2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ya kızlar yazdıklarınızı okuyunca aynı yollardan yeni geçmiş biri olarak içim bişey oluyo...hepinizde aynı heyecan ve endişe var ki ben de yaşamıştım bunları... hiçbirinizi tanımasamda her gece yatarken sizler için dua ediyorum rabbim en kısa zamanda önce göbişlerinizi sonra kucaklarınızı doldursun inşallah...benim bgn 2li testim vardı 12+1 olmamıza rağmen ultrasonda 12+6 gözüküyoz doktorum gelişkin ve uzun boylu olacak galiba dedi :KK45: veee oğluşum olucaak hani anneler hisseder derler ya inanın bence ilk günden itibaren içime hep erkek doğuyodu umarım hepiniz yaşarsınız bu duyguyu...

sonucunn guzl cikmasna sevindim darisi 4lu testine insallah canim bu testlern sonucnu beklerkende hic zamn gecmio icine ne doguyosa o olur bende hep erkek hissrttim ve oglusum olcak Allah kismet ederse ☺☺ sennki yine iyimis az fark var masallah benimki yaklasik 2hafta onde gidiomus dra dedm ters bi durum olurmu yok yok korkma gayt saglikli dedi icim rahatladi.evet umarm hepsi yasar bu duyguyu cok farkli.

kızlar. transferimin 7. günü. iki tane blastokist transfer edildi. iki gündür ani bir uyku bastırıyor. sizde de oluyor mu böyle?
psikolojik mi acaba?
Aynen tatlım bugün banada oldu sevdiğimiz bir arkadaşımıza çaya gitmiştik erkenden uyku bastırdı ve halsiz kaldım kalkmak zorunda kaldık canım benim de bugün 8. günümdü yarın 9 olacak inş. Senin gibi benim de 2 blast embriyo yerleştirildi 5. gün embriyosu yani.

merhaba arkadaşlar nihayet opuyu atlattım ama sadece 7 yumurta toplanmış ...
Canim hayrli olsun insallhhh..
Sakin uzulme.. Bnm 5tane toplandi 3dollndi..
2si 2.gun rahmime atildi. Ve sonuc hamileyim oyuzden uzulme.. Sewinn. Yumurtalarina yogunlas.. Dollncekler gelisikler.. Insallh.. Annesine tutuncaklar insallh hayrli olsun..

:KK43:
Canim hayrli olsun insallhhh..
Sakin uzulme.. Bnm 5tane toplandi 3dollndi..
2si 2.gun rahmime atildi. Ve sonuc hamileyim oyuzden uzulme.. Sewinn. Yumurtalarina yogunlas.. Dollncekler gelisikler.. Insallh.. Annesine tutuncaklar insallh hayrli olsun..
iyi dileklerin için tşk ederim arkadaşım ama ne bileyim içimde bir korku var..ilk denememde 9 yumurtam olmuştu 2 tane kalmıştı onlarda kalitesizdi ..korkmamak elde değil..

gunaydın kızlar rabbim hepimize anne olmayı,sonuc bekleyenlere pozitif gormeyi, tedavidede olanlarada rabbim yardım etsin,nasip etsin...
P piraye11 arkadaşımızda inşallah hamilelelik haberini verecek :)

bende ikinci kan testi icin hastaneye gidecegim insallah artış olmustur vugun 12. günüm rabbim yardımcımız olsun :KK68::KK19:

:KK43:
iyi dileklerin için tşk ederim arkadaşım ama ne bileyim içimde bir korku var..ilk denememde 9 yumurtam olmuştu 2 tane kalmıştı onlarda kalitesizdi ..korkmamak elde değil..
Allhin izniyle busefer iyi olucak sen kndine allha birak o en hayrlisni bilendir.. Bizim icin.. Allhim yar ve yardmcimiz olsun :)

Kizlarrr hadi bismillahirahmanirahim
Dedik kalktik.. Allhim hepimizin yureklerindeki melegi nasip etsin kucaklarimiza..
Bn yarim saate cikicam insallh bebgimizin kalbini duymaya.. Insallh mevlam duyrur bana .. Yazatken bile gozlerim doldu.. Allhim yar ve yardimcimiz olsun..

Kizlarrr hadi bismillahirahmanirahim
Dedik kalktik.. Allhim hepimizin yureklerindeki melegi nasip etsin kucaklarimiza..
Bn yarim saate cikicam insallh bebgimizin kalbini duymaya.. Insallh mevlam duyrur bana .. Yazatken bile gozlerim doldu.. Allhim yar ve yardimcimiz olsun..
inşallah duyarsın annesi ...stress yok onlar bizim meleklerimiz...dualarım sizinle...

X