sana gülmek, espriler yapmak yakışır... Güzelim akrep burcu güzelim güçlüsündür sen! Bak bana bir sürü laf ettirdin. Sıcak tut kendini, sabret az kaldı güzelim, harika haberler alacağız...

Kizlar acillnyardim bekliyorum transferimin 7.gunu test yaptim 5.41 cikti sizce yukselirmi bu deger 3.gun embriyosuydu cok moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…